WIZZAIR - 46

  • 36 976
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 219
Много благодаря за отговорите, успокоихте ме Simple Smile

# 691
  • Мнения: 10 816
Ако някой се заяде, напъхай я наобратно. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 692
  • Мнения: 4 391
На 5 02 говорих с кол центъра за надплатената ми сума.На 27.02 получих мейл,че е обработена и да чакам 7 дни,да я видя в сметката си.
Това,ако на някой му се наложи същото.

# 693
# 694
  • Мнения: 1
Здравейте! Закупих билети от Wizz Air и вместо да напиша на полето за Фамилното име съм написала,през име, въпросът ми е дали на някой му се случвало да допусне тази грешка и дали правят проблем при проверките.

# 695
  • Мнения: 4 500
няма значение, щом името го има в паспорта

# 696
  • Мнения: 87
Моля за снисходителност, вероятно е коментирано, но ориентирайте ме, освен стандартната раница, каква дамска чанта мога да си позволя в самолета?

# 697
  • София
  • Мнения: 5 326
Моля за снисходителност, вероятно е коментирано, но ориентирайте ме, освен стандартната раница, каква дамска чанта мога да си позволя в самолета?
Официално никаква, освен ако имаш закупен втори багаж.
Ако нямаш, но си с дамска чанта, трябва да имаш готовност и възможност да я прибереш в раницата при нужда.

# 698
  • Мнения: 171
каквато и да е чантата трябва при необходимост да влиза в ръчния багаж, аз си я нося отвън, но винаги има място за нея в багажа, след влизане в самолета си я нося пак отвън(ако съм я прибирала), но моята е през врата, не е хич малка, но е текстилна, вадя си портфейл, телефон, шапки, очила от нея, наслагваме си ги по главите, джобовете и прибирам...

подготвям се за прибиране всеки път, макар че точно един път ми се наложи Sunglasses

# 699
  • Мнения: 7 918
Моля за снисходителност, вероятно е коментирано, но ориентирайте ме, освен стандартната раница, каква дамска чанта мога да си позволя в самолета?
Не искам да бъда груба, темата е да си помагаме с инфо, но все пак преди да се зададе въпрос (който впрочем само преди няколко страници пак се обсъди подробно), прочитайте първи пост.
Там толкова добре е синтезирана най- важната информация, че може да си спестим цели страници с излишни публикации.

# 700
  • Мнения: 87
Разбирам Ви, за това се опитах деликатно да попитам,  благодаря на тези които се отзоваха и не ме наругаха.

# 701
  • Мнения: 7 918
Ругатни не съм използвала, просто деликатно дадох непоискан 😉 съвет като мислех, че ще ви е по-полезен, отколкото "няма да ви хванат", "аз я крия под роклята 😂 " и т. н.

Сори за спама, отивам тихо да си чакам  лятното разписание. 😂

# 702
  • Мнения: 2 291
Някой има ли проблем с инструмента за проверка на летищата за дигитални бордни карти? В момента ми дава всички летища, че не ползват дигитални бордни карти, което е абсурдно.

# 703
  • Мнения: 171
отивам тихо да си чакам  лятното разписание. 😂
Къде го чакате, да идем и ние Sunglasses

# 704
  • Мнения: 3 458
То няма лошо да се пита, но в сайта на Wizz е написано точно и ясно, не мога да си представя, че ще приема за достоверна информацията от анонимен форум, а не тази на авиокомпанията която ще ползвам. После се почва едно хулене, колко са гадни, нагли и т.н. защото чантичката била съвсем малка, а я накарали да доплаща.
Никой не отчита факта, че с купуването на билета се съгласявате с условията на компанията и сте длъжни да се запознаете с тях и съответно да ги спазвате, в противен случай подлежите на санкции.

Общи условия

Активация на акаунт