Отговори
# 60
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Аз съм много трудна с парфюмите и добре,че свекървата има усет за тях та винаги успява да нацели нещо, което да хареса и на мен,и на ММ(той по принцип много мрази всякакви аромати и добре,че не се поти и не мирише, че иначе щеше да е зле)

# 61
  • Мнения: 5 728
Мразя парфюми е силно казано но на там клоня 😁😏.
Предпочитам аромат на чиста кожа.
Има леки, които ми допадат и абсолютно гледам лошо, когато попадна в облак от ядрена бомба, по описанието на Harpalike.
Толкова ми е силно обонянието, че някои миризми ме удрят в мозъка.
Сметнато в пари се успокоявам, че съм напред за други глезотии 😄.

# 62
  • тук-там
  • Мнения: 5 795
И за мен е важно да мирише на чисто и свежо. Така че въртя едни и същи аромати.

# 63
  • Мнения: 2 514
Като стана въпрос за чисто и свежо се сетих, че имам едно Happy на Clinic, на мен ми е доста леко и чисто като аромат, дано го изровя тази вечер.

# 64
  • Мнения: 8 178
Стана ми много странно с "аромат на чиста кожа" Simple Smile Тя всяка кожа мирише различно, а и зависи и от "миризливия сапун", препарат за пране и т.н.
Според ММ нощем мириша на "заспало пиле" Joy (каквото и да значи това), а моята госпожица (почти на 14, далеч от "бебе") все още като заспива ми мирише на онази сладката миризма на бебешко на вратлето Heart Eyes
Скрит текст:
Наскоро предавах дрехи по "мамина верижка" от единия батко за сина на приятелка, съученик на девойката... Той питал "от кой са?", отворил чантата и казал "Ясно! От на ... батко ѝ са, мирише ми на нея" Wink А излязоха от батковия грдероб...  

За парфюмите - подновявам, които мога или търся нещо, което ми се иска... И взех, че отидох да си купя един по описание (жасмин, иланг-иланг, "трева"...) и като му видях опаковката и се сетих, че същия си отлежава на тоалетката... а защо не го ползвам, не знам Wink Е, мина напред и така докато се сетя за следващия...

ПП: MM ме уби, като връщайки се от командировка ми донесе Bulgari Goldea Roman Night Absolut... душнах го и заявих "Ама това не е моето!". Да, но след 5 мин върху моята кожа става мой, мой и още по-мой... На хартийка ми е сладък, натрапчив, остър... На мен ми е любов от първо помисирсване Wink
По същия начин вкъщи се озова и Boucheron Quatre pour femme и също ми е толкова мой.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2023, 16:49 от peneva_a

# 65
  • Мнения: 5 728
😄 аз пък ,,заспало пиле" не си представям.

Няма начин да доизхабя парфюм, който не харесвам. Даже омекотителите ги редуцирам да не са силни и предавам по веригата, ако не ми допадат.
В никакъв случай не споря за и против парфюми.

# 66
  • Мнения: 23 271
Аз обичам да ми мирише, но не на тежки аромати.Харесвам цветя, рози, цитруси, лято с две думи Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 14 062
Аз се наситих на масови парфюми. Ползвам ги, но търся нишови за глезотене.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 6 483
Преди дни си пръснах на листче Нарцисо, не помня белият или розовият for Her, /по-скоро белият/, но още ухае силно  и то страхотно "чисто", направо се влюбих.Наистина ли е толкова траен и на кожа?

# 69
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Омекотител почти не ползвам откакто се е родил малкия.Имам един на Сано сигурно вече на две години...
Сега се сетих,че при последното ходене до София в един от моловете ми дадоха листче с аромат ,който се казваше Arabian nights .Той ми хареса,но ако реша да го взема под това име ли трябва да го търся?И от кой магазин (изобщо не помня къде ми го дадоха)...

# 70
  • тук-там
  • Мнения: 5 795
Пенева, кой е този с жасмин, иланг-иланг и трева?

# 71
  • Мнения: 264
Привет и от мен!
Бялото Нарцисо (муск) е красив парфюм, но повечето потребителки твърдят, че е нетраен. Галчудо, тествай отново на кожа за да си сигурна.
Елислава, това май са бранд парфюми, трябва да тестваш всички, за да установиш кой от всички са ти дали.
Аз не пускам лятото и все още нося роклите, полите и сандалите. Прибрах само потници и безръкавни рокли.
Омекотители започнах да ползвам в последните месеци и то доста силни- Само и Тесори Дориенте. Вече съм пристрастена. Обичам и по- силни парфюми, но имам и свежи любимци за лятото.

# 72
  • тук-там
  • Мнения: 5 795
Преди дни си пръснах на листче Нарцисо, не помня белият или розовият for Her, /по-скоро белият/, но още ухае силно  и то страхотно "чисто", направо се влюбих.Наистина ли е толкова траен и на кожа?
Белият ми е обичайния дневен парфюм. Спирам да го усещам, но мисля, че е по-скоро траен.

# 73
  • Мнения: 2 616
Narciso тествам редовно от години.
Установих, че не е супер траен.
Но си купих  For her Forever  преди месец. Не можах да устоя.
Още при първото ползване, нямаше нищо общо с теста в магазина. Коренно различен.
Харесва ми много, но нищо общо с теста.
Фъскам много, да свърши бързо  Wink

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 7 030
Не ми е достатъчно от един парфюм да ухае на чисто и свежо , така си мириша след душ и без парфюм. Обичам сложни
 многопластови променливи аромати , носят ми удоволствие на сетивата.

Общи условия

Активация на акаунт