💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 10 (06.11 - 13.11)

  • 102 745
  • 2 340
  •   1
Отговори
# 2 280
  • Мнения: 607
Има ли още хора, които наистина харесват Мастагарков? И да смятат, че той е жертва? Видя се, че е всичко друго, но не и жертва, а по-скоро дразнител и то голям. Откакто е при гладиаторите рамото не го боли, веднага нахейти старейшините, като част от нещата не бяха така, както ги сподели, спести доста от истината, че например досждаше и говореше на всеки различни неща и плетеше плоски интриги. После съвсем случайно, забрави да каже на Крум и Калата, за гласовете, които има, а ако им беше казал, то те спокойно можеха да стрелят по Виолета с купени още два например и Калата нямаше да отпадне. Продължи да тече на два стана и при гладиаторите, уж с К и К, но няма да гласува за Рълев, умилква се на Вили и общо взето си продължава по старому. Почти съм сигурна, че във финалното обединение пак ще е нон-стоп на битки, защото пак ще дразни всички, с това, че е Ленче цветарката....
Много жлъчен коментар ! Раздали сте отново добронамереност , но този път към участник. То толкова хубави епитети , че не е за цитиране.

# 2 281
  • При семейството си
  • Мнения: 6 634
Вероятно, но аз ще го оценя, защото за мен това е добър ход, много.
Ето това имам предвид, че всеки оценява различни неща в играчите.
А, и още нещо се сетих.
Върнах си само края на епизода и промото за утре.
Виждам, че Мартин /съвсем очаквано, и това го коментирахме, защото това близко приятелство между Рълев и Мартин все е отнякъде/, та виждам, че Мартин ще играе с Рълев, и Рълев /евентуално/ ще жертва Теди. Ами ако това стане, другата седмица в анкетата ще гласувам и за двамата като играчи на седмицата. Такъв “ход“, дори подшушнат от Мартин, за мен би бил плюс за Рълев, като играч.

Ако това стане, Рълев ще отнесе повече хейт от Дунев, Никол и Мудеви взети заедно. 😂
Да, защото това доказва, че е лесно манипулируем, несигурен в способностите си, но свръх амбициозен за постигане на целта си на всяка цена и доста компромисен към моралните ценности.
Рълев няма много полезни ходове, да не кажа, че този му е  най.
Контузен, с температура не може да предложи себе си за капитанска и елиминационна битка.
Виолета му движи коалицията, освен това тя има предистория със Старейшините и двама от тях, които сега са му в племето.
Благо, явно беше, че играе с другата коалиция, освен това бие и се връща все по-богат.
Мартин, защо да го праща, за да се върне с грошове и да насочи 3-4 човека от Старейшините към/срещу него?!
Най-добрият избор му е Теди, ако може, да се върне, един глас още, ако не…ами дошло и е и времето, не е фатално.
Да видим Момчил, който сега ще стане лидер при Старейшините, какво ще направи и как ще играе, това ми е по-интересно. И къде я вижда и позиционира Оряшкова, Дени, Виктория?!

# 2 282
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Зори и Мартин си "говорят". Thinking
Скрит текст:
Фифо е бил на състезание по плуване за ветерани в Бургас, най-доброто място за състезания:
Скрит текст:

# 2 283
  • Stockholm
  • Мнения: 479
Вероятно, но аз ще го оценя, защото за мен това е добър ход, много.
Ето това имам предвид, че всеки оценява различни неща в играчите.
А, и още нещо се сетих.
Върнах си само края на епизода и промото за утре.
Виждам, че Мартин /съвсем очаквано, и това го коментирахме, защото това близко приятелство между Рълев и Мартин все е отнякъде/, та виждам, че Мартин ще играе с Рълев, и Рълев /евентуално/ ще жертва Теди. Ами ако това стане, другата седмица в анкетата ще гласувам и за двамата като играчи на седмицата. Такъв “ход“, дори подшушнат от Мартин, за мен би бил плюс за Рълев, като играч.

Ако това стане, Рълев ще отнесе повече хейт от Дунев, Никол и Мудеви взети заедно. 😂
Да, защото това доказва, че е лесно манипулируем, несигурен в способностите си, но свръх амбициозен за постигане на целта си на всяка цена и доста компромисен към моралните ценности.
Рълев няма много полезни ходове, да не кажа, че този му е  най.
Контузен, с температура не може да предложи себе си за капитанска и елиминационна битка.
Виолета му движи коалицията, освен това тя има предистория със Старейшините и двама от тях, които сега са му в племето.
Благо, явно беше, че играе с другата коалиция, освен това бие и се връща все по-богат.
Мартин, защо да го праща, за да се върне с грошове и да насочи 3-4 човека от Старейшините към/срещу него?!
Най-добрият избор му е Теди, ако може, да се върне, един глас още, ако не…ами дошло и е и времето, не е фатално.
Да видим Момчил, който сега ще стане лидер при Старейшините, какво ще направи и как ще играе, това ми е по-интересно. И къде я вижда и позиционира Оряшкова, Дени, Виктория?!
Според мен Момчи няма да диктаторства, той и не го може това, ще му е важно да ги заведе на Резиденцията, нищо чудно и да рискува да бъде капитан по тази причина, въпреки опастността за капитанска елиминационна. Другите ги е страх, значи ще е той. Как ще протекат номинациите не прогнозирам. Както казваше Радо, много далечно ми се вижда:joy:

# 2 284
  • При семейството си
  • Мнения: 6 634
Напротив, на Момчил му е много важно той да води, да ги заведе той, не друг, на Резиденция, изобщо да е в центъра на събитията, да диктува, доколкото може, правилата, играта, да е на битки, печели, събира грошове. В което няма нищо лошо.

# 2 285
  • Мнения: 2 003
Тогава ще ги видим кой ще иска. Всички ще се скрият. Може би ще кажат да е Оряшкова. В такива важни моменти, предлагат нея.

# 2 286
  • Мнения: 1 787
Момичета, Зори нещо се пени в инстаграм. Сдърпали са се на подкаста на Чакалчето с момичето от вчерашната битка ли?

# 2 287
  • София
  • Мнения: 2 921
На масата си говорят Мартин и Рълев за стратегии. Рано ми е сутринта да си говорят на закуска. Той снощи дойде, вече си говорят🤔 Това ме кара да мисля, че да спечелили битка.

# 2 288
  • София
  • Мнения: 3 445
Diavolo, за мен е странно прехласването ти по Зорница, но не търся обяснение.
Твоето усещане за човека е такова и приемам изборът ти.
Що за равносметка и крайни изводи правиш?

Само че аз не питам, кого харесвате, нали така?
Мислех си, че в тези анкети пристрастията се изключват и се гледа обективно, както би трябвало да е. Поне в моите представи за един перфектен свят.

Дяволо, и ти ще излезеш един скрит идеалист Simple Smile като... Момчил.
Ми не го слагай в анкетите, твое право, няма да се гласува за него. Но да забраняваш на хората да гласуват по определен начин, ами не е ок. Сори, брат Wink

Бтв, аз няма да гласувам, не че ти ни се караш. Просто за мен сезона стана тотално безинтересен, даже тозикоготонебиваданазоваваме не може да ме вдъхнови вече да гледам. Тъпотия.

# 2 289
  • Мнения: 2 937
Момичета, Зори нещо се пени в инстаграм. Сдърпали са се на подкаста на Чакалчето с момичето от вчерашната битка ли?

Да, Зорница е показала няколко класирания, в които е преди Изабела и още някаква състезателка. Не съм гледала подкаста, но явно някои от тях се е усъмнил в победите й срещу Изабела.

# 2 290
  • При семейството си
  • Мнения: 6 634
Момичета, Зори нещо се пени в инстаграм. Сдърпали са се на подкаста на Чакалчето с момичето от вчерашната битка ли?
Да, нещо разпалено спориха коя колко добра състезателка била. Зори защо казала, че е най-добрата като имало още две момичета, които все я биели.
Зори обясняваше, че все пак е стигнала до Олимпиада. Изабел, че било заради травма или нещо подобно на другата претендентка.
Накрая се разбра, че все са се конкурирали и карали и явно точно заради това са ги изправили една срещу друга.
Зори си я знаем, но и въпросната Изабела не остави приятно чувство в мен,

# 2 291
  • Stockholm
  • Мнения: 479
Напротив, на Момчил му е много важно той да води, да ги заведе той, не друг, на Резиденция, изобщо да е в центъра на събитията, да диктува, доколкото може, правилата, играта, да е на битки, печели, събира грошове. В което няма нищо лошо.
Преувеличено малко, особено за грошовете, както сам каза, че няма представа как да ги използва, бил свикнал жените да се занимават с паричните дейности:joy: Диоген?

# 2 292
  • При семейството си
  • Мнения: 6 634
Напротив, на Момчил му е много важно той да води, да ги заведе той, не друг, на Резиденция, изобщо да е в центъра на събитията, да диктува, доколкото може, правилата, играта, да е на битки, печели, събира грошове. В което няма нищо лошо.
Преувеличено малко, особено за грошовете, както сам каза, че няма представа как да ги използва, бил свикнал жените да се занимават с паричните дейностиJoy Диоген?
Да си беше взел половинката, да гласува и ги харчи на съвети…

# 2 293
  • Мнения: 781
Логично е Момчил да стане лидер в синьото племе, защото той единствен има качества за това, да ги обедини и поведе, ако искат повечето от тях да влязат в обединеното племе!
Съжалявам, но и аз съм фен на Момчил. Не, че не харесвам и Рълев, но Момчил ми е просто на сърце, може би просто защото сме от една порода. Аз харесвам почти всички участници. Много се радвам, че има такива млади хора- физически подготвени, добри хора, личи си че са израснали свободни и необременени!

# 2 294
  • Stockholm
  • Мнения: 479
Напротив, на Момчил му е много важно той да води, да ги заведе той, не друг, на Резиденция, изобщо да е в центъра на събитията, да диктува, доколкото може, правилата, играта, да е на битки, печели, събира грошове. В което няма нищо лошо.
Преувеличено малко, особено за грошовете, както сам каза, че няма представа как да ги използва, бил свикнал жените да се занимават с паричните дейностиJoy Диоген?
Да си беше взел половинката, да гласува и ги харчи на съвети…
Добре че не тръгна да ги харчи за гласове и осъзна, че е рано да "шляпа грошове", обмисляйки друга стратегия за отстраняването на Мартин (тук вече е много възможно да му надценявам потенциала)Joy

Общи условия

Активация на акаунт