Коремчето едрее, мама хубавее (тема 5/Януари 2024г.)

  • 26 518
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
да благодаря ви момичета то и аз на това ще настоявам и не ми се занимава с орални неща чесно казано самата аз предпочитам, ще го изчакам да ми пише но ще му отговоря че предпочитам вливка ако ще и 2-3 пъти все тая , тва желязо трябва да го мисля и него кога го пия как го пия с дупки между два между онова па да не ме боли корема , хич не ща да се занимавам с тия неща Simple Smile

# 691
  • Мнения: 359
Моля за препоръка за протектор за матрак. Памучен ли, хавлиен ли, други не знам дали има? Условие - да не шумоли. А и с ластик или борд?

# 692
  • Мнения: 143
Baby.bg и на мен ми забавиха доставката а на всичкото отгоре като направих поръчка исках да добавя артикул и техен служител вместо да добави един комплект лигавници по 3бр е добавил 3х3 и сега се чудя дали да не върна двата.
   Момичета имам един въпрос,предполагам има запознати. Аз сега се следя по ЗК при АГ който изражда в държавна болница,но нещата които чух и видях там са потресаващи и обмислям дали да не раждам в частна. Мисълта ми е след издаването на 45дневния болничен дали мога да го сменя или да се ориентирам по от рано.

# 693
  • Мнения: 1 814
На мен АГ и по ЗК и на частно ми каза след издаването на 45дневния болничен да ида там където искам да раждам...аз още не съм решила окончателно къде ще е

# 694
  • Мнения: 143
На мен АГ и по ЗК и на частно ми каза след издаването на 45дневния болничен да ида там където искам да раждам...аз още не съм решила окончателно къде ще е

 Ох ,това е много хубаво,понеже и аз не съм решила още а до тогава имам седмица/две за размисъл. А друго направление от личния дали ще ми трябва,какво ще ми е нужно

# 695
  • София
  • Мнения: 853
На мен днес ми дойде и втората част от поръчката от baby.bg само дето ги оплювах и мрънках 😁иначе от Хиполенд видях и в пощата ми пише,че всички поръчки се обработват до 15 работни дни..вчера поръчах няколко комплектчета чаршаф,плик,калъфка от ранфорс ...хасето било по твърдо...така ми казаха...поръчах и от Айко един комплект от 6 части за количката
С какво мислиш да завиваш? Много болна тема ми е станало. Чудя се това дете в къщи с какво ще спи. От чувал се отказах.
Защо се отказа от чувалче? И аз се чудя с какво ще я завивам. Разпитах няколко приятелки една ползва чувалче, втората завива с подпъхнато под матрака одеяло, а третата повива с одеяло
Оказах се, защото реално ще се ползва едни 3м, след това ще е топло. Отделно гледах завивките има толкова хубави от 100% вълна, които са на цената на едно по-скъпо чувалче. Минималист съм и искам да избегна затрупването като цяло с излишни неща с употреба 2-3м.

# 696
  • Мнения: 87
Моля за препоръка за протектор за матрак. Памучен ли, хавлиен ли, други не знам дали има? Условие - да не шумоли. А и с ластик или борд?
В Ikea има - изпробван е и върши супер работа.

# 697
  • Мнения: 478
Има чувалчета 0.5 тог за до 25 градуса, които до май-юни ще се ползват.

# 698
  • Мнения: 359
Моля за препоръка за протектор за матрак. Памучен ли, хавлиен ли, други не знам дали има? Условие - да не шумоли. А и с ластик или борд?
В Ikea има - изпробван е и върши супер работа.
Какъв е по-точно или ако може линк да го видя?

# 699
  • Мнения: 347
За протектор - бях писала няколко страници по-назад - харесвам протекторите на Dream on, с ластик като на чаршаф, защото тези с лента много се изместват при спане, а и се е случвало при нас често мокрото да отиде настрани и точно по ръба на матрака да протече, не при съвсем малко бебе, при по-голямо дете вече, но така е по-сигурно и недразнещо. Grinning

За раждане и частна болница - някои лекари/акушерки държат да знаят от по-рано случая на жената и да са проследили донякъде състоянието, иначе повечето мисля,че са ок и в последния момент да отидеш при тях, просто трябва да се проучи това специално за където си избрала.

Момичета, някоя получи ли поръчка от rayatoys? Или потвърждение поне? Някъде назад се коментираше, но сякаш не става въпрос са сега от черния петък, нали? Защото аз поръчах преди седмица точно, в петък и нямам ни-що. Само потвърждение за плащане, хубаво,ама без потвърждение за поръчка, днес се заинатих и звънях над 10пъти,никой не ми вдигна, а по някое време се говореше от телефона, даваше заето - тоест има хора там, нито върнаха обаждане, нито ми вдигнаха...На сайта им пише,че три дни е срокът за доставка дори, а моята поръчка си седи необработена, пък платена.

# 700
  • Мнения: 177
И аз още си чакам емайла от Хиполенд със потвърждение за изпращане и товарителница. Уж имам такъв с цялата поръчка и номер, но друго няма. Не знам дали ще е точно като го изпратят, но пише че до тогава не се води сигурна 🙈😆

# 701
  • София
  • Мнения: 131
Относно раждането- за момента ще раждам във Вита,  първия път - пак там бях.
И аз чакам втората си поръчка от Рая -направих я в неделя,  първата дойде много бързо.

# 702
  • Мнения: 143
Добро утро,момичета ! Започнал е и черния петък в емаг. Тм цените попринцип са си яко надути,но забелязвам сега има продукти които наистина са намалени. Аз тепърва ще разглеждам памперси и м.кърпички 😀

# 703
  • Мнения: 66
Относно раждането- за момента ще раждам във Вита,  първия път - пак там бях.

И аз ще раждам там . Нормално ли ще раждаш , как беше първия път 🙂

# 704
  • София
  • Мнения: 131
Относно раждането- за момента ще раждам във Вита,  първия път - пак там бях.

И аз ще раждам там . Нормално ли ще раждаш , как беше първия път 🙂

Не, секцио и първия бях секцио , вече почвам да го мисля  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт