Сушилнята - всякакви въпроси и отговори - тема 25

  • 28 934
  • 762
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 045
Piole1, синът ми също сподели, че неговата АЕГ/не съм сигурна кой точно модел/ суши по-дълго същото количество пране/сравнено с нашите Бош и Сименс на програма памук/. А за Милето ще проверя утре дали издава такъв звук. Не ми е направило впечатление.

# 691
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 755
При мене е наопаки. Сименса суши по-бавно.
Пиоле, аз сега се сетих. Ако АЕГ-то ти е с инверторен компресор, както мисля, че е на 99% той на нормална програма върти на ниски обороти. Натисне бутона за бързо сушене, ще усетих разликата в оборотите му, и резултата е друг

# 692
  • Мнения: 1 105
То хубаво, ама новите модели нямат бутон за бързо сушене. Поне моя модел няма.
Днес за 2 часа се случиха нещата.
Иначе е доста тиха и въобще не са намачкани дрехите. Супер впечатляващо.
Явно трябва да съм по-търпелив. Joy

# 693
  • Мнения: 3 495
То хубаво, ама новите модели нямат бутон за бързо сушене. Поне моя модел няма.
Днес за 2 часа се случиха нещата.
Иначе е доста тиха и въобще не са намачкани дрехите. Супер впечатляващо.
Явно трябва да съм по-търпелив. Joy
Пий си питието - това е твоята работа  и я остави да си върши нейната Simple Smile 
И не трябва никой да брои нито твоите чаши, нито нейните часове...

# 694
  • Мнения: 1 105
Да покажа финалната визия. Най-накрая приключих с покупките и доставките.
Мисля че добре се получи. Thinking

# 695
  • Мнения: 1 430
Ако имаш възможност да им размениш местата няма ли да ти е по- удобно да вадиш дрехите от пералнята и да ги слагаш в сушилнята?

# 696
  • Мнения: 1 105
Ако имаш възможност да им размениш местата няма ли да ти е по- удобно да вадиш дрехите от пералнята и да ги слагаш в сушилнята?
Каналите са зад пералнята и е малко занимавка, а и сушилнята така взима повече въздух, но не ми е проблем и така и без това ги поизтръсквам преди да ги сложа дрехите, за да не се омачкват.

# 697
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 755
Вратата на сушилнята се обръща!

# 698
  • Мнения: 1 105
Вратата на сушилнята се обръща!
Да това е вариант.

# 699
  • София
  • Мнения: 44 230
Моята има бързо душене 30мин, ама... От толкова бързане май една идея ми сви леко една пижамка, но и тя беше чистак нова, та може и от материята да е било. За мен тези програми са за досушаване повече, отколкото за друго

# 700
  • Мнения: 2 140
Piole1, да, радва окото — добре се е получило. Честито!

Аз, обаче, не бих заменила с лека ръка Миле. Особено сушилнята.

# 701
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 726
Piole1, много добре се е получило!
Честити и безпроблемно ползване!

# 702
  • Мнения: 3 131
Piole1 -много добре се е получило.Честито!Но и аз бих обърнала вратата на сушилнята Simple Smile

# 703
  • Мнения: 1 045
Piole1, пуснах Милето и се заслушах. При мен няма такова тракане като на клипа. Много е тихичка в сравнение със Сименса, която е в същото помещение и Боша в друго жилище.
И аз подпкрепям Djordja. Ако имаш начин, запази си и Милето. Слагай Аег на втори ред и до нея Милето.
На мен често се налага да пускам и двете едновременно  особено когато пера и завивките. Така ще имаш вариант и за по-кратко сушене.

# 704
  • Мнения: 11 750
MIELE TWF760WP
AEG TR838H4CE
Това са моделите.
Така, като ги гледам, най-вероятно тайната се крие в "EcoSpeed"  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт