Нямаме си вече бебе

  • 31 435
  • 265
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 821
Нямам думи ....  Sad  Съжалявам, много ми е мъчно, за теб .... От все сърце ти желая да се възстановиш и да имате много и здрави дечица!

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Съжалявам, че е трябвало да преживееш всичко това  Cry
наистина е ужасно ..

# 47
  • София
  • Мнения: 6 559
Ти имаш силен дух, доколкото те познавам от постингите ти ! Не падай духом и гледай напред, това няма да го забравиш, но мисли за следващото !!!  newsm51

# 48
  • Мнения: 2 142
Ох, Миличка ! Цялата изтръпнах, като прочетох писмото ти и плача, затова исках да ти напиша че искренно съжалявам за теб и бебенцето ти. И да ти кажа че си много смела и силна за да го споделиш с нас! Не губи вяра че следващият път ще се сдобиеш с прекрасно здраво детенце! /аз не загубих/.Искренно ти желая бързо въстановяване! Времето не лекува, но спомените ти ще останат по далечни, а щастието от утрешните дни ще ги направи по-поносими.  КУРАЖ, Мила, и на теб и на таткото! КЪСМЕТ и БОГ ДА Е С ВАС ! а ако имаш нужда от съвет или да споделяш, да поплачеш или да се разсееш, ние сме тук /а и лично аз/

# 49
  • София
  • Мнения: 717
Ужасна съдба. Желая ти да бъдеш много силна. Загърби миналото и гледай само напред.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 857
кураж
силно да се обичате с таткото
и напред
 Praynig

# 51
  • Мнения: 790
Много съжалявам за това което ти се е случило. Бъди силна и се опитай да го преодолееш. Нищо и никой не може да компенсира загубата ти, но знай че след дъжд винаги изгрява слънце, злото не се случва винаги на едни и същи хора и следващият път всичко ще беде наред.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Съжелявам много..наистина...просто няма думи с които мога да опиша какво чувствам. Cry
Бъди силна.

# 53
  • Мнения: 1 753
Боже миличка.... бъди силна! Ужасно съжалявам за случилото се...

Какви са тези доктори бе....  Cry  Cry  Cry  Кой е доктора, който ти е казал че няма да раждаш, когато си отишла? Ужасно съжалявам! Дано на никоя майка не се случва това...

# 54
  • Мнения: 4 176
Искам да кажа нещо, но не ми се получава:(
Пожелавам ти повече сили и кураж за в бъдеще.
С теб съм, дори и виртуално.

# 55
  • Мнения: 955
Имам предложение към теб Котараче, помисли и можем да предложим на обсъждане с всички мами моето предложение. Такъв гняв ме е обвзел по адрес на този доктор, че .......... ако бях на твое място тежко му. Аз мисля, че в такива моменти всеки си казва дано на мен не се случи това. Но нали за да не се случи трябва ние да направим нещо - най-малкото можем да спретнем един протест. Ако това бъде забелязано от медиите и всички узнаят за тази трагедия може би същия доктор и неговите колеги няма да връщат за в бъдеще родилки с разкритие. Или, ако имаш сили направи някаква медийна изява все пак. Смятам, че все някой ще се намери в този форум да предложи близки контакти с някоя телевизия.

# 56
Моите съболезнования котараче.
Силни прегръдки и целувки от нас.  action032  Cry

# 57
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Много,много съжалявам!!!!!!!!!!каквото и да кажа е безмислено,мъката ти няма да мине Sad
 Пожелавам ти да се възстановиш възможно най-бързо психически и физически,в най-скоро време да имаш едно здраво бебче и да си мноооооооооого щастлива!
Съжалявам за случилото се!!!!!! Sad

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Съжалявам искренно за това което ви се е случило Cry  Cry
Бъдете силни и се борете, живота е пред вас и продължава.
Моите искренни съболезнования Cry

# 59
  • Мнения: 6 155
УЖАС!
Много съжалявам за това, което ви се е случило. Много ми е мъчно и тъжно от прочетеното..... не знам какво да кажа  Cry
Бъдете силни  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт