Тестват BG Alert (система за ранно предупреждение)

  • 9 795
  • 214
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 525
И моят телефон се бъгна,колежки са ме търсили 5-6 пъти,след теста, но нито е звънял, нито имах съобщение за пропуснати повиквания.Трябваше да го рестартирам , за да се оправи.

# 151
  • Мнения: 32 294
Преди малко бях уважена Grinning

# 152
  • София
  • Мнения: 2 256
То от това може да се гътнеш и да няма опасност..

# 153
  • София
  • Мнения: 14 804
То от това може да се гътнеш и да няма опасност..
От съобщението ли? Че то си беше съвсем мижаво, предполагам, че са намалили звука да не се уплашат хората.

# 154
  • Мнения: 6 362
Не зная дали защото сега очаквах и така ми се стори, но като че ли този път телефоните пищяха доста по-слабо отколкото при обърканото непланирано тестово съобщение първия път.

# 155
  • Мнения: 429
При мен беше в пъти по - слабо като звук и вибрация, в сравнение с предното.

# 156
  • София
  • Мнения: 28 912
Определено беше по-слабо. В по-шумна среда не съм сигурна, че би се чуло. Първият вариант е по-добър според  мен.

# 157
  • Мнения: 1 257
При предишния неволен тест нищо не получих. Сега на официалните дати пак. Към Виваком съм, и не знам вече - трябва ли да се притеснявам, че ще си остана неинформирана? Rolling Eyes

# 158
  • Мнения: 2 592
То от това може да се гътнеш и да няма опасност..
Смятай какво е да те събуди това нещо! Как не паднах от леглото... 😆
При мен беше същото като сила на звука.

# 159
  • София
  • Мнения: 28 912
И аз съм към Виваком, и двата пъти се чу алармата. Да не би нещо от настройките ти да идва?

# 160
  • Мнения: 32 294
Аз днес съм си стресирана, та ме стресна малко.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 1 452
При мен беше за сефте и то само на един телефон, който отдавна е без сим, но е включен, защото го ползвам за интернет.
На другия ми официален телефон – нищо... Rolling Eyes

# 162
  • Мнения: 6 362
При предишния неволен тест нищо не получих. Сега на официалните дати пак. Към Виваком съм, и не знам вече - трябва ли да се притеснявам, че ще си остана неинформирана? Rolling Eyes

Възможно е в настройките на телефона да е изключено известяването при тестови съобщения.
Аз съм с два различни телефона, като и на двата има такава настройка.
И на двата беше изключено известяването за тестови съобщения.
Вчера нарочно пуснах и на двата телефона известията и за тестови съобщения, защото ми беше любопитно Grinning

Потърсете в настройките "безопасност".
На единия телефон ми е в Безопасност и спешност - Безжични известия спешни случаи - Тестови сигнали.
На другия ми телефон настройката е в Съобщения за обществена безопасност - Показване на тестови излъчвания.

Напомням, че на 29.11 ще има национален тест на системата.

# 163
  • София
  • Мнения: 2 730
На кой оператор е интернета? При мене има и два апарата без сим - нищо /вкл. wifi на виваком/ 

При мен беше за сефте и то само на един телефон, който отдавна е без сим, но е включен, защото го ползвам за интернет.
На другия ми официален телефон – нищо... Rolling Eyes

# 164
  • Мнения: 2 092
Аз бях в по-шумна среда отколкото първият път, но определено беше по- тихо този път.

Общи условия

Активация на акаунт