Естетични процедури за лице и тяло – 52 тема

  • 68 744
  • 781
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 846
Здравейте!
На 26,г съм. И влизам с въпрос кога да започна с ботокса? Знам, че предвид възрастта ми в момента, ще ви изненада въпроса ми, може би.
Бръчки нямам, само лека гневна, която ме дразни.
Иначе целя изцяло натурален вид, просто може би по-гладко и изпънато лице, нищо повече. Вместо на 26г да изглеждам на 21-2 примерно.
Какво бихте ми препоръчали? Да изчакам или да направя консулт със специалист.
Само, че ме е страх да не попадна на някой, който иска да ми вземе само парите, ако действително нямам нужда от подобрение.
Иначе пия колаген вечер и витамин А+ хиалурон. Почиствам лицето си със Cera ve, мицеларна вода и използвам крем, който е антиейдч, но съобразен с възрастта ми.

# 766
  • Мнения: 23 256
Леле, аз два пъти съм слагала там, единия път издържа две години, втория път като гледам ще е по-малко, т.е. около година, защото е по-лек новият филър. Добре че не бях чула за миграцията по-рано, че щях да се откажа Simple Smile Резултатът при мен беше супер, много съм доволна.
И при мен.

# 767
  • Мнения: 7 720
Някой правил ли е микронидлинг в дерма акт ? Доволни ли стр ?

# 768
  • Мнения: 1 152
В Дерма акт тече някакво намаление до 30%  на определени процедури по случай рождения им ден.

# 769
  • Мнения: 3 478
Ели, много ми харесва ефекта❤
В назото ли сложи филър директно, ако да какъв?

Да, даректно е слаган и е някакъв много лек и мек. Няма да издържи повече от 8месеца. ( долния етикет)

# 770
  • Бургас
  • Мнения: 809
В Дерма акт тече някакво намаление до 30%  на определени процедури по случай рождения им ден.

Една от офертите е за неоперативна блефаропластика Plasma BT, някой правил ли е там? Определен лекар ли я прави или мога да си избера? Звънях им днес, но не мажах да се свържа. От извесно време обмислям процедурата и ще съм благодарна за отзиви.

# 771
  • Мнения: 100
Здравейте,

Някой възползвал ли се е от промоцията на скинбустер Сайфа в ДермаАкт, да сподели впечатления?

# 772
  • Мнения: 23 256
Аз съм слагала, KPP също.Ако имате тънка и суха кожа, вероятно ще Ви хареса.При мен беше д казер СО2 съчетано за по-бързо възстановяване и хидратация .

# 773
  • София
  • Мнения: 1 795
Записах си час за корекция на носа с филър при Личев в Белисимо. Една позната се оказа, че е правила нос при него и е доволна.
Мисля да попитам доктора какво може да ми предложи при хлътнали бузи. Последните месеци съвсем изгубих обем в тях или поне на мен така ми се струва и много ме дразни.

# 774
  • Мнения: 4 762
Момичета влизам с един банален въпрос. След филтър в устните при Милева през месец май, утре си запазих пак час. Периода е голям, но понеже ми изчезна за няма и месец бях решила да не правя пак, но размислих. Предния път беше Teosyal kiss, сега и гледам клиповете, че поставя и Juvederm. Няма го изобщо в ценовата си листа и идея нямам колко струва. Въпросът ми е, ако мога да избера кое е за предпочитане? Teosyal тя слага масово, а другия ми е непознат и като цена и като ефект и като мл. По-горе клас ли е?
Ще съм благодарна на всякаква информация

# 775
  • Варна
  • Мнения: 3 085
Излиза ми стори на канала на Хаджийска в разговор със Силвена Роу. Какво се е случило с лицето на Хаджийска, като грубо одялано - една масивна челюст, едни скули. Не е от вчера и от днес, ама така в бизък план съвсем ми е фрапиращо.

# 776
  • Мнения: 10 730
Ванеска да не би да е по-добре...В клип я гледах преди време, гримираха я за някакво събитие и се уплаших...
Сполучливи корекции признавам само в движение на лицето.

# 777
  • Мнения: 3 478
Записах си час за корекция на носа с филър при Личев в Белисимо. Една позната се оказа, че е правила нос при него и е доволна.
Мисля да попитам доктора какво може да ми предложи при хлътнали бузи. Последните месеци съвсем изгубих обем в тях или поне на мен така ми се струва и много ме дразни.

Радиес

# 778
  • Мнения: 835
Д-р Хаджийска добре си изглежда на живо, наскоро я виждах.

# 779
  • Мнения: 3 478
В Дерма акт тече някакво намаление до 30%  на определени процедури по случай рождения им ден.

Една от офертите е за неоперативна блефаропластика Plasma BT, някой правил ли е там? Определен лекар ли я прави или мога да си избера? Звънях им днес, но не мажах да се свържа. От извесно време обмислям процедурата и ще съм благодарна за отзиви.

 мога ли да попитам колко е цената с офертата.

А за ефекта, има цяла тема.. не е да очакваш чудеса, но има и много доволни жени

Общи условия

Активация на акаунт