За голямата възрастова разлика между мъж и жена

  • 24 914
  • 489
  •   1
Отговори
# 450
  • SF
  • Мнения: 21 564
malko_chiki, моля те, когато се опитваш да ме заговаряш, редуцирай малко цинизмите и грозните изрази. Дори не дочетох това, на което си се опитал/а да ме научиш, но оставам с впечатлението, че говориш за някакво животно.

Психиката на мъже, които не умеят да започнат връзка, я знаем или поне можем да я подозираме.
Ако искат да са просто за една вечер с непозната жена, могат да си харесат по-млада от тях, около тяхната възраст и по-голяма на години. Когато обаче изборът се спре на много по-голяма на години, за мене е странно. Не казвам, че е невъзможно, защото даже съм ставала свидетел.

# 451
  • Мнения: 1 598
Неповторим cekc е, когато мъжа не може да повтори...

То, ако сексът е като хората, и да искаш не можеш да повториш.

# 452
  • Мнения: 41 766
Неповторим cekc е, когато мъжа не може да повтори...

То, ако сексът е като хората, и да искаш не можеш да повториш.

Хм, това не го разбирам, ама то всичко е индивидуално и всеки пише, съдейки по себе си. А всъщност даже "страхотен секс" не е едно и също за всеки.

# 453
  • Мнения: 2 280
... А всъщност даже "страхотен секс" не е едно и също за всеки.
Същото като да кажеш "страшна колежка".
А иди разбери за какво става дума.

# 454
  • Мнения: 6 682
... А всъщност даже "страхотен секс" не е едно и също за всеки.
Същото като да кажеш "страшна колежка".
А иди разбери за какво става дума.

Напипал си основния проблем на човечеството, съществуващ от зората на съществуването му Simple Smile

Ясното и разбираемо изразяване.

От друга страна, мисля си, този проблем не е случаен, или поне не случайно е нерешен. Въпреки всякакви преднамерено лицемерни внушения, най-старата професия е не друга, а тази на адвоката Wink

# 455
  • Мнения: 11 517
... А всъщност даже "страхотен секс" не е едно и също за всеки.
Същото като да кажеш "страшна колежка".
А иди разбери за какво става дума.

Или дупе или цици, с повече късмет 2 в едно  - общо взето до това се свежда.

# 456
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 179
Не толкова ясното изразяване, колкото в субективното усещане е проблемът. Точно както каза и ЧС, всеки си има собствено разбиране за страхотния секс, страхотна жена или страхотен мъж...
Аз казвам, че харесвам по-възрастни мъже, тя ми вика - ааа не, не може да ги харесваш, те са стари, побелели, оплешивели, имат шкембета... Абе гледай си работата, на мен си ми харесват пък Grinning Аз си знам защо, какво, как...

# 457
  • София
  • Мнения: 12 989
... А всъщност даже "страхотен секс" не е едно и също за всеки.
Същото като да кажеш "страшна колежка".
А иди разбери за какво става дума.

Или дупе или цици, с повече късмет 2 в едно  - общо взето до това се свежда.

Ааа, не, трябва да е 3 в 1 - дупе, цици и талия... Че без талия, другите не се броят Laughing

# 458
  • Мнения: 41 766
Не толкова ясното изразяване, колкото в субективното усещане е проблемът. Точно както каза и ЧС, всеки си има собствено разбиране за страхотния секс, страхотна жена или страхотен мъж...
Аз казвам, че харесвам по-възрастни мъже, тя ми вика - ааа не, не може да ги харесваш, те са стари, побелели, оплешивели, имат шкембета... Абе гледай си работата, на мен си ми харесват пък Grinning Аз си знам защо, какво, как...

Абсолютно:
- една иска един час предварителна игра, друга го смята за загубено време.
- една иска нежно и бавно, друга иска да я лашкат като таран пред порта на крепост.
- една иска да я клатят поне половин час, друга смята това за отегчително.
- една е ловджийка на оргазми и ако не го получи сексът е пропаднал, за друга няма лош секс със или без оргазъм.
И още колко мога да изреждам само...
Пък върви после говори за страхотен секс и как този бил майстор, а онзи не.  Та като махнем някои фрапантни случаи на некадърност, останалото е въпрос на пасване на вкусовете на двама души, а не на майсторство.

И с колежката е така - за един страхотна е някоя с джуки, екстеншъни и силикон, за друг жена с интелигентно излъчване, за трети кльощава манекенка, за четвърти спортна мадама с мускулесто тяло...

# 459
  • Мнения: 2 280
Ааа, не, трябва да е 3 в 1 - дупе, цици и талия... Че без талия, другите не се броят Laughing
А мен винаги най-силно впечатление са ми правили очите. Честно.

# 460
  • Мнения: 7 537
Ааа, не, трябва да е 3 в 1 - дупе, цици и талия... Че без талия, другите не се броят Laughing
А мен винаги най-силно впечатление са ми правили очите. Честно.
Тогава, ако видиш нашите, с Лъвица си до тамм..😆

# 461
  • Мнения: 2 280
"Дами канят" - "Знаеш ли, че имаш страшни очи...".
И кълвяха като кьор кефали.

# 462
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 426
Знаеш ли, че имаш страшни цици ще е малко грубичко Joy, макар че Стефан Данаилов, каквото и да каже, резултата ще е същия.

# 463
  • Мнения: 3 738
Ааа, не, трябва да е 3 в 1 - дупе, цици и талия... Че без талия, другите не се броят Laughing
А мен винаги най-силно впечатление са ми правили очите. Честно.
На мен ми дайте слабичко миньонче с малко дупе и не ме мислете повече Simple Smile

# 464
  • Мнения: 2 280
На мен ми дайте слабичко миньонче с малко дупе и не ме мислете повече Simple Smile
И какво ще го правиш?

Общи условия

Активация на акаунт