Февруарчета 2024 - Тема 6

  • 22 055
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 317
KrissSsstina, не се притеснявай. Тук в групата доста момичета имахме гъбични инфекции, някои момичета за съжаление споделиха, че ги " тормозят" често. Мисля,че бебоците са в безопасност, но гъбите трябва да се лекуват и най- вероятно ще ти изпишат глобули.

# 31
  • Мнения: 475
Ох момичета, мен док пак ме кара да правя обременяване с глюкоза 😑 Тааа утре ще ходя. Казвам пак, защото предния път бях с ГД и сега му се сториха в повече водите и малко “дебеличко” бебето 🙄

# 32
  • Мнения: 110
Ох момичета, мен док пак ме кара да правя обременяване с глюкоза 😑 Тааа утре ще ходя. Казвам пак, защото предния път бях с ГД и сега му се сториха в повече водите и малко “дебеличко” бебето 🙄
В коя седмица си, на мен ми каза, че 25 трябва да се прави това изследване, ама си мислех, че е от рутинните прегледи...

# 33
  • София
  • Мнения: 8 564
Някой има ли някакви бодежи ниско долу? Че от два дни имам (не постоянно) и се чудя дали са нормални. В четвъртък съм на ФМ и ще питам д-р Патиркова, но ако случайно още някой знае нещо, ще съм по-споконйа.

# 34
  • София
  • Мнения: 474
Някой има ли някакви бодежи ниско долу? Че от два дни имам (не постоянно) и се чудя дали са нормални. В четвъртък съм на ФМ и ще питам д-р Патиркова, но ако случайно още някой знае нещо, ще съм по-споконйа.
Аз бях с такива бодежи, но отшумяха. Според АГ е от разширяване на таз и връзки....тялото се подготвяло за раждане. Аз се бях стресирала понеже си бяха остри и внезапни болки. Отшумяха за седмица, две.

# 35
  • София
  • Мнения: 8 564
Криси, благодаря! И аз четох, че в този етап не са необичайни, точно заради растежа; ама все пак реших да питам, за да избегна излишен стрес до четвъртък Hug

Да си споедля, че дворната котка (тя е на няколко двора всъщнсот) доведе малки котенца и е голям купон у нас - куче Буба лае и гони дребосъците, а те много бързо разбраха, че стъклата на прозорците са преграда и вече почват нарочно да я дразнят Grinning Дано бебокът да свиква с шума сега, че иначе съвсем няма да се спи у нас Grinning

# 36
  • Мнения: X
ало 😀викам кво става 2 дена никой нее писал а то нова група има.
За дробовете става дума за всички дробове .
За кръвното аз не си меря мойто
За теста за алергии за какви алергии иде реч ?

# 37
  • Мнения: 24
Привет! Има ли някоя, която е започнала Биозин Мама. Аз го започнах и го пия заедно с Премама Дуо, но на вчерашната ми ЖК, АГ каза да спра витамините и да продължа само с Биозин-а, защото и в него имало витамини и няма смисъл от двете. Аз никъде в състава на Биозин не видях въпросните витамини и най-вече фолиевата киселина. Та какво мислите или правите вие в такъв случай? Дали да не купя отделно само фолиева?

# 38
  • Мнения: 332
Като казахте придърпвания аз пък от няколко дни усещам Все едно тежестта ми е повече от лявата страна по ниско долу, нз как да го обясня. Като взема да вървя някак усещам тежест в ляво повече и от време на време и аз имам болки тип прерязване.

# 39
  • Мнения: X
абе тия ЖК та откачиха тотално . В Биозининяма витамини какви витамини кви 5 лв , има там нещо ама нее това което трябва а и в момента вече нее най важна фолиевата а всички останали 😀моля ти се пий си И биозина и витамини е

# 40
  • Мнения: 317
Аз също си пия и  витамините и Биозин мама

# 41
  • София
  • Мнения: 8 564
И аз така, ама витамините ги пия по моя инициатива. И все пак, при недостиг не се навакасва с някаква минмална доза, така че хич ми не дреме има ли и колко в Биозина, няма да са достатъчно така или иначе Simple Smile

Ето ви да се посмеете, има бисери тип "Тъкмо съм родила и звъня на мъжа ми: "Честито, стана татко! Радвай се, че ти е за последно."" Grinning

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 14:50 от ToniShu

# 42
  • Мнения: 475
Ох момичета, мен док пак ме кара да правя обременяване с глюкоза 😑 Тааа утре ще ходя. Казвам пак, защото предния път бях с ГД и сега му се сториха в повече водите и малко “дебеличко” бебето 🙄
В коя седмица си, на мен ми каза, че 25 трябва да се прави това изследване, ама си мислех, че е от рутинните прегледи...
Ако е висок риска, както явно е при мен.. може и по рано да се направи, 22 г. с съм.

# 43
  • София
  • Мнения: 474
И аз така, ама витамините ги пия по моя инициатива. И все пак, при недостиг не се навакасва с някаква минмална доза, така че хич ми не дреме има ли и колко в Биозина, няма да са достатъчно така или иначе Simple Smile

Ето ви да се посмеете, има бисери tip "Тъкмо съм родила и звъня на мъжа ми: "Честито, стана татко! Радвай се, че ти е за последно."" Grinning
ToniShu, как ме подсети за едни стари теми тук...не съм спала да ги чета и смях до сутринта. Бяха нещо от сорта на " Моето смешно раждане" или нещо такова, ще потърся по-късно да споделя. Майки споделят комични моменти от раждането си...няма такъв смях, честно 😂🤣

# 44
  • Мнения: 332
А тези от вас които са с мутацията за неусвояване на синтетичните форми на Б12, фолиева, пиете ли комбинирани витамини и какви? На мен последно ми казаха да взема Актив мама , ама още не съм че ме боля стомаха и не съм ги започнал но в тях така или иначе не сметилирани.
Всъщност им ли такива от вас които не пият комбинирани витамини, а само някои по отделно?

Общи условия

Активация на акаунт