👣 Августови бебета 2023 🤱 - тема 2

  • 21 248
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 129
И на нас днес ни поставиха двете ваксини, ротавирусната следващия път.
За сега е спокоен. Поставихме куул пач.
Забравих да питам педиатърката само днес ли да пропуснем банята или трябва няколко дни?

Доста сме пораснали 63 см, 6, 300 кг. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 629
На нас не ни бяха казали да пропускаме баня.
Минавам, за да споделя апликацията на Уницеф Bebbo за детско развитие, има много хубави описания по месеци какво би трябвало да може да прави бебето и идеи за занимания/игри. 😊

# 77
  • Мнения: 1 381
На нас винаги ни казва, че не трябват промени в ежедневието след ваксина. Нито пропускане на баня, нито някакви ограничения.

# 78
  • Мнения: 2 137
На нас винаги ни казва, че не трябват промени в ежедневието след ваксина. Нито пропускане на баня, нито някакви ограничения.

И на нас така. Както и поставяне на кулпач на мястото на убождането. Сложи му на двете крачета наведнъж. Нямаше проблеми, дано така да си остане

# 79
  • Мнения: 21 299
Нашият се скъса да реве.
Гадни ваксини.

# 80
  • Мнения: 689
И нашата лична не слага по две ваксини наведнъж. Засега сме сложили само 6-валентната. Аз пък чакам с нетърпение да му сложим ротавирусната, че се притеснявам да не донесе нещо от градината баткото. Днес едно дете от групата му повръщало, вчера ни казаха за скарлатина в съседна група…

Косопад нямам. Предния път много ми падаше, но не съм пила нищо, затова не мога да препоръчам.

Юпитерче, ти май беше питала за документите за работодател. Днес ми звъннаха от работа да ми кажат, че искат да попълня и някакво приложение номер 2, както и молба в свободен текст до изпълнителния директор, че искам да ползвам оставащите до 410 дни. Казвам го, защото предния път бях казала, че искат копие от акта за раждане и една декларация, но се оказа, че не е само това.

# 81
  • Мнения: 320
Все още нямам косопад, но пия Pregnacare New mum, не кърмя. Имат Витамини и за кърмачки.

# 82
  • Мнения: 235
На мен ми препоръчаха този шампоан.

# 83
  • Мнения: 1 381
И нашата лична не слага по две ваксини наведнъж. Засега сме сложили само 6-валентната. Аз пък чакам с нетърпение да му сложим ротавирусната, че се притеснявам да не донесе нещо от градината баткото. Днес едно дете от групата му повръщало, вчера ни казаха за скарлатина в съседна група…

Косопад нямам. Предния път много ми падаше, но не съм пила нищо, затова не мога да препоръчам.

Юпитерче, ти май беше питала за документите за работодател. Днес ми звъннаха от работа да ми кажат, че искат да попълня и някакво приложение номер 2, както и молба в свободен текст до изпълнителния директор, че искам да ползвам оставащите до 410 дни. Казвам го, защото предния път бях казала, че искат копие от акта за раждане и една декларация, но се оказа, че не е само това.
И аз подадох молба оня ден. Беше само готов формуляр плюс акт за раждане.

# 84
  • Мнения: 320
Някой виждал ли е, чувал ли е, ползвал ли е такава дивотия?
https://apteka.framar.bg/30054188/%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%81%D1%82 … %BF%D0%BA%D0%B0-3

Започвам да се притеснявам, че на моят син ще му стърчат ушите.

# 85
  • Мнения: 224
Ох и аз го мисля това с ушите, всеки път щом я храня после установявам че ухото й е било огънато и като цяло са малко щръкнали. Не знаех, че има такива коригиращи средства и дали ще имаме нужда от това.

# 86
  • Мнения: 320
Ох и аз го мисля това с ушите, всеки път щом я храня после установявам че ухото й е било огънато и като цяло са малко щръкнали. Не знаех, че има такива коригиращи средства и дали ще имаме нужда от това.

Дано нямате, аз искам да избегна подигравки в бъдеще, защото децата могат да бъдат доста лоши понякога. И ако това помогне съм склонна да пробвам.

# 87
  • Мнения: 87
Някой виждал ли е, чувал ли е, ползвал ли е такава дивотия?
https://apteka.framar.bg/30054188/%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%81%D1%82 … %BF%D0%BA%D0%B0-3

Започвам да се притеснявам, че на моят син ще му стърчат ушите.
И аз много се чудя,дали ще помогнат,защото малкия,като се роди само едното ухо стърчеше,явно в корема го е притиснал и така си остана,но най-вероятно ще пробвам.

# 88
  • Мнения: 224
Аз ще се побъркам тия дни. Започваме с кърмене и след 2-3 минути нашата се извива и реве срещу гърдата. Чудя се не излиза ли - уж излиза, обаче все се извива така, че сама да я пусне и после сърдене, рев, сълзи… опитвам се да я наместя да си суче добре обаче няма. А отделно почнах да правя по 120 мл от АМ, защото не смятам, че в такъв случай само 60 могат да а стигнат - ами то пише, че трябва да се консумира в рамките на не повече от час, а тя яде толкова бавно (и в много случаи заспива), че винаги остава около 40, а понякога и повече, докато мине час… и после пак рев от глад. Не знам какво ще правим ако това продължава, а вече има нужда от това да консумира повече.

# 89
  • Мнения: 1 892
Iris звучи ми като кърмаческа стачка

Общи условия

Активация на акаунт