За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 12 362
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Уиш,дано да те разсмея,а не да те уплаша ,но горе акушерките знаеш ли как проверяват дали имаш кърма - стискат те много силно по зърното . За това на третия път вече никоя не пита "Имам ли кърма?" Mr. Green

Аз за това ти писах в предната тема да си имаш помпа - ще си спестиш и тези стискания.
Ау, спомних си го този момент. Направо ми изкочиха очите и се върнаха пак на мястото си. Обаче след това изкарах късмет, защото ми показаха как да си направя топъл компрес на гърдите и кърмата тръгна, та не се наложи повече да ме стискат.

# 16
  • Мнения: 1 701
 Laughing Абе смешно ми е ама сега ми е смешно! Simple Smile
Ще видим когато дойде момента!

# 17
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Да се рапиша и аз тук  Hug
 Обаче като ви чета и ми става лошо...  ooooh! този семестър имахме АГ и лекаря ни чете лекция как трябвало да се натриват зърната за кърменето ама сега като ви чета какви неща говорите и се хващам за главата какви простотии ни занимават  Crossing Arms а аз от сега тръгнах да си ги търкам лудата глава  ooooh! и изобщо повече няма да се занимавам с тия простотии  Naughty #2gunfire

# 18
  • Мнения: 995
Уиш,дано да те разсмея,а не да те уплаша ,но горе акушерките знаеш ли как проверяват дали имаш кърма - стискат те много силно по зърното . За това на третия път вече никоя не пита "Имам ли кърма?" Mr. Green

Аз за това ти писах в предната тема да си имаш помпа - ще си спестиш и тези стискания.
Ау, спомних си го този момент. Направо ми изкочиха очите и се върнаха пак на мястото си. Обаче след това изкарах късмет, защото ми показаха как да си направя топъл компрес на гърдите и кърмата тръгна, та не се наложи повече да ме стискат.

Мен не са ме стискали, но топлия компрес върши чудеса.
Уиш, може да си вземеш една малка хавлийка с тази цел. Като ти се напрегнат гърдите след раждането, намокряш хавлийката с топла вода и слагаш за 10 минути, ако се наложи -пак. Аз раждах секцио и кърмата ми тръгна на 5я ден. Както са ти казали и другите момичета помпата върши чудна работа. Ако имаш възможност купи си на Авент- няма аналог.

# 19
  • Мнения: 356
Когато бях бременна и на мен ми се караха, че не съм била си подготвила зърната и че нямало да бъдат готови за кърмене. Да, ама не. Изобщо не ми се занимаваше с тези неща, а и зърната ми бяха толкова чувствителни, че не можех да ги докосвам пък камо ли да ги издължавам и връткам. Когато малкия засука те си станаха достатъчно големи.
То все пак си е индувидуално при всяка мама. Относно напрегнатите гърди направи ги миех на мивката с много топла вода и ги цедях колкото е възможно, за да ми олекне и така се тормозех 4 дена Simple Smile

# 20
  • Мнения: 595
Преди време една беше посъветвала моя приятелка като и мърда бебето да не диша много дълбоко и в никакъв случай да не докосва корема си с ръце!  Shocked
hahaha да не диша ааааааааааааааа ще ме уморят от смях Joy
а за пипането на корема - наистина е вярно - ако ръцете ти са постоянно там и имаш чувствителна матка - стават контракции
питайте ме за задържане брееееееееее полвин докрор съм вече - нали живях в патологията bowuu
викат ми дофтор Илиева Mr. Green
сега майтапа настрана - забряваш да пипаш гърдите и корема и много-много сеХ нема да праите до 36 седмица!

# 21
  • Мнения: 595
забравииииииииииииииииих doh
ИМАМЕ БЕБЧЕ!!!
казва се Мартин и е вече на една седмица - аз докато се намоткам да запиша Гали при бременните и тя взела че родила
да й е жив и здрав малкия юнак и да ги радва много !!!  bouquet Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 356
Живо и здраво да е бебчето!!!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Честито бебче Мартин на Гали!Да и е жив и здрав  ylinfant !

# 24
  • Мнения: 166
Честито им бебче и от нас! Да им е живо и здраво и мног да ги радва!   bouquet


Ето ни и нас отново Simple Smile
И на нас не ни се размина грипа,че после тъкмо се оправи и пак текнаха едни сополи...Но вече сме добре Simple Smile

# 25
  • Мнения: 252
ЧЕстито беб4е. Искам да по4ерпя виртуално ве4е съм шифиор имам КНИЖКА  newsm68 newsm44 newsm38  party023 Wine Glass cheers beer2 beer3 beer newsm64 Misc Baby Bottle Popcorn Coffee cook cook baby travel motor  car003 newsm01Ште карам със 100 километра в 4ас

# 26
  • Мнения: 356
Честита ти книжка и яко газ Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 035
честито ни ново бебче в темичката. да е живо и здраво и мн да радва мама и тати.  bouquet

честита книжка и на tadela Hug казвай по кое време излизаш с колата,че да се пазим  Joy


аз вече съм почти гушнала букета........... Sick
грипозна съм,на всичко отгоре съм и с алергия от АБ и сега съм с урбазон в гъза...едва ходя и дишам Cry Cry Cry
поне бяса не се е тръшнала да лежи като мен,ами си беснее както обикновенно,само дето и тя е на АБ. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 252
Хайде оздравявай те и на кръ4ма да 4ерпя Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 166
Хей,честита книжка и от мен! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт