Дойде и моят ред да стана мама.

  • 3 305
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 newsm68 Ехааааааа честито мила, заслужаваш го, след всичко което преживя. Та ти се раздаде от сърце между две бременни. Виждаш ли че онзи горе вижда и си знае работата, че не трябва да си мислиш лоши работи. Сега се иска много почивка от теб и милото ти мнооооооого да те глези, защотооооо накрая ще си имаш най-сладкото бебче.  newsm51

# 16
  • Мнения: 2 825
Честитооо     bouquet
Лека и безпроблемна бременност и да гушкаш най-сладкото бебче през септември  Hug

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Честито.  bouquet
Да изкараш най-леката и красива бременност.
И накрая да гушкаш най сладкото бебенце накрая.

# 18
  • Мнения: 1 425
Благодаря ви момичета много.Дано всички пожелания ви се връщат тъпкано. newsm10
Голди благодаря за хубавата темичка определено ми донесе късмет.Сигурна съм, че скоро и теб да те споходи същия късмет. fingerscrossed
Рошко ама как ще ме надушиш аз така се крих. smile3505
Шушонче и Тумбелина,да ви кажа май е заразна тази бременност.А аз нямаше как да не прихвана м/у две бременни. smile3521
Да ви кажа момичета този месец нямах никакви надежди тъй като пих антибиотици и с шепите лекарства защото бях с бронхит и не съм мерила Т.Само тест си направих за ову.за да не кексим тогава,ама то на..............като ще става. newsm53
  love001  love001  love001

# 19
  • Мнения: 160
ЕДНО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО ЗА БЕРИНА!!  bouquet  bouquet
Браво миличка Hug
Сега най - хубавите 9 месеца и да събираш сили за бебока Hug

# 20
  • Мнения: 4 555
О, страхотна новина!!
Браво, много се радвам за теб   bouquet
Лека и безпроблемна бременност  Hug

# 21
  • Мнения: 989
berina , честито, миличка!  smile3525
Много лека бременност и най-сладкото бебче на финала!   bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 2 328
Честито Берина,
пожелавам ти да си най-най щастливата мама след 9 месеца. Усмихни се и се радвай на живота с цялото си семейство!   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 320
berina, честито!  Hug Много се радвам за тебе, наистина го заслужаваше. Желая ти лека, спокойна и безпроблемна бременност и най-здравото и хубавичко бебоче след 9 месеца!!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 276
Честито и от мен! Лека и безоблачна бременност ти желая от сърце!

# 25
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Берина, ЧЕСТИТО!!!  bouquet Желая ти най - леката бременност и най - красивото бебоче след девет месеца!

# 26
  • София
  • Мнения: 242
Честито Берина. Лека и безпроблемна бременност smile3525
Хайде чакаме те в отчетни  smile3521.

# 27
  • Мнения: 9 990
Чвстито!Лека до края!Радвай се и се наслаждавай на всяко усещане  от тук на сетне, то е за така чаканото бебе! Hug

# 28
  • Мнения: 268
честитооооооо   bouquet  bouquet  bouquet
тази седмица е страхотна - пълна е със страхотни новини  Laughing
berina от сърце ти желая да си родиш едно прекрасно бебче  baby_neutral

# 29
  • Мнения: 1 436
Еее, честито   bouquet Това е чудесна новина  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт