Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 87

  • 31 279
  • 769
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 084
Нормално е. Хубаво е да се взима протеин повечко, да се се възстанови по-бързо организма.
Успех!

# 91
  • гр. София
  • Мнения: 491
29 яйцеклетки, уау… Браво, страхотен резултат! Дано всички или поне повечето да се оплодят и развиват добре!

Нормално е да си подута, да, особено след такава бройка. Ще мине.

Успех!

# 92
  • Мнения: 49
29 яйцеклетки, уау… Браво, страхотен резултат! Дано всички или поне повечето да се оплодят и развиват добре!

Нормално е да си подута, да, особено след такава бройка. Ще мине.

Успех!
Ембриолозите казаха днес , че са били 23 зрели яйцеклетки и от тях се оплодили 21....сега чакам да звъннат на трети ден, да видим колко са останали🙏🙏🙏

# 93
  • Мнения: 116
29 яйцеклетки, уау… Браво, страхотен резултат! Дано всички или поне повечето да се оплодят и развиват добре!

Нормално е да си подута, да, особено след такава бройка. Ще мине.

Успех!
Ембриолозите казаха днес , че са били 23 зрели яйцеклетки и от тях се оплодили 21....сега чакам да звъннат на трети ден, да видим колко са останали🙏🙏🙏

Това е страхотна бройка! Шансът е голям според мен.
Успех 🍀

# 94
  • Мнения: 630
Момичета, днес ми дойде. Трябва да отида на преглед утре, за да видим дали ще започваме леката стимулация на ЕЦ. Исках да попитам тези, които са правили, денят на пункцията съвпада ли с Вашата си овулация по принцип, тоест на 14 ден, или се измества спрямо препаратите за стимулация?

29 и яйцеклетки е супер резултат! Браво! Желая успех и здрави бластоцисти! И после успешни следващи стъпки Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 3 084
Вели, при мен е на около 12-13 ден пункцията.

# 96
  • Мнения: 630
Шантал, а как се чувстваш след това? Аз вече имах една пункция на стимулиран цикъл и след това се чувствах много зле и имах болки, а бяха пунктирани само 6 фоликула?

# 97
  • Мнения: 184
Veli86, при мен единият път си беше в обичайния ден за овулация, но втория път с другото лекарство беше на 9-ти ден.?

# 98
  • София
  • Мнения: 3 084
Шантал, а как се чувстваш след това? Аз вече имах една пункция на стимулиран цикъл и след това се чувствах много зле и имах болки, а бяха пунктирани само 6 фоликула?

Ами аз досега съм имала две стимулирани с по 7-8 фоликула и една на ЕЦ. Първата бях горе-долу добре, втората повечко ми тежеше после корема. Третата на ЕЦ не бих казала, че имах тежест или болка, извадихме две Я. По спомен 2-3 дена след пункцията си правихме и кекс. Всичко ще е наред не го мисли! Дано да имате успех!

# 99
  • Мнения: 630
Благодаря Ви момичета! Аз не го мисля толкова заради болка и неудобство, а защото на 15ти трябва да съм на един служебен ангажимент, на който ще направя лошо впечатление, ако не присъствам.

# 100
  • Мнения: 507
Момичета, на кой ден от цикъла обичайно се прави ЗЕТ? Четох нещо за най-добра успеваемост в дни 18-19, но не знам доколко е така. Притеснява ме че тези дни за мен се падат върху Коледните празници, а планирахме да сме извън София за тях. Може пък да се наложи да отложим за януари :/

# 101
  • София
  • Мнения: 3 084
Готвим се за пункция в петък.
ЛХ днес е 15,3 mUl/ml, а Естерадиола 997 pmol/L.
Имаме два големи фоликула и един ситен. Аз преглеждах предните изследвания досега не сме раймирали на толкова висок ЛХ. Лекинко ме обзема паника.

# 102
  • Мнения: 256
Шанталче, много, много силно стискам палци!

# 103
  • Мнения: 630
И аз стискам палци, Шанталче! За моят ЛХ слагах някакви инжекции, които го блокираха, за да не нараства и да няма овулация предварително. Поне това съм запомнила. Видях, че в една тема си писала, че не намираш Овабууст. В Щерев вчера в аптеката имаше много шишенца.
Аз съм в цикъл и няма да правим естествен цикъл, тъй като ще съм на противозачатъчни заради задържан фоликул. Sad Надявах се и аз на коледно чудо, но явно тази година не е писано да стане.

# 104
  • Мнения: 49
Момичета , аз да се оплача....след радоста от 29 извадени яйцеклетки(21 оплодени)....вчера в 5ч сутринта...адски болки, милех че умирам...и веднага с мъжа ми тръгнахме за София(от Ст.Загора съм), обаче не издържах и отбихме в Пловдив и там ме приеха по спешност с тежък хиперстимулационен синдром. Яйцници по 10 см...и смъкнати на долу. За сега се разминах с операция...обаче съм нон стоп на болкоуспокояващи и отводняващи, антибиотици ...😭
Хубавата новина от този кошмар е че се обадиха емнриолозите и от 21 оплодени имам 21 ембриона(на 3 ден)...сега чакам на 5 ден да видим колко ще са!

ШАНТАЛЧЕ....стискам палци да са най добрите яйчица!

Общи условия

Активация на акаунт