КОЛЕДА 2023/2024

  • 94 709
  • 1 159
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 144
Здравейте, не знам дали тук е мястото, но вкъщи се донесоха тези бонбони, но сме изхвърлили опаковката. Някой знае ли на коя марка са или къде ги продават?

# 586
  • Мнения: 7 275
Аз днес опитах на един марокански щанд при нас на коледния базар  едни страхотни фурми - обекостени и с орех на мястото на костилката. Ако някой обича фурми може да си го включи на платата. Имаха и разни разкошни сладки, но не знам рецептите .

# 587
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 967
Здравейте, не знам дали тук е мястото, но вкъщи се донесоха тези бонбони, но сме изхвърлили опаковката. Някой знае ли на коя марка са или къде ги продават?
Скрит текст:
Приличат на Фрейлини, марката е Фрей.

# 588
  • Мнения: 6 060
Дребни сладки таралежки |без глутен|

# 589
  • In transit
  • Мнения: 12 068
Моето откритие тази година и №1, като вкус, са тези шоколадови дамски целувки. В моите има и кафе, а това ги направи най-бързо изядените сладки вкъщи...не знам защо си мислех, че част от тях ще останат до Коледа. Joy

# 590
  • София
  • Мнения: 2 439
Бисквити Спекулос, май ги препекох Confused

# 591
  • In transit
  • Мнения: 12 068
emy_emy, на мен ми изглеждат добре. Те са хрупкави бисквити.

# 592
  • София
  • Мнения: 2 439
emy_emy, на мен ми изглеждат добре. Те са хрупкави бисквити.
На снимката са по-светли. Да хрупкави са... ама има един такъв остатъчен вкус от прегоряло брашно Confused
Май ги направих и по-тънки. На мен ми излязоха 35 бисквитки... е то зависи и от големината на печатите. Моите са на Лидъл.
Не, че ще останат..., предполагам до Коледа ще правя по още една доза от тях и меденките на Джули, че то като ги правя по-рано ... и всеки като мине и си вземе по 3-4 и накрая за Коледа... купата празна Grinning

Последна редакция: нд, 10 дек 2023, 10:41 от emy_emy

# 593
  • Мнения: 604
Къде мога да намеря рецептата за Рохлички ?

/ редовно правя ванилени лунички и приличат на Рохличките ,които видях тук /

# 594
# 595
  • Sofia
  • Мнения: 4 609
Едно от новите попълнения тази година:

Медени шишарки (португалски)

Ще бъдат поръсени с пудра захар преди да ги разнасям по кутиите

# 596
  • Мнения: 263
Здравейте, миналата година правих едни подкови-кафеви, с ядки в тестото, краищата потопени в бял шоколад. Рецептата я бях видяла от тук мисля, та ще помоля ако някой се сеща🤔

# 597
  • Мнения: 356
Здравейте! Търся хубав горещ шоколад (прахообразна смес). Да ми препоръчате, моля!

# 598
  • София
  • Мнения: 11 755
Това са първите сладки, готови са, прибрани вече, показвам ги без коледни декорации около тях, набързо снимани, много фина бисквитка. Приготвено е и тестото за линцерите, довечера ще го оформя на бисквити
ЛЕШНИКОВИ ТОПКИ С МЕДЕН ШОКОЛАД

https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2022/12/blog-post_11.html

# 599
  • Русе
  • Мнения: 692
Здравейте, миналата година правих едни подкови-кафеви, с ядки в тестото, краищата потопени в бял шоколад. Рецептата я бях видяла от тук мисля, та ще помоля ако някой се сеща🤔
Може би това?
https://www.mycookingcreations.com/2022/11/biscotti-ferro-di-cav … al-cacao-con.html

Общи условия

Активация на акаунт