Политиката в България - Тема 5

  • 457 404
  • 17 002
  •   13
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Напълно съм съгласна! Предстои да видим какво и как ще направи Коцев, въпреки семейната си история. Но, на този етап, то просто е невъзможно да станат по-зле нещата. Късмет е да видим сегашния един път в годината, хубаво, че беше предизборната кампания, да си припомня как изглежда.

# 16
  • Мнения: 6 297
Аз съм шокирана от ниската избирателна активност.
Вярвах, че след ваканцията миналия уикенд, днес ще има увеличение.

80% от хората НЕ гласуват и това е пълна трагедия.

П.П. Софиянка съм, но само се вълнувам от разстояние, в чужбина не гласуваме. На парламентарни избори не пропускам.

# 17
  • Мнения: 12 009
Точно,  а после сме обидени, че трябва да гласуваме за по - малкото зло.
А Пловдив? След всичките скандали там?

# 18
  • Мнения: 12 301
Миналия път гласувах предимно заради общинските съветници, този път не отидох. Не мога да избирам между Терзиев и Григорова, даже не знам кое е по-малкото зло, ако за града изобщо има някаква реална разлика кой от двамата ще бъде.

# 19
  • Мнения: 4 460
Не гласувах по много причини, но главната е, че не виждах подходящ кандидат.
За София става дума, очаквах малката разлика, нещо повече очаквам при окончателния резултат да намалее още.

# 20
  • Мнения: 30
И аз гласувах за Терзиев, на фона на Григорова въобще нямах колебания за кого да си дам вота.

# 21
  • Мнения: 12 009
Григорова бълва по 100 глупости в секунда. Плашещ е вотът за нея. Изключвам въобще чия кандидатура е.

# 22
  • Мнения: 4 787
За Пловдив и Русе, поне това, което чувам от колеги, е, че ПП-ДБ са си виновни. Колегите ми са гласували за тях, но до един казват, че кандидатите са обявени много късно и са или непознати (за Пловдив), или неадекватни (за Русе). Според мен, коалицията просто НЕ е подготвена с кадри по места - нещо, в което е съвсем нормално ГЕРБ/БСП/ДПС да ги превъзхождат след десетилетия политически живот и добре смазаните им машини.

Горното не е извинение в никакъв случай - отговорност на ПП/ДБ е да си намерят и формират кадри. Дори в София и като все пак гласувал за Терзиев на втори тур - не съм очарован от начина, по който го сервираха, както и от поведението му между двата тура. Твърде много разчитаха на анти-червения вот в столицата и го раздаваха твърде пасивно, което за малко да им изяде главата.

# 23
  • Мнения: 40 921
Миналия път гласувах предимно заради общинските съветници, този път не отидох. Не мога да избирам между Терзиев и Григорова, даже не знам кое е по-малкото зло, ако за града изобщо има някаква реална разлика кой от двамата ще бъде.

Ами има. Единият е успешен бизнесмен, което значи, че е управлявал проекти, големи парични потоци, създавал е нещо. Другата е рушител - като синдикалист само е спъвала и пречила, а в биографията и няма нищо, което да предполага, че може да управлява София. Това е все едно в националния отбор по футбол да назначим крайния защитник за център нападател.

Цитат
Ваня Григорова е на 45 години, икономист. Започнала е трудовия си живот като чистачка в училище и работник във верига за бързо хранене. Била е изследовател в агенция за онлайн проучвания, пазарен експерт в телеком и администратор в неправителствена организация. От 2015 г. е икономически съветник на президента на КТ „Подкрепа“.

https://vanyagrigorova.eu/biografiya

# 24
  • Мнения: 31 691
Григорова бълва по 100 глупости в секунда. Плашещ е вотът за нея. Изключвам въобще чия кандидатура е.

Ако не беше балотажа нямаше да разбера много за нея.
Не съм на ти с политиката, че ме заболява глава.
Но като гугълнах какви ги плещи ме заболя главата.
Природните ресурси би трябвало наистина държавата да ги управлява, но нашата държава няма капацитета.
Капацитет има само за мързелуване и подкупи.
Но дори и да беше станала кмет, трудно би направила тези неща.
Щеше да се изправи срещу големи играчи, нямаше да издържи милата.
Абе кой ти спазва предизборни обещания.

# 25
  • Мнения: 18 549
По прогнози Варна губи а Пловдив пречели ГЕРБ. Плевен  е Герб нов кмет.

# 26
  • Мнения: 15 356
Коцев каза, че ще има приемен ден! Варненци, не забравяйте това! Аз ще отида със сигурност, само да встъпи и да се ориентира малко😀

# 27
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
И аз гласувах "против" в моя град. Просто този кмет успя да затрие Плевен от всякаква карта в България.

Толкова глупости избълвава Григорова, но като се почна срещу нея, че била ромка, чистачка и т.н. и въпреки всичко една седмица фейсбук ми лъхаше на истерия от ПП/тата. Обида до обида, само тежки клетви срещу нея не прочетох. То пък бива, то пък може Simple Smile Страх ли бе, не знам, но цялото войнство не промотираше Терзиев, а бе антиреклама за опонента. А смятам, че Терзиев не става за кмет, но след учителка защо не.

А избирателната активност е срам и не знам с какви очи се поздравяват за победа в който и да е град.

# 28
  • Мнения: 14 418
А,учителката беше и директорка,че и  направи едно квартално училище в топ желаните.Това по лични наблюдения и такива на колеги от у-щето.Но не за нея е темата.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 726
И аз гласувах "против" в моя град. Просто този кмет успя да затрие Плевен от всякаква карта в България.

Толкова глупости избълвава Григорова, но като се почна срещу нея, че била ромка, чистачка и т.н. и въпреки всичко една седмица фейсбук ми лъхаше на истерия от ПП/тата. Обида до обида, само тежки клетви срещу нея не прочетох. То пък бива, то пък може Simple Smile Страх ли бе, не знам, но цялото войнство не промотираше Терзиев, а бе антиреклама за опонента. А смятам, че Терзиев не става за кмет, но след учителка защо не.

А избирателната активност е срам и не знам с какви очи се поздравяват за победа в който и да е град.

А, не съм сигурна, че всичко това е избълвано то ПП-тата. Григорова е конкуренция и на други. Да започнем от Нинова и Копейкин.

Общи условия

Активация на акаунт