Математически турнири 1-4 клас. Тема №62

  • 50 246
  • 809
  •   5
Отговори
# 525
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
По принцип трябва да има няколко, в зависимост от населеното място. Поне преди години беше така.

# 526
  • Мнения: 12 386
За Русе някой за знае кое е училището координатор?

# 527
  • Мнения: 2 732
За Русе някой за знае кое е училището координатор?
Мосля ,че е МГ

# 528
  • Мнения: 12 386
На техния сайт намерих от 2012 резултати, нещо по-ново.
Ако има и други русемета ш някой се оправя по-добре с търсачката, моля да сподели

# 529
  • Мнения: 1 232
Мама Ру, Русе не са изкарали още резултати. Ето тук можеш да ги следиш или на сайта на Дидева.

# 530
  • Мнения: 286
Прави ли ви впечатление, че резултатите от ЕК са доста ниски, като цяло?

# 531
  • София
  • Мнения: 11 506
На мен - да.
Предишни години не съм ги гледала общо, само резултата на детето ме интересуваше.

# 532
  • Sofia
  • Мнения: 6 113
Прави ли ви впечатление, че резултатите от ЕК са доста ниски, като цяло?
Къде ги гледате?
Аз мислих, че още не са излезнали.

# 533
  • София
  • Мнения: 11 506
В на Дидева сайта са публикувани тези, които са излезли до момента.
Нашите още не са.

# 534
  • Мнения: 11 496
На първокласниците са значително по-ниски. Но след като разбрах част от задачите - нищо чудно. Големият се е справил чудесно.

# 535
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
На мен при разпечатването на задачи за подготовка ми направи впечатление, че последните две години са станали рязко по-трудни задачите. Явно тенденцията се запазва.

# 536
  • Мнения: 286
В сайта на Дидева ги следя, чакам и аз все още за моето дете.

То вярно, че математиката последните години стана тренди, ама започват да изгрубяват много със задачите 😏

# 537
  • Мнения: 12 386
Днес е понеделник, дали има качени нови резултати? Знам, че срокът е до четвъртък, но все пак любопитството ме гложди

# 538
  • Мнения: 11 496
Има поне 4 нови области от днес. Резултатите доста се различават - и по градове, и по класове.

# 539
  • Мнения: 4 708
Всяка година, икономиката са домакини на кенгуру. И тази година също са те. Резултати преди 5 минути на тяхната страница нямаше. Някъде пишеше 4.4 е крайният срок, явно ще чакат да последно

Общи условия

Активация на акаунт