За голямата възрастова разлика между мъж и жена

  • 24 868
  • 489
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 263
Това с очите е супер на фона на разни простотии, които можеш да чуеш от мъже. Вулгаризми или направо обиди. Още си спомням един как ми каза, че само дупето ми става, иначе в дискотеката никой не би се обърнал след мен. Да се чудиш защо е нужно да се отнасяш към друг човек по този начин.

# 466
  • Мнения: 3 721
На мен ми дайте слабичко миньонче с малко дупе и не ме мислете повече Simple Smile
И какво ще го правиш?
Прекрасно знам какво да го правя. Не ме мисли мен.

# 467
  • Мнения: 41 573
На мен ми дайте слабичко миньонче с малко дупе и не ме мислете повече Simple Smile
И какво ще го правиш?

Аз не схващам какво ги правят тези с огромните цици. Това разни потомствени хлебари с големи шепи ли са, дето дай им да месят големи самуни?


На мен ми дайте слабичко миньонче с малко дупе и не ме мислете повече Simple Smile
И какво ще го правиш?

Миньончетата са ценни - и малък да и го подаедш, голям ще и се стори Wink

# 468
  • Мнения: 2 250
Аз не схващам какво ги правят тези с огромните цици. Това разни потомствени хлебари с големи шепи ли са, дето дай им да месят големи самуни?
Като почнете тъй да завиждате...

# 469
  • Мнения: 41 573
Неее, не е завист, то и половинката недоумява къде е келепирът от огромните вимета. А аз съвсем добре мога да преценя колко е неудобно да ти се друсат отпред две торби желе.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 09:54 от Черна станция

# 470
  • Мнения: 2 250
Неее, не е завист, И половинкАТ недоум
Наздраве за компанията.

# 471
  • Paris, France
  • Мнения: 14 227
Моят мъж не харесва големи гърди. Приличали му на пълни вимета. И аз не харесвах. Ако исках, 100 пъти да съм сложила импланти.

# 472
  • Мнения: 2 250
Всяко нещо си има разумни граници. Никой не обича крайностите.

# 473
  • София
  • Мнения: 35 285
Ааа, не, трябва да е 3 в 1 - дупе, цици и талия... Че без талия, другите не се броят Laughing
А мен винаги най-силно впечатление са ми правили очите. Честно.
Ти занеш ли, какви очи имам Heart Eyes

Моят мъж не харесва големи гърди. Приличали му на пълни вимета. И аз не харесвах. Ако исках, 100 пъти да съм сложила импланти.
Стилиста на бала какво ми каза, кат се тюхках за малкия бюст, който всъщност е ужасно хубав Joy

# 474
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Хаха, темата се разви в много интересна посока на " умря #иганката която ме хвали" 🤣 Честита нова година, бъдете здрави. Другото е бошлав работа, както казваше баба ми .

# 475
  • Мнения: 6 659
Скрит текст:
Ааа, не, трябва да е 3 в 1 - дупе, цици и талия... Че без талия, другите не се броят Laughing
А мен винаги най-силно впечатление са ми правили очите. Честно.
На мен ми дайте слабичко миньонче с малко дупе и не ме мислете повече Simple Smile

Не съм съвсем съгласен  Wink

На един мъж, му трябва жена за да е щастлив. Но за пълно щастие му трябва пълна жена Wink

За много години! Наздраве!

# 476
  • Мнения: 7 521
За много години, всичко през новата година да ви е голямо и по много

# 477
  • София
  • Мнения: 35 285
Добре, че е дарлинг Heart

# 478
  • Мнения: 337
Не толкова ясното изразяване, колкото в субективното усещане е проблемът. Точно както каза и ЧС, всеки си има собствено разбиране за страхотния секс, страхотна жена или страхотен мъж...
Аз казвам, че харесвам по-възрастни мъже, тя ми вика - ааа не, не може да ги харесваш, те са стари, побелели, оплешивели, имат шкембета... Абе гледай си работата, на мен си ми харесват пък Grinning Аз си знам защо, какво, как...

Абсолютно:
- една иска един час предварителна игра, друга го смята за загубено време.
- една иска нежно и бавно, друга иска да я лашкат като таран пред порта на крепост.
- една иска да я клатят поне половин час, друга смята това за отегчително.
- една е ловджийка на оргазми и ако не го получи сексът е пропаднал, за друга няма лош секс със или без оргазъм.
И още колко мога да изреждам само...
Пък върви после говори за страхотен секс и как този бил майстор, а онзи не.  Та като махнем някои фрапантни случаи на некадърност, останалото е въпрос на пасване на вкусовете на двама души, а не на майсторство.

И с колежката е така - за един страхотна е някоя с джуки, екстеншъни и силикон, за друг жена с интелигентно излъчване, за трети кльощава манекенка, за четвърти спортна мадама с мускулесто тяло...

И двете мнения са ОК. Релевантното на стар е млад. А определенията на "Черна станция" са удар в десетката. Особено това "като таран пред порта на крепост" е убиец.

# 479
  • София
  • Мнения: 12 923
За мен страхотна колежка е тази, която си върши добре работата Laughing

ПП: Някои жени много ги мислят големите гърди Joy

Общи условия

Активация на акаунт