С какво ви дразнят мъжете /тема №13/

  • 16 310
  • 168
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 610
Джени, аз пък се дразня, че моят мъж никога нищо не вижда и не забелязва, ама никога!
Декорация, вазички, тиквички, великденска украса…Сигурно само за коледната му прави впечатление и то не за друго, ами защото е масово.
Та, всеки с проблемите си, важното е либоф да има.😁✌🏻

# 151
  • Швейцария
  • Мнения: 1 902
Само да поясня. Аз съм си осигурена с пенсия и имот в България, плащам си пенсионни вноски тук и пенсията ми ще е добра. Работила съм цял живот по много, но вече не мога на пълен работен ден поради здравословни причини. 1-2 дена в седмицата ме устройват напълно. ММ няма имот нито един.

# 152
  • Мнения: 1 951
Тогава да мълчи и да не му знае устата, щото като нищо може да хвръкне.. Намекни му леко, че си си Вкъщи и можеш да си позволиш много неща да правиш или не.

# 153
  • Мнения: 934
От много време не ме е дразнил точно с това, но как реже и в какво състояние оставя храната в хладилника, а и извън него. Вземе сирене и домат и си ги реже с един нож, докато яде, та по сиренето се виждат следите от домата после, подрязва кашкавала накриво, половинки банани и ябълки се търкалят постоянно, заядени вафли, шоколади и какво ли не, недопити чаши кафе и т.н., и т.н. Решила съм проблема с по две бройки от всичко и избирателна слепота, колкото и да е смешно, всеки да си знае сиренето и да не се дразним, ама не винаги се получава така и току се натъкна на грозно подрязван кашкавал като днес, който трябва да изравнявам. Добре, че поне си изяжда изравненото, да не хвърлям...

# 154
  • Мнения: 3 762
Даа както е сложил сирене в чинията и го е отъркалял с трохи и други каквото е ял,и го оставя в хладилника  за после да си го дояжда,обаче в чинията е вилицата и ножа,побеснявах от такава гледка .

# 155
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
От много време не ме е дразнил точно с това, но как реже и в какво състояние оставя храната в хладилника, а и извън него. Вземе сирене и домат и си ги реже с един нож, докато яде, та по сиренето се виждат следите от домата после, подрязва кашкавала накриво, половинки банани и ябълки се търкалят постоянно, заядени вафли, шоколади и какво ли не, недопити чаши кафе и т.н., и т.н. Решила съм проблема с по две бройки от всичко и избирателна слепота, колкото и да е смешно, всеки да си знае сиренето и да не се дразним, ама не винаги се получава така и току се натъкна на грозно подрязван кашкавал като днес, който трябва да изравнявам. Добре, че поне си изяжда изравненото, да не хвърлям...
Това за слепотата много ми хареса.

# 156
  • Мнения: 8 013
Аз държа в хладилника един голям поднос, в който стоят всички неща за сандвичи (масло, кашкавал, суджук, топени сирена, кутийки маслини и така нататък) и там отиват и половинките домати и краставици за спешно оползотворяване в сандвичите за закуска.
Преди в хладилника се търкаляха разни течащи домати и заврени зад други неща спаружени краставици и да, дразнеше ме. Сега мия един поднос вместо цял рафт.

# 157
  • Мнения: 14 172
Ау, Ева, каква идея ми даваш. Че моите вкъщи все не са видели какво има в хладилника.

# 158
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 182
Това с подноса и аз ще го приложа в нас, въпреки че мм винаго доизяжда каквото е останало

# 159
  • Мнения: 661
С класическия въпрос къде ми е шапката, телефона, ключа и т.н.

Скоро я имах същата ситуация с батерии. Търси си нови батерии за мишката, очевидно не ги намира и се чува въпроса: "Ти ли си ги взела?".
Да, аз ям батерии, налЕ.
Развой на събитията: Просто ги беше сложил другаде, но това не изключи обичайното тръшкане докато се намерят.

# 160
  • София
  • Мнения: 2 658
Настръхва ми косъма като чуя “ Къде ми е…?” Може да са чорапите, якето, ключовете, приемливо е. Ама да ме пита къде му е някой от инструментите… дето не знам даже как изглежда. За мен всичките са еднакви. И не ги и пипам, така че за какво ме пита.

# 161
  • София
  • Мнения: 17 950
Настръхва ми косъма като чуя “ Къде ми е…?” Може да са чорапите, якето, ключовете, приемливо е. Ама да ме пита къде му е някой от инструментите… дето не знам даже как изглежда. За мен всичките са еднакви. И не ги и пипам, така че за какво ме пита.

Обикновено аз задавам тоя въпрос и ме дразни отговорът. Диалогът изглежда по подобен начин. И аз, горката, всеки път се връзвам. Close
Къде ми е еди-кое си..виждал ли си го?
Да, сутринта... [и някакво вербално многоточие с повишена интонация]
Къде?! [Mълчание] На раклата? В хола?
Сутринта ме срещна и ме питаше за теб и се оплака, че пак си го оставила, където ти скимне.

Полудявам Smile

# 162
  • Мнения: 310
Да... "Къде е солта?", а тя пред очите му. Последния път нарочно си замълчах и точно след 2 секунди я намери Grinning

# 163
  • Мнения: 1 199
"Къде си МИ сложила / подредила...?"
Ето тази реплика все още ме изкарва извън релси и е била повод за зловещи кавги.
Като ви чета, стигам до извода, че оправия няма.
Гордо се тупат в гърдите как единствено в хаоса намирали ред, а то става дума за чиста мундарщина.

# 164
  • Мнения: 6 926
Аз това "къде ми е..." го разбирам като "дай ми..." С подтекст "щот ме мързи да стана и да си го взема от мястото, на което по принцип си седи нещото"

Общи условия

Активация на акаунт