💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 109

  • 30 254
  • 736
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 687
адвокатката е дъщеря на Иляз??

Алинка, колко е хубаво да те видя!! Kissing Heart

стана много объркано.....

# 61
  • Мнения: 18 604
Ето каква новина разбра Аслан - че Иляс е жив!
Алинка Heart Eyes благодаря, скъпа моя! Kiss Вече наистина взех да се съмнявам, че са и погодили номер на Девин, за да не остане с Аслан, да видим!

# 62
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Джихан разбра от Толга, че Иляз е жив, а Аслан от намерена бележка сред вещите на Толга с подписа на Иляз.
Адвокатката иска от Девин нещо против Сойкан, запис или нещо, с което да обвини Аслан в психически тормоз.
Девин е ходила при много адвокати през тези два месеца, но всички са били заплашени и в последствие се отказват от делото.
Както и предположих, тази адвокатка има лична причина да върви срещу Сойкан, затова и се срещна с Джихан, защото се надява, че като враг на семейството ще свидетелства срещу тях в полза на Девин.
Джихан пожела всичко добро на Девин.
Но познава адвокатката. Каза, че знае коя е тя.

# 63
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Неее, Аслан ме утрепа. Голям манипулатор🫣😆

Ето защо бяха слоновете 🤣🤣🤣

# 64
  • Мнения: 3 228
Алинка 🤗🤗🤗

Можеш ли да кажеш какво Хюлия каза на Аслан?

И Аслан гледа документален филм за слоновете.

Защо Камилита?

# 65
  • Мнения: 11 116
Привет! Слоновете, които гледаше ли, вдъхновиха Аслан за този план?! 🙃🤩
Нищо случайно няма...

# 66
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Слоновете му дадоха тази идея. Аслан не е добре честно 🫣😆

# 67
  • Мнения: 18 604
Алинка Heart Eyes, благодаря отново! Kiss Така ми липсва онлайн превода ... не мога да повярвам, че Хюлия може да е чак такава гадина ... Аслан как и говореше, че толкова много обича Девин, как пък не и трепна нищо заради детето и, което уж много обича ?
Камилита, кого видя да манипулира Аслан? Thinking Аз мисля, че беше много искрен и с Девин и с майка си и с брат си Thinking Но, ще се разбере след превода. А за какво ли ще го арестуват интересно ? И Девин потвърди ли за развода, не разбрах ? Адвокатката ми е много противна, не я искам за Джихан ...
Майдрийм, какъв план ? Thinking Нищо не разбрах ...

# 68
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Гледахте ли края?
Не знам дали да издавам.

# 69
  • Мнения: 18 604
Гледахте ли края?
Не знам дали да издавам.
Гледах, ама нищо не разбрах какво каза на Чааръ. кажи де, ще се пръсна до утре! Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 70
  • Мнения: 3 634
Фокс е по-добре от ютюб. Но без превод за мен почти няма смисъл.
Алинка, радвам се, че си тук. Благодаря за разясненията.
Както и на всички момичета за това, което всеки е разбрал.
Епизодът беше много интересен, но е сложен и трябва добър превод.
Аслан не можа по друг начин, но събра семейството в ареста, не разбрах по какъв казус.
Но мисля, че ги спасява от Иляс.
Вдъхнови се от лова на слонове. Да видим как ще ги извади обратно на свобода.

# 71
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Идеята за ареста е на Аслан, само за да спре Девин да замине 🫣

# 72
  • Мнения: 18 687
и аз нищо не разбрах накрая.....
явно вие повече схващате Wink
да видим какви преводи ще излизат утре.
не очаквам високи цифри за серията Rolling Eyes.....нищо, че беше страхотна.

това е за лека нощ Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 18 604
Ванче, е аз това не го видях, рекламата започна след като Аслан каза нещо на адвоката.
Камилита, благодаря! Kiss Ами той иска Девин отчаяно, не се учудвам, че е решил така.
Айре Heart Eyes ще видим, може и да ни изненадат. За Тотала не се надявам, ама за АБ групата мисля, че ще е добре, дано! И аз нищо не разбрах, много съм зле, така и не го схванах този турски ... Дано има превод със субки утре! Hands Pray

# 74
  • Мнения: 92
Доколкото разбрах от Туитър (не знам колко е вярно) - Аслан ще подложи цялото си семейство на разследване, което означава, че няма да могат да напускат държавата и по този начин ще задържи Девин в страната.

Общи условия

Активация на акаунт