👣 Августови бебета 2023 🤱 - тема 2

  • 21 013
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 692
И аз не съм започнала захранването. Петък прави 6м и мисля да е тогава.
Обръща се по корем почти веднага щом я сложа да легне. Мъчи се да пълзи, но още не е разбрала как. Накрая се ядосва и започва да крещи.

# 721
  • Мнения: 531
И аз не захранвам. Днес прави 5м. Но аз ще захранвам по ЗВБ, така че още ще почакам.
Иначе се обръща накъдето си поиска, мести си се.
Но седнала не я слагам, затова и захранване след поне 2 седмици най-малко. Така ги виждам нещата.

# 722
# 723
  • Мнения: 44
Здравей.
Аз коша го смених и ползваме зимното чувалче което е към самата количка.
 Обличам го с боди, отгоре комплектче от блуза и панталонки, яке или космонавт, зависи колко е студено и задължително му слагам одеялце и шапчица.
Понякога му слагам и някои плетени пантофки защото се отвива като рита.

Аз с един глупав въпрос да се включа, до майките, които са сменили коша за новородено на количката и вече са с другия, ползвате ли чувалче и как обличате бебоците?
Страшен филм ми е това обличане..мен все още ме държи хормона явно и все ми е топло...
Иначе и аз не съм започнала захранване, подготвям се и мисля в началото на другия месец да започвам.
Освен лекциите на д-р Владимирова, книгата на Маги Пашова и схемата на ХИП, да препоръчате други източници на информация.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 129
Здравей.
Аз коша го смених и ползваме зимното чувалче което е към самата количка.
 Обличам го с боди, отгоре комплектче от блуза и панталонки, яке или космонавт, зависи колко е студено и задължително му слагам одеялце и шапчица.
Понякога му слагам и някои плетени пантофки защото се отвива като рита.

Аз с един глупав въпрос да се включа, до майките, които са сменили коша за новородено на количката и вече са с другия, ползвате ли чувалче и как обличате бебоците?
Страшен филм ми е това обличане..мен все още ме държи хормона явно и все ми е топло...
Иначе и аз не съм започнала захранване, подготвям се и мисля в началото на другия месец да започвам.
Освен лекциите на д-р Владимирова, книгата на Маги Пашова и схемата на ХИП, да препоръчате други източници на информация.

Много благодаря Simple Smile

# 725
  • Мнения: 2 125
Има нова тема. Продължаваме да пишем там. Заповядайте

 https://m.bg-mamma.com/?topic=1621606.msg47490166#msg47490166

Общи условия

Активация на акаунт