За голямата възрастова разлика между мъж и жена

  • 24 801
  • 489
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 199
Аз мисля, че всеки мъж си има свой тип.
Ето моя , гледаме филм оня ден (Този новия Rebel moon) и той се възмущава, че актрисата имала силикон и надути устни.На мен пък ми се стори хубава.

Ама добре че не харесва силикон, тъкмо ме отказа да харча пари.
Иначе аз самата бих си сложила, не като на чалга звезда, но така умерено.И дупета харесвам, сигурно щото съм слабичка и дето го нямам го искам Grinning

# 481
  • Мнения: 10 412
Боже, ако можех да си подаря дупето на някой нуждаещ се, щях да съм най-щастлива.

# 482
  • Мнения: 3 136
Аз пък се чудя, на тези с гъзните импланти не им ли тежи. Все едно са се наакали и им тежи чуждо тяло отзад. И не се ли измества центъра на тежестта.
Струва ми се, че може да пречи на ходенето.  Сигурно не е вярно, но така си го представям усещането, като доста неприятно.
И аз нямам задник, но не ми и трябва. Не искам да ми тежи нищо отзад. Искам да съм лека като перце.

# 483
  • Мнения: 41 249
Не знам дали сте забелязали, но само хората имат изразени дупета. Другите животни нямат такива, имат само бутове. И причината е тривиална - дупето е много важен мускул за изправеното ходене и пазене на равновесие. И като сме тръгнали изправени сме се сдобили с дупета, защото са нужни и вършат работа. С други думи, едно мускулесто дупе не пречи и не тежи, но за беда има свойството да се облича в слоеве сланинка и тогава вече е друга работата Wink

# 484
  • SF
  • Мнения: 21 293
Къде отиде темата?

# 485
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Айде бе, голям бюст! От както натурално се сдобих с такъв, перманентно ме боли гърба . Какво не бих дала да се върна в чашка В отново.

# 486
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 349
Докато кърмех бях чашка С и нищо не ме е боляло, така че кой каквото си няма.

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 23 756
Докато кърмех бях чашка С и нищо не ме е боляло, така че кой каквото си няма.
С е съвсем приемливо, голямо Д почва да тежи.

# 488
  • София
  • Мнения: 13 395
На мен пък при кърмене се връщаха към пубертетния размер, после намаляваха все повече. Съпругът ми много страда, че вече няма никой на горни етаж, но силикон няма начин да сложа.

# 489
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Стана отчетна за гръдни обиколки и размери на дупета.
Авторът забегна още на следващия ден след публикуването и.
Разчиствам и заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт