🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 5

  • 24 541
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 258
Кой обсъжда сексуалността на Таралежков? Аз уж чета редовно темата и се коментира външния му вид, възпитанието, готиния характер и дотам.
Как темата и то финалната за този сезон пое в такъв коловоз идея нямам. Явно манджите и участниците са толкова безинтересни, че якето на Таралежков генерира повече интерес.

# 76
  • Мнения: 1 889
За мен пък хубава картина не ме интересува с каква ориентация е. Като е хубав мъжа не може да не го забележиш. 😉 И задължително трябва да го изкоментираш иначе как ще разберат ,че не си кьорава.😁А пък и няма да го каня на свещи и да си ставаме близки, че да ме интересува семейното му положение или сексуалният му живот. За мен лично е изключително красив мъж , а темперамента и чувството му за хумор го правят още по- впечатляващ, ама брак няма да му предлагам.😉😁

# 77
  • Мнения: 15 388
Значи тоя сезон на Мастършеф взе да вади лошотията и простотията у нас. Гледай само за какви глупости се дърлим и си хортуваме. Кой бил гей, кой трябвало да бъде жури, кой не, кой кво готвил. Joy
Ми, тъй е то, тез маскари по телевизора като не готвят, поне ние да кажем кво сме сготвили, че то джуки, косища, тоалети, интрижки, тва-онова, ама трябва и да се яде. Joy

# 78
  • Мнения: X
Да сменя темата. Извинявам се ако съм засегнала някой, не съм хомофоб, напротив.
Всеки има право да бъде жури, независимо от цвят на кожата, пол и т.н.
Изказах моето мнение на база зрителите, какво търсят повечето да гледат, какво се коментира в днешно време и по това кой би бил интересен жури и кой не.

Кои са ви любимите участници от минали сезони. Ето моите:

Скрит текст:



# 79
  • Мнения: 267
Да сменя темата. Извинявам се ако съм засегнала някой, не съм хомофоб, напротив.
Всеки има право да бъде жури, независимо от цвят на кожата, пол и т.н.
Изказах моето мнение на база зрителите, какво търсят повечето да гледат, какво се коментира в днешно време и по това кой би бил интересен жури и кой не.

Кои са ви любимите участници от минали сезони. Ето моите:

Скрит текст:



Не си спомням много от миналите сезони, в шести сезон помня, че харесвах Виолина, но не знам какво е мнението за нея тук.

# 80
  • Мнения: X
И аз я харесвах.
Скрит текст:

# 81
  • Мнения: X
Г-н Пожарната никога не съм го харесвал. Гледах част от тоя сезон, но се отказах. Там фаворит ми беше Йорданка, но когато я махнаха спрях да гледам. Честно казано не помня въобще участниците от първите сезони, помня само победителите. Севда я харесвах, колкото и да плачеше. Са, всеки човек си има емоционалност и не би трябвало въобще да се обсъжда дали нечия емоционалност е повече за гледане или не. Аз например се чудя кой харесва емоционалността на Лора в тоя сезон. Ако въобще може да се каже, че нейния характер е емоционален. По-скоро глупав и нагъл в същото време.

# 82
  • Мнения: 267
Г-н Пожарната никога не съм го харесвал. Гледах част от тоя сезон, но се отказах. Там фаворит ми беше Йорданка, но когато я махнаха спрях да гледам. Честно казано не помня въобще участниците от първите сезони, помня само победителите. Севда я харесвах, колкото и да плачеше. Са, всеки човек си има емоционалност и не би трябвало въобще да се обсъжда дали нечия емоционалност е повече за гледане или не. Аз например се чудя кой харесва емоционалността на Лора в тоя сезон. Ако въобще може да се каже, че нейния характер е емоционален.
Аз пък не харесвах Йорданка, помня, че я бяха представили като жертва в монтажа, но много от участниците казаха, че се е държала надменно и нагло и не е имала кой знае какви кулинарни умения и затова никой не я е харесвал.

# 83
  • Мнения: X
Всеки може да обвини монтажа. Както и да е.

# 84
  • София
  • Мнения: 15 254
Ще се изкажа крайно непопулярно. Един от участниците, които харесвам много,  е Севда от сезон 2. Simple Smile Simple Smile Знам, знам....  Много хейт отнесе, но пък аз я защитавах още тогава. Няколко пъти съм ходила в ресторанта й и винаги съм си тръгвала много доволна от храната й. Не знам дали съм писала тук.... как веднъж  се обадих по телефона, за да направя резервация, и ми вдигна тя самата. Толкова се зарадвах и й казах, че съм я познала по гласа, по това леко трептене в него. И тя ми каза, че то й е проблем, с който се опитва да се пребори, просто гласът й е такъв. Леле, колко дюдюкане отнесе тая жена за това, че гласът й потреперва.  
Скрит текст:

Сега ще излезе, че си падам само по победители, но не е така. Simple Smile Любимият ми кулинар от всички сезони е Божана. И тя отнесе доста негативни мнения заради поведението си, обаче аз я харесах още от кастинга и ми беше фаворит от първия до последния момент, тая откачалка.
Скрит текст:


Митко - финалистът, който се разплака когато отпадна на финала. Толкова талантливо и лъчезарно момче.
Скрит текст:

Файчето. Много пътувал, много видял. Понякога приготвям неговата супа с праз и естрагон, дето децата му били изяли цели цистерни от нея.
Скрит текст:


Мноооооого харесвам и Мария. Тук често се пишеше за нея, че е скучна. Тя си имаше 1-2 слаби момента и много се надявах точно тогава поредното готвене да не се окаже последно за нея. И много, много й стисках палци на финала. Трябва да организирам един уикенд в нейния Силивряк. Simple Smile

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 28 ное 2023, 19:57 от Vivi

# 85
  • Мнения: X
Севда спечели сезон 2, ако не се лъжа. Божана сезон 3, човека от пожарната - сезон 4. И Симеон от сезон 1. Който е бил дълго време в комуна.
Аз никога няма да забравя един път как г-н Пожарна, който не харесвах заради самочувствието му още от кастингите представи не получил се холандез със някаква зелена подправка в една от чиниите си, май на елиминация. От тогава ми беше ясно, че той въобще не е толкова добър готвач, колкото се опитва да го изкара предаването.
Севда я харесвах много.
Случая с Йорданка не мога да коментирам, защото не съм бил там и не знам как се е държала зад кулисите. Но всеки го бива да обвинява другите със или без причина. Затова ще се въздържа.

# 86
  • София
  • Мнения: 15 254
Прав си, да. Сезон 2. Поправих се.

# 87
  • Мнения: X
Най-много НЕ харесвах Севда и Божана. Колко сме различни.
Мария я харесвах.

# 88
  • Мнения: 1 889
Мен 1 и 2 са ми лека мъгла, от четвърти помня само финалистите. Пожарникарчето беше готин.
 От сезон 3 са ми Куку ( румънчето), Божана , Роси ( другата жена на финал), Петър Киров и Цецо( този със змиите)- много чаровен мъж 🫠. Но там имаше и един фен Тони чушката му викаха поднесе на журито ястие с най - лютата чушка в света и Токев замалко да се задави, почервеня целият. 😜 Много ме забавляваше този Антон.
От пети ми е май само Олег, много добро момче беше .А да и Рори харесвах, американчето.
От шести Митко, Краси бързака и Добата .
От седми естествено Мария ,но и Мартин харесвах другият финалист също ,Цветелина, женената за тайландец , Мая Зухди ( сирийката) и Константин ( кукловода).

# 89
  • Мнения: 267
От четвърти помня една Валерия, беше като Лора от този сезон, моделка със самочувствие без покритие, продукцията я бутаха известно време, но отпадна сравнително рано към топ 15.

Общи условия

Активация на акаунт