ФЕВРУАРИ наближава, бебче все по-силно шава!

  • 10 233
  • 280
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 922
Добро утро, момичета! Пожелавам ви приятна седмица и много усмивки!

Честито бебче на TheaFea!!

# 46
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Добро утро на всички !  newsm51

Хихи Честито на следващата мама в класацията "Януарски февруарчета" - TheaFea
Много бързате, мами, нямате търпение вече, а   newsm62
Кой каквото и да го боли и каквито и стрии да има - не се оплаквайте, защото после ще ви липсват и кореми и болежки  smile3521
Само стриите няма да ви липсват хаха. Не съм гадна - за уточнение моите крака и дупе са на решето, но не ми пука изобщо !
Айде проверявам форума ежечасно в очакване на следваща новина за бебок, а на всички - лек ден от мен  smile3534

# 47
  • София
  • Мнения: 1 481
Аз пък нямам болки никъде от няколко дни насам  newsm78. Чудя се какво става и дали изобщо някога ще раждам  #Crazy.
И аз съм така, тичам като кон без умора, даже започнах да си обувам обувките сама. Не зная откъде идва тази енергия, имам чувството, че ще откарам още няколко месеца така  #Crazy Отоците също ми минаха, единственото неразположение е една болка в слабините сутрин. Усещането е като натъртено след много бурен и продължителен секс Mr. Green
Сега излизам на разходка, независимо от студа  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 922
Сега излизам на разходка, независимо от студа  Simple Smile

Приятна разходка! Аз отивам на консултация.

# 49
  • Мнения: 1 516
Аз пък нямам болки никъде от няколко дни насам  newsm78. Чудя се какво става и дали изобщо някога ще раждам  #Crazy.
И аз съм така, припкам тичам като кон без умора, даже започнах да си обувам обувките сама. Не зная откъде идва тази енергия, имам чувството, че ще откарам още няколко месеца така  #Crazy Отоците също ми минаха, единственото неразположение е една болка в слабините сутрин. Усещането е като натъртено след много бурен и продължителен секс Mr. Green
Сега излизам на разходка, независимо от студа  Simple Smile


А какво ще кажеш за домакинстването - вчера съвсем спонтанно изчистих един шкаф , на който му се каня от сигурно вече година  Embarassed  и излъсках цялата къща - даже се чудч дали да не перна перденцата  wash....

О свен това изпитвам непреодолимо желание да готвя - сега се захващам с любимата ми супа Simple Smile))))))    newsm55  food002

# 50
  • Мнения: 74
Здравейте февруарски мами!  bouquet
 Сега да види през новата седмица кой друг ще ни изненада , освен мен! baby_neutral Дано я запълним само с хубави вести и много да им се радваме! Hug
Аз чистя, готвя и ходя на разходка , защото си казвам , че трябва да го направя! Няма я при мен тази енергия, изморена съм ! Tired Може би защото неспя през ноща! Thinking Незнам!!! Ама и болешките при мен се увеличават с всеки изминал ден ! Но не остана , така  че ще стискаме зъбки още малко! Praynig

# 51
  • Мнения: 1 516
Рене, тази седмица ли е секциото ?

# 52
Здравейте  момичета  аз  съм  от  априлския  отбор  но  имам  един  въпрос  към  вас.  От  началната  ви   страничка  видях  че  имате  еднин  линк  за  определяне  пола на бебчо. А  вече  на  всички  ви  е  казан  пола  на  други  пък  вече  в  факт:))))та на коя  от  вас  е  излязло  вярно  изчислението  и  на  коя  не.  Благодаря  ви  предварително.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 481
des_sv, засега изчислението е вярно при мен  Simple Smile Но  все пак нищо не е сигурно, докато бебока не се роди...
Radostche , и по отношение на домакинстването съм така-вчера отново изчистих апартамента из основи- пак сама. Хубаво ме подсещаш да си подредя гардероба, отдавна има нужда  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 096
des_sv  в средата на предходната тема го обсъждахме това. Повечето от нас тепърва ще проеряват верни ли са изчисленията в линка, но честно да ти кажа в девети месец хич не ти дреме какво ще е бебето. Ще се убедиш сама! Поздрави на априлския отбор от нас!

# 55
  • Мнения: 119
здравейте, след две седмици ще ми правят секцио в МД-София. Някой от вас ще ражда ли там?

# 56
аз ще раждам в МД, за сега чакам термина към 5-8.02. Избрах МД, защото сестра ми ражда там 2 пъти, и се надявам да съм при нейната докторка и всичко да е ок.
Мислих, че ще родя десетина дена по-рано, но няма никакви признаци. Днес почти не става за разходка и май няма да излизам, но както някои момичета в форума така и аз правих ГОЛЯМО почистване вкъщи. При вас как минава деня момичета

# 57
  • София
  • Мнения: 1 481
Още имам леко кафяво зацапване след прегледа в събота (като желе еnewsm09 Дали това не е тапата? И дали е нормално ?

# 58
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте Simple Smile
и аз днес съм по почистването. вече сме почти готови за посрещането на бебка. даже купихме и ваничка. утре кой ще ходи на лекцията. аз преди малко се записах и казаха че нямало места, имало много желаещи. трябва да се отиде много рано, за да си запазим места.

# 59
  • Мнения: 305
Аре бе маменца,кво сте се стиснали-днес няма ли бебоци!? JoyТака като ви гледам лентичките ви е време вече  ylinfant Как ви се занимава с чистене-не знам,аз досега бях на гости на една приятелка,която има момиченце на 8 месеца-голям бонбон baby_neutral А на мен как ми расте коремаааааа,чудо направо,те хората викат че в 9-тия най много се расте ама аз не вярвах да ви кажа,и движенията на бебо са едни такива болезнени ooooh! Галенце какво става с бебка?Няма ли да си я пребирате вече?

Общи условия

Активация на акаунт