ФЕВРУАРИ наближава, бебче все по-силно шава!

  • 10 237
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 481
Ееее, petita , до довечера има време, не се знае дали някоя от нас няма да се обеби днес  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 701
Има още два дни да се разписвате за януарски февруарчета и после започва февруари. Няма да има прошка. Simple Smile
Аз пък се спуках да повръщам вчера. Sad
Не знам защо. Стигнах до извода че не е от храната, защото нито съм преяла, нито нещо нетипично или престояло съм яла ама ми беше много зле. Даже през нощта ставах два пъти. И това течение се услива много. Утре съм на лекар и ако реши да ме преглежда ...  Sick Вие имате ли бяло течение?

# 62
  • Мнения: 2 818
A пък мен ме мързииииии, цял ден лежа, нищо не е приготвено за бебето, но май няма да излиза скоро и без това.... Уж пооздравях, а енергията ми никкава я няма  Confused  Утре съм на жк и се надявам всичко с бебето да е ок, след всичките галимации....
Искам вече да го гушкам малкия ... само си представям как си лежим и се кърмим и се гушкаме.... ех.... Sunglasses (А много добре знам, че това е само в главата ми, дори да е най-спокойното бебе на света....)

Честито на ТеаФея !!!  Hug

# 63
  • Мнения: 2 096
Течението е характерно за този етап. На мен доктора ми каза, че като родя ще изчезне
Сега като се появи, за да облекча симптомите слагам по един Полижинакс. Минава за 2 седмици и после пак. Изследваха - не е гъбично, тъй че няма какво да лекуваме. Ей така ще си мине както си е дошло!

# 64
  • София
  • Мнения: 969
wish,
и аз повръщах много миналата седмица и така и не разбрах от какво е. не съм яла навън, само вкъщи. течение и аз имам доста, сега накрая мисля е нормално. не съм вземала нищо за това.

# 65
  • Мнения: X
Хелоу и от мен!
ЧЕСТИТО на двете мамчета! Желая им много здрави бебчета и бързо възстановяване   bouquet
Дано Хриси се възстанови по- бързо и с малкия да се прибират у дома. Ще я очакваме да пише, както и другите мамчета!!!  Wink
Бяло течение си имам по принцип. През бременността доста се увеличи- при нито един секрет нямах проблеми, единствено някаква бактерия, но с антибиотик се оправи в последствие. Та аз съм си непрекъснато с ежедневни превръзки, кошмарно е понякога... Close
kiselina, днес като станах беше абсолютно същата работа като и при теб. А вчера уж се бях поизчистила. И веднага газ към Шейново отново. Та пак ме "пребъркаха"- леееко увеличено разкритие, но изглаждане- никакво. Иначе това кървенисто течение може да си го носим до раждането дет' се вика. Не било притеснително, освен ако кръвта не стане алено червена на цвят и обилна. Така, че дишай спокойно. Grinning
Стрийки си имам и аз , ама вече ви се бях оплакала от тях. Моите са около пъпа- отгоре и пооовечко под пъпа до долу. И аз се бях разстроила, но в крайна сметка не съм спирала да се мажа от 2-ия месец, така, че съм направила каквото мога  Crazy
А вие мацки- чистници ме посъмнявате с тези свежи сили и инициатива за всякакви домакински дейности. Аз сега друго не правя освен разходки по моловете (ако има кой да ме закара до там разбира се), щото вътре е топло  Tired, навън направо не ми се ходи на този студ.
За лекцията утре сме на линия с Ясна- 2 броя и от нас. Ама ние сме записани за целия месец. Надявам се да сме навреме, но другите момичета не свиркат кой ще идва и както казва Софи, че е пълно няма да знаем колко места да пазим.
Лека вечер на всички!!!

# 66
  • Мнения: 686
Ихааааа, списъка с януарски февруарчета расте не с дни, а с часове! Честито на всички мами сдобили се с нетърпеливи рожби тия дни!  Да са ви живи и здрави, безкрайно да ви радват, а вие бързо да се възстановявате!

Вчера си мислех, че и аз ще се включа в списъка, но ми се размина (засега). Поболя, поболя, попристяга ме доста, но след 2 часа мина. Но да си призная - бая ме хвана шубето  Rolling Eyes Хем си мислех "Е, най-накрая дойде момента." хем си викам "Абе ако може не точно днес..." Но когато - тогава Simple Smile  

Днес бяхме на консултация - бебка е добре, само нещо се беше превъзбудила и пулсът й беше 180. За утре (ако рекъл Господ!) ще дойда на лекция и значи ставаме тринки:
1. sofy
2. Cvety
3. jas.min

Почвам профилактично да стискам палци на всички мами - за всеки случай

# 67
  • Мнения: 2 818
Мен не ме бройте за лекциите тази седмица  Peace

# 68
  • Мнения: 43
  Здравейте и о тмен Simple Smile

Още не сме си взели бебка вкъщи Sad, а и не казват кога ще я изписват, но когато тогава само да се опрви живи и здрави PraynigТя е добре и с всеки изминал ден се възстановява малко по, малкоSimple Smile за което всички се молим  - да се оправя по бързо Praynig Praynig Praynig
Определено Bzepic я няма сигурно си гушка едно малко слънчицеSimple Smile.Дано всичко при нея е добре и чакаме с нетърпение да ни съобщи хубави новиниSimple Smile
Галастра също се губи дано и при нея всичко е ОК стискам палци и дано и тя ни зарадва в най - скоро време с хубава новинка Simple Smile
Wish извинявай, че ти се меся в нещета, но на първа страничка NINA J е написала, че Joya е родила на 27.01, а не на 28.01,  дано да не се обидиш, / че те поправям / Embarassed
Лека и спокойна вечер желая на всички. newsm51

# 69
  • София
  • Мнения: 52
Здравейте,
и аз се записах за утрешната лекция. Ще ми пазите ли място.

Поздрави

# 70
  • Мнения: 155
Привет на всички!
Първо - честито на всички нови майчета - да са ви живи и здрави и много да ви слушат слънчицата  bouquet,а на чакащите-не бързайте толкова-никоя няма да си остане  бремена Grinning.
  Ние най-после се прибрахме в къщи и сме много щастливи!Като ви е писал съпругът ми, се появиха усложнения с Вико и се наложи да седи в кувьоз, но слава богу нещата се овладяха и сега сме добре. Едва от събота се храни от мене, но е лакомичък, а и аз въпреки притесненията и безсъните дни и нощи си казвах, че трябва да имам кърма, защото той ще има нужда от нея.
Ами това е за сега ,утре ще пиша още и ще гледам да сложа снимка на малкия мъж.

# 71
  • Мнения: 74
Браво Нинка, много хубаво , че сте се стабилизирали и че вече сте си вкъщи! Hug Дано да нямата повече проблеми! Praynig
Радостче, ДА тази седмица се разбрахме , в сряда влизам в болницата! И каквото реши доки! Аз ще се свържа с po_pi от РУсеи се надявам тя да ви уведоми! А вие да стискате палци, че ме е страх! Praynig Tired

# 72
  • София
  • Мнения: 618
Май съм номер 5 за утре

# 73
  • Мнения: 422
Здравейте от мен момичета,
нещо не ме хваща сън.
И мене ме е хванала някаква треска за чистене подреждане и имам голям прилив на енергия, все едно не съм бременна. Днес правих основно почистване на къщата с лъскане и преподреждане на прозорци, врати, шкафове и всичко. За жалост имаше силен вятър и после нямаше как да се отиде на разходка, а заради вятъра и интернет нямаше, но пък вечерта наваксах с излизане до китайския и кратко гости. Нещо много енергия въпреки, че не мога да спя сноши легнах в 5, а тази сутрин и станах в 11, свърших всичко, даже ми беше малко и сега още не ме е хванал съня.
Wish и аз съм с бяло течение, в началото се появи в 7ми месец ползвах едно лекарство не мога да се сетя името получих алергия, от него даже но ми мина. Сега последно време пак се усили, но то не остана и е нормално, поне изследванията не показаха да има бактерии или някакви други аномалии.
rene rs ще стискам палци и ще се моля за теб Praynig Praynig Praynig, всичко да мине наред и по най-лекия начин и да си гушнеш скоро бебчето. Hug
 Лека нощ и сладки сънища на всички вече мами и бъдещи такива  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 701
  Wish извинявай, че ти се меся в нещета, но на първа страничка NINA J е написала, че Joya е родила на 27.01, а не на 28.01,  дано да не се обидиш, / че те поправям / Embarassed

Хихи! Simple Smile
Не се сърдя. Нали все аз мрънкам да гледате първата страничка и да свиркате ако има грешки! Simple Smile
Благодаря за забележката и се радвам, че някой гледа списъка и ме поправя за да е всичко точно! Simple Smile
Аз днес се наспах много рано. Трябва да ходя на лекар и цяла вечер сънувах прегледа. После сънувах някакъв много налудничев сън и умрях от страх направо. Сега в 10:30 ми е часа и после ще докладвам.Айде дано всичко е наред и доктора каже нещо успокоително! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт