Модни консултации - 74

  • 79 673
  • 842
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 8 007
Ако много ти харесва, остави си я. Винаги можеш да я сложиш като контрапункт към консервативен или монохромен тоалет за разчупване.

Точно за такива случаи си представям и аз въпросното чантЕ.

# 826
  • Мнения: 1 041
Здравейте,

Моля за мнение за тази риза - одобрявате ли я и бихте ли я носили. Мисля да я съчетавам с кожен черен панталон вечер...Мъжът ми не я одобрява, обаче и реших да се допитам до  женско мнение.
https://www.zara.com/uk/en/metallic-striped-blouse-p07521222.html

# 827
  • Мнения: 3 682
Не мога да си представя как би стояла закопчана, но за вечерно излизане с кожен панталон и на хубава фигура вероятно ще е ок.
Не бих я купила и носила, но няма нищо фатално в ризата. За клуб е съвсем подходяща.

# 828
  • София
  • Мнения: 38 905
На мен ми харесва. Ако има къде да се носи...

# 829
  • Мнения: 1 638
И според мен ще стои добре с кожен панталон, а това странно представяне на дрехите понякога ме отказва от тях. Кой ще тръгне така разкопчан😂

# 830
  • София
  • Мнения: 38 905
Подсетихте ме, че имам сива сатенена риза и кожен панталон...

# 831
  • Мнения: 22 502
И аз имам сива сатенена риза, ще взема да я пробвам с кожения панталон довечера.
Може пък да стои добре.

# 832
  • Мнения: 1 041
Разбира се, че няма да я нося разкопчана с моя бюст 75 Е Sweat SmileМоля, вижте и останалите снимки на ризата като скролвате надолу. Ръкавите са бомбести, освен със сребърен и черен панталон /толкова къса пола не нося/ не знам с какво друго бих я съчетала.

Последна редакция: вт, 16 яну 2024, 15:17 от mamaLina

# 833
  • Мнения: 3 682
Разгледах всички снимки още първия път, видях състава и всички детайли, които на мен лично не ми допадат, но пак се придържам към мнението си, че ризата е ок. Нищо драматично. Кое те притеснява?

# 834
  • София
  • Мнения: 38 905
Аз бих я сложила с дънки. Може с рокля отдолу. С пола. Въобще - варианти много. Но тъй като си е вечерна, няма какво толкова да й се мислят много варианти.

# 835
  • Мнения: 1 041
Разгледах всички снимки още първия път, видях състава и всички детайли, които на мен лично не ми допадат, но пак се придържам към мнението си, че ризата е ок. Нищо драматично. Кое те притеснява?

Мъжът ми каза, че му приличам на туркиня и ризата е все едно, че е купена от пазара. Smiling ImpTrollface

# 836
  • София
  • Мнения: 38 905
А, да, има ориенталски вайб. И леко "лелски". В смисъл на пълна жена с пола ще стои все едно отива да пее в хора.

# 837
  • София
  • Мнения: 17 895
Харесва ми визуално, имам почти същата само че със златисти нишки. От Зара също.

Не ми харесва, че ръкавите са бомбести, аз съм с голям бюст и не се възприемам, каня се от много време да ни ги стеснят, но щв загуби фасон. Не я нося. Според мен отива и ще отива на фигура солета, както се изрази някой на предните страници, много ми хареса определението. Grinning

# 838
  • Мнения: 1 041
Благодаря ви!

# 839
  • Мнения: 2 902
Разбира се, че няма да я нося разкопчана с моя бюст 75 Е Sweat SmileМоля, вижте и останалите снимки на ризата като скролвате надолу. Ръкавите са бомбести, освен със сребърен и черен панталон /толкова къса пола не нося/ не знам с какво друго бих я съчетала.

В ежедневието за да балансираш прекалено елегантният стил можеше да я комбинираш с дънки.

Последна редакция: вт, 16 яну 2024, 16:01 от Sysly

Общи условия

Активация на акаунт