Модни консултации - 74

  • 79 557
  • 842
  •   1
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 503


КАКВО ОБСЪЖДАМЕ ТУК
Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда някой да ви каже откровено дали дадена дреха ви стои добре?

Колко пъти сте си купували импулсивно дреха или аксесоар (ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението...), които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите, чакайки реда си да бъдат съчетани и разходени подобаващо?

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно. Само с примерно описание "имам една лилава блузка..." става сложно, предвид нюансите на лилаво, които съществуват.  newsm47 Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди кое би стояло най-добре на вашето тяло или да знае кои цветове харесвате...
НАКРАТКО - колкото повече информация има в запитването, толкова по-подробни ще са и отговорите.

ПОЛЕЗНИ БЛОГОВЕ













Въпрос на Темата

Какво ви се носи тази есен?

Последна редакция: сб, 30 сеп 2023, 17:03 от Agent Provocateur

# 1
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Агент, bouquet Hug!

Есенно - лоуфъри, деним, кожа. И нося. Peace
Разхождам си сутрешно и оувърсайз дънково яке (напук на кроп-а), в/у летните дрехи.
За тренч, боти, сака... още изчаквам.

# 2
  • Мнения: 39 370
Благодаря за темата. Носи ми се нещо удобно, нещо, което ме кара да се чувствам красива, носи ми се нещо различно. Нищо конкретно не казах, но като видя дрехата на витрина или в сайт, тя ще ми се усмихне. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 31 197
И за мен деним, кожа, памук и лоуфъри през есента.
Благодаря за темата.

# 4
  • Мнения: 1 605
Благодаря за темата, Агент! 🌹

То още не е много есенно, та залагам на тениски/потник с дънки, панталони и сака. Започнах да вадя и блейзърите от букле. Кожено сако, кожено яке. Лоуфъри, сникърси.

Скоро ще вадя и шапките. 😎

# 5
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Благодаря за новата тема.
Изобщо не знам какво ми се носи,че съвсем не ми е есенно(но не ми е вече и лятно и съм в патова положение)...

# 6
  • Мнения: 2 657
Носи ми се и нося яке деним, шифонена рокля на цветя и кецове.
Пъстри памучни блузи , ярки сака, дънки, пантофки.
Нямам търпение и за боти и кожените якета, но още е жега за тях.

# 7
  • Мнения: 3 509
Носи ми се много бретон и такава рокля и точно това си мислех сега, приготвяйки се за едно събитие, но ще заложа на по-благоприличен вид.
Скрит текст:

Иначе до края на годината ще залагам само на нови бижута. В такова настроение съм. Както и на някакви интересни цветове при червилата.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2023, 19:50 от Аня

# 8
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Носи ми се черно, кожа, поло, кашмир, боти. Ужасно ми писна от горещото време, късната есен е любимият ми сезон.

# 9
  • Мнения: 22 908
Носи ми се нещо леко- за топла есен.Никога не ми омръзва топлото време.

# 10
  • Мнения: 71
Носят ми се вълнените палта, велурените пантофки и панталони над глезена.

# 11
  • Мнения: 7 276
Носят ми се вече сака, леки палта, кашмир.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 934
Благодаря за новата тема, макар че рядко пиша, чета редовно. 

На мен постоянно ми е горещо, така че само си мечтая за красиви и топли есенни пуловери. Почти целогодишно съм с тениски. Зимата минавам на блузи/ризи с ръкав до лакътя.

Ще заложа тази есен на лоуфъри в черно или кафяво,  дънки и някакви не толкова летни тениски и ризи Stuck Out Tongue Winking Eye

# 13
  • Мнения: 22 436
Носи ми се сиво във всякакви нюанси. Никога не съм го харесвала, но сега съм пощуряла по него.

# 14
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Fake fur ми се носи. Никога не съм. Нещо късичко и меко. Бях харесала едно в слонова кост, но докато се наканя - свърши. Лилавото от заглавните снимки също ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт