С какво ви дразнят мъжете /тема №13/

  • 16 302
  • 168
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 402
Разбрах, че са женени от 2, но са заедно от 8. Не е от вчера положението.

От осем години се познаваме, заедно сме от две години.

Относно това, че съм отказала - да отказах, защо трябва да се преструвам, че всичко е наред и да ям и пия, при положение, че има проблем между нас?
Далеч не съм тропала с крак, и не съм се сърдела, исках разговор, не получих такъв.

# 121
  • Мнения: 86
Директно го зарязвай.
Пред теб зяпа и не те уважава,а зад търба ти?
Да,не е лесно,но ще можеш ли да живееш с такъв г*з да те унижава години наред и самочувствието ти да е под тревата?
Тук мисля че става въпрос за пълен простак

# 122
  • София
  • Мнения: 11 543
Почвам да готвя обяд, той пристига услужливо и пита какво да помага. Ами нарежи ми глава лук. Слагам пред него дъска, нож, лук. Завъртам се да сложа тигана на котлона, подготвям си другия зеленчук. Обръщам се да си взема нарязания лук, който трябва да влезе в тигана пръв, гледам лука си седи непокътнат, стола празен. Окей, нарязвам си лука.
Той се появява отново, само телефончето си проверил щото бипнало, какво да помага? Ами нарежи ми моркови. Обръщам се да си разбъркам лука, завъртам се да си взема нарязаните моркови, гледам седят непокътнати, той тамън се изнизва към двора, само отива да даде малко марулки на кокошките. Окей, нарязвам си морковите.
Връща се. Ами нарежи ми целина. Разбърквам си манджата, обръщам се, стола пак празен, той наднича през прозореца, аааа, сигурно ще вали. Нарязвам си целинката докато той съзерцава небето.
И т.н. и т.п.
хахаха, много забавно сте го описала! Чак ми заприличахте на някоя баба, която разказва за немирното си внуче!
То вие как се завъртате към тази печка, изглежда сякаш едно завъртане трае 9 минути! Симпатяги!


Sunflower29, изглеждаш и звучиш като много интелигентна жена. Но, малко късно се усещаш за някои навици на твоя мъж, вероятно.
Фактът, че поставяш въпроси ребром и получаваш полуадекватни отговори от зрял човек означава, че: а/ този човек е полуинтелигентен или б/ този човек не желае да ти каже истината.
На прост въпрос да не можеш да дадеш прост отговор, значи вариант в/ няма.

Отделно, фактът че онази вечер (след като ти е дал полудебилен отговор) е излязл на банкет, е показателен за начина по който те ....възприема. Преосмисли най-вече отношението към себе си. Ти цениш ли се, обичаш ли се, или винаги се слуша неговото мнение? И така нататък....знаеш какво да направиш.

Последна редакция: пн, 30 окт 2023, 15:08 от Ronald

# 123
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 865
Дразнят ме мъжете които не са на ти с литературата Worried
хахаха, много забавно сте го описала! Чак ми заприличахте на някоя баба, която разказва за немирното си внуче!
То вие как се завъртате към тази печка, изглежда сякаш едно завъртане трае 9 минути! Симпатяги!
Е то някои читатели явно са на нивото на немирно внуче. Наистина ли не знаеш, че времето между две изречения не съответства на времето за което ги прочиташ?

# 124
  • София
  • Мнения: 11 543
Дразнят ме мъжете които не са на ти с литературата Worried
хахаха, много забавно сте го описала! Чак ми заприличахте на някоя баба, която разказва за немирното си внуче!
То вие как се завъртате към тази печка, изглежда сякаш едно завъртане трае 9 минути! Симпатяги!
Е то някои читатели явно са на нивото на немирно внуче. Наистина ли не знаеш, че времето между две изречения не съответства на времето за което ги прочиташ?
Написах, че е забавно и сладко, не скачай като ужилена мома.

# 125
  • Добрич
  • Мнения: 1 151
Разбрах, че са женени от 2, но са заедно от 8. Не е от вчера положението.

От осем години се познаваме, заедно сме от две години.

Относно това, че съм отказала - да отказах, защо трябва да се преструвам, че всичко е наред и да ям и пия, при положение, че има проблем между нас?
Далеч не съм тропала с крак, и не съм се сърдела, исках разговор, не получих такъв.
Аз пък бих отишла на банкета и бих му показала как се поръчва от менюто. Директно с шефа или най-близкия му колега ще се заиграя, пред всички. Да го питат после защо жена ти е такава. И да си знае друг път дали ще  ме унижава или уважава. Ако не схване, значи имаме тотално несходство на характерите и.....знаеш: кой от къде е

Явно след като сте се оженили е решил, че си му в кърпа вързана и може да си разглежда спокойно менюто. Покажи му, че не е познал.

# 126
  • Мнения: 1 878
Ама разглеждайте ги и вие тези менюта,бе жени!Хич да няма за гледане,пак ги разглеждайте!

# 127
  • Мнения: 2 322
Ама разглеждайте ги и вие тези менюта,бе жени!Хич да няма за гледане,пак ги разглеждайте!
Както е казал Хю Хефнер - Не гледай в менюто на ближния.

# 128
  • Швейцария
  • Мнения: 1 894
Значи много ме дразни, че аз го дразня. Готвела съм и съм си оставяла петната по плочките. Аз петна не виждам. Веднъж съм забравила да извадя прането от пералнята - лоша домакиня. Но пък той наредил на масата в хола 100 неща. Купих му панер, подредих ги там и го сложих под масата. Опитвам се днес да чистя масата - поникнали още 100 неща извън панера. Далече от очите, проблем няма. Но иначе за въображаемите петна има орлов поглед.

Последна редакция: чт, 02 ное 2023, 02:57 от JennyBG

# 129
  • Мнения: 2 205
Щом си лоша домакиня, нека домакинята бъде той.

# 130
  • Швейцария
  • Мнения: 1 894
Той много работи, а аз само събота и неделя, така че той си е прав да иска домакиня, ама чак толкова да се вторачва е дразнещо. А, и друго забравих. Поканени сме на ресторант от приятели за благодарност, че той е им е свършил услуга. Казах му да си поръча пица, защото го знам колко яде. Но не, поръча си телешко с трюфели и после не спря да се оплаква колко били малки порциите, в какъв снобски ресторант са ни поканили и моите приятели какви са надути сноби, защото там им харесало. И мен ме нареди за снобка, защото му казах, че хората това си харесват и си е тяхно право.

# 131
  • Мнения: 6 888
И аз тъкмо щях да попитам ти кога си кандидатствала за поста "домакиня" и кой те е назначил там... Rolling Eyes
Ако пералнята е твое задължение, ще си го свършиш, когато ти искаш. Ако му пречи, да си извади ръцете от г* и да го свърши той.

Пп след последния ри пост.
Ами ако живее сам кой ще му пуска пералнята?? Или те дрехите ще видят, че него го няма понеже много работи, и сами ще се хвърлят в пералнята...

# 132
  • Швейцария
  • Мнения: 1 894
Ми кой... домашна помощница.

# 133
  • Мнения: 460
Много ми е странно това правило ,че жената трябва да е домакиня, даже толкова ме дразни ,че сигурно мъж го е измислил 😁. И се чудя как така жените вече работят колкото един мъж ,но след това трябва да готвят, перат,чистят и накрая трябва да са щастливи и отпочинали 🤔.

# 134
  • Мнения: 6 888
Като бях малка и някоя леля/баба/чинка/стринка ми кажеше "аааа това еди как си го направи, нали домакиня ще ставаш", аз казвах "никаква домакиня няма да бъда, аз ще стана космонавт!" Joy е, не станах космонавт, ама и домакиня не станах, така че, тези остарели разбирания могат да си наврат където искат... И още и до сега, тази дума ми остана тригър. Сега, ако някой ми го каже, казвам, че съм логопед, не домакиня и приключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт