💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 12 (22.11 - 27.11)

  • 71 441
  • 1 712
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 70
А аз пък мисля, че това с продукцията трябва и ще го повтарям във всеки пост, за да не се забравя.
Особено когато става въпрос за Мартин. При все, че три месеца го гледам и слушам основно него, и това е естествено с помощта на продукцията, мога да си позволя да изразявам недоволство от действията им. Знам, че не ме карат насила да ги гледам и слушам, затова и си коментирам на воля колко не ги харесвам. Blush

Сега, искам някой ако може да ми обясни как точно Виолета си представя, че може ТЯ еднолично да осигури на Рълев който съперник иска? Те са трима общо, вероятно броят и Мастагар, който се оказа, че май отново ще се измаргарини. Как точно Вила ще изпълни обещанието си към Ръльо? Единствения вариант, който виждам в момента е Дени /за което ще я зачеркна тотално от полезрението си/ да прецака Мишо, на когото се кълнеше до днес, и да го изпрати срещу Рълев. Защото срещу Дунев няма да се обърнат, не вярвам и срещу Мастагар да го направят? Другият вариант е все пак да имат някакъв план за Дунев или Мастагар, но Мартин отново да ги надцака....някак. Или пък както загатнаха в промото, да са подготвили /продуцентите/ някаква “изненада“, с която на пангара да се озове отново...Мишо.
Другото, с което исках да се обособя е, че след днешния епизод за мен Вила и Дени си подписаха командировъчните към вкъщи. Както и предполагах. Мартин не прощава, за него това на Дени е предателство, и тя ще е цел №2 за него след цел №1 - Виолета. В този момент си посипвам главата с пепел и си връщам хипотезите, които разтягах цял сезон /че Мартин и Вила играят заедно/, назад. Една от основните ми грешки, а бях сигурна в този съюз.
Мастагарков много добре се усети, че може да го номинират въпреки, че Рълев му обеща да играят 3-мата. Веднага след това го обсъждат като евентуален бушон. Много добре си се ориентира човека в тази ситуация. Изглежда се поучи от грешките си и вече не се доверява на никого лесно.

А, Рълев е наясно, че все още има преодолими съперници с грошове и може да спечели лесни пари. Наясно е, че на елиминация няма да са само двама и дори не му се налага да е първи в битката. Това предполагам, че ще е "изненадата" на съвета утре. Ще трябва да номинират 2-ма.

Личи си, че е гледал доста игрите, но чак пък толкова невероятен ход, че даже бил по-интересен от 3-те месеца на старейшините както се спомена по-горе не е. Даже сравнително предвидимо след като не успя да вземе имунитета. Запазва си коалицията и евентуално ще вземе грошовете на някой. Поне това е идеята. Дали ще стане е друг въпрос.

Последна редакция: сб, 25 ное 2023, 23:38 от Иван С. 659770

# 1 441
  • Мнения: 8 930
Не знам как Виолета си вярва, че от нея зависи срещу кого ще играе Рълев. Искам Денката да му пратят. Не мога да го сметна как да стане, но много ми харесва като сценарий. Или пък Виолета. Мартин да го измисли как да стане.😉

# 1 442
  • Мнения: 7 234
Марто отново надигра Виолета. Просто я матира. Уникален мозък.
И на мен най-много ми хареса той тази вечер, не мога да повярвам, че го пиша. А Виолета е най-голямата злобарка на всички сезони, на Баба Яга ми прилича, когато започне да сплетничи и да оплюва.
Рълев ми е разочарование, още откакто се обяви, че е с Виолета, но тази вечер удари дъното. Какво означава на финала да "пазиш" някого, нали състезанието стана индивидуално. Никакъв стратег не ми е, а най-обикновен сметкаджия. Те двамата с Виолета най-големите симуланти се оказаха.
И аз гледам с голямо забавяне.

# 1 443
  • София
  • Мнения: 7 891
Стисках палци за Марто и много се зарадвах, че успя да спечели имунитета, сега ще може спокойно да се развихри.
Колкото и да обичам Рълев, не мога да не призная, че има най- ужасната коалиция.
Надявам се да се изправи срещу Дунев и да не виждам моя най- антипатичен участник в този сезон повече.

# 1 444
  • Мнения: 9 377
Гледам сега и нищо не съм чела. Големи сметки, голямо нещо, направо досадни станаха Виолета , Рълев и Мартин . А Денислава как се прави на ударена , чудна работа, за какво говори тая Вики, лицемерка била Rolling Eyes Ама нищо де, Викито в лап-топа, пък аз съм на финал пък на Stuck Out Tongue

# 1 445
  • Другата България
  • Мнения: 37 831
Скрит текст:
А аз пък мисля, че това с продукцията трябва и ще го повтарям във всеки пост, за да не се забравя.
Особено когато става въпрос за Мартин. При все, че три месеца го гледам и слушам основно него, и това е естествено с помощта на продукцията, мога да си позволя да изразявам недоволство от действията им. Знам, че не ме карат насила да ги гледам и слушам, затова и си коментирам на воля колко не ги харесвам. Blush

Сега, искам някой ако може да ми обясни как точно Виолета си представя, че може ТЯ еднолично да осигури на Рълев който съперник иска? Те са трима общо, вероятно броят и Мастагар, който се оказа, че май отново ще се измаргарини. Как точно Вила ще изпълни обещанието си към Ръльо? Единствения вариант, който виждам в момента е Дени /за което ще я зачеркна тотално от полезрението си/ да прецака Мишо, на когото се кълнеше до днес, и да го изпрати срещу Рълев. Защото срещу Дунев няма да се обърнат, не вярвам и срещу Мастагар да го направят? Другият вариант е все пак да имат някакъв план за Дунев или Мастагар, но Мартин отново да ги надцака....някак. Или пък както загатнаха в промото, да са подготвили /продуцентите/ някаква “изненада“, с която на пангара да се озове отново...Мишо.
Другото, с което исках да се обособя е, че след днешния епизод за мен Вила и Дени си подписаха командировъчните към вкъщи. Както и предполагах. Мартин не прощава, за него това на Дени е предателство, и тя ще е цел №2 за него след цел №1 - Виолета. В този момент си посипвам главата с пепел и си връщам хипотезите, които разтягах цял сезон /че Мартин и Вила играят заедно/, назад. Една от основните ми грешки, а бях сигурна в този съюз.
Мастагарков много добре се усети, че може да го номинират въпреки, че Рълев му обеща да играят 3-мата. Веднага след това го обсъждат като евентуален бушон. Много добре си се ориентира човека в тази ситуация. Изглежда се поучи от грешките си и вече не се доверява на никого лесно.
Не го вярвам. Няма как да повярвам.
Както вече писах, ако не е Мишо, номиниран ще е Мастагар.
Да видим де, но така мисля.

# 1 446
  • Мнения: 82
Извинете, но тази игра с кубчетата е подигравка да се дава на финалисти. Направо да им пускат Не се сърди човече, да метат зарове и монети, и да дават на късметлията голямата награда.

# 1 447
  • София
  • Мнения: 17 404
Никой не може да ме убеди, че Рълев падна по желание. Падна си съвсем обикновено и в последствие реши да се направи на рицар в бяла броня. Пф.

# 1 448
  • София
  • Мнения: 5 795
И на мен ми се струва абсурдно някой да се жертва за друг на такъв етап от игрите. И то не е роднина или близък човек. Ако го е направил наистина, струва ми се доста глупаво. Но Рълев и без това не е от най-умните.

# 1 449
  • Мнения: X
Извинете, но тази игра с кубчетата е подигравка да се дава на финалисти. Направо да им пускат Не се сърди човече, да метат зарове и монети, и да дават на късметлията голямата награда.
Съобразяват се с нивото на някои от финалистите. Щедри и добри са от продукцията. Даже и бюджет за допълнителна греда бяха намерили, за да помогнат на един куц кон да продължи напред. 🐴😊

# 1 450
  • София
  • Мнения: 6 215
Никой не може да ме убеди, че Рълев падна по желание. Падна си съвсем обикновено и в последствие реши да се направи на рицар в бяла броня. Пф.

И аз останах с такова впечатление. Изложи се, обърка ли се, какво стана, не знам; но след това реши да изкара бонус точки от това и го представи за саможертва.

# 1 451
  • Мнения: 1 684
На Марто се кефиш само защото не си била във връзка с такъв като него

Е, аз с много такива, като участниците не съм била.

Аз пък съм била.

Силата им е в това, че отвъд кофти и манипулативното им поведение, имат качества и винаги казват точното нещо в точния момент. За продукцията е ок, но е много лошо този типаж да е в обращение по телевизиите. Мое мнение. Мартин не е единствения покерджия. Можеха да изберат по-нормален. Или може би е добре, за да прогледнат повече хора...

# 1 452
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Чета, че на съвета трябва се определи втория номиниран, ама Ралица е приготвила изненада за участниците. Каква ли е, щом щяла да остави участниците без думи.

# 1 453
  • Мнения: 8 930
До някаква степен съм склонна да повярвам, че Рълев се почувства задължен на Виолета да не я остави да ходи на елиминация, но после осъзна, че постъпката му е глупава и много рискова.

# 1 454
  • Мнения: 9 377
Мишо бил глупав, ами човек с добра памет не може да е глупав

Общи условия

Активация на акаунт