🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 2

  • 19 680
  • 532
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 755
Имена не помня, но имаше двама (мисля) в певчески шоута из Европа, един в танцово. Има и участници, стигнали доста напред, без да печелят. Доста се говореше по едно време и за осиновено българче, което участва в певческо шоу във Франция, не помня дали го спечели.

# 91
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 069
Абе кой ще ни даде на нас да им спечелим техният The Voice.Хората си избират своят победител.В Америка даже ако не си чист бял американец,много рядко можеш да триумфираш в The Voice и то ако си мъж,чернокожа жена например изключено,поне засега,кво остава за чужденец.

# 92
  • sofia
  • Мнения: 1 479
Не мисля, че някой чужденец участва в нашия формат с амбицията да го спечели. Просто това е начин да бъде чут и забелязан. А и няма логика българската публика да гласува за чужденец, колкото и да е добър, винаги има адекватна българска конкуренция.

# 93
  • София
  • Мнения: 7 987
Аз пък се питам, защо не правят годишно медународно състезание с победителите от различните национални предавания. Нещо като „Гласът на света“.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 325
О, като едното нищо чужденец може да спечели формата. Първо колко победата да зависи от публиката, а не е нагласен форматът? Доста наши формати са били печелени от чужденци, които после стават звезди в нашия ефир, а ние им се възхищаваме, само защото са чужденци..

# 95
  • Мнения: 285
О, като едното нищо чужденец може да спечели формата. Първо колко победата да зависи от публиката, а не е нагласен форматът? Доста наши формати са били печелени от чужденци, които после стават звезди в нашия ефир, а ние им се възхищаваме, само защото са чужденци..
Еее, не съм съгласна. Sunglasses

# 96
  • София
  • Мнения: 7 987
... Доста наши формати са били печелени от чужденци, които после стават звезди в нашия ефир, а ние им се възхищаваме, само защото са чужденци..
Може ли конкретни  имена?

# 97
  • София
  • Мнения: 2 325
Македонецът Лестър, който спечели "Биг брадър" и италианецът Лео, който пък го прави това 2 пъти. Миналата година бутаха нагло един сърбин Алекса до финала на "игри на волята", за да го спечели.
Зоран Петровски пък печели в "Сървайвър", а после и хърватският футболист Ваня Джаферович също бе добутан да спечели "Сървайвър". Жената на последния участваше в "Игри на волята" и бе на пиедестал от продукцията заради фамилията си - толкова привилегии ѝ дадоха, че стана дразнещо по едно време.
Християна Лоизу пък в X factor
 
Това се сещам на Prima vista в 21:00 вечерта. Кой знае още колко други има, на които им е помагано от продукцията, за да стигнат до финал. Като тук не са виновни самите хора, че са чужденци, не към тях ми е насочен проблемът, а продукциите използващи ги за касички правейки форматите доста нечестни за останалите участници.

# 98
  • Мнения: 1 462
Честно казано , ако спечели Арканджело със сигурност не бих си помислила че е нагласено, защото човекът пее прекрасно и ме докосва всеки път. Обаче не смятам че някой ще го допусне това от продукцията. Ще ги оплюят масово. Пък форматът е за пеене и следва да спечели най -добрия.

# 99
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 069
Не мисля, че някой чужденец участва в нашия формат с амбицията да го спечели. Просто това е начин да бъде чут и забелязан. А и няма логика българската публика да гласува за чужденец, колкото и да е добър, винаги има адекватна българска конкуренция.
Българската публика гласува за кипърката Християна Лоизу а конкуренцията й не само че не бе адекватна,ами и изглеждаше направо смешна.За това да бъдеш чут и забелязан не ти е нужно участие в музикален формат и само по себе си няма особено значение,тъй като така или иначе в днешно време имаш ли нужните качества това е неизбежно.С други думи никой няма да ти поднесе кариера на тепсия,вследствие на това че те е чул и забелязал.Комплексни са условията за развитието на една успешна кариера и талантът далеч не е достатъчен.Пример-Уенди Мотен.Една от най-талантливите жени,участвали в музикален формат.Работила е с доста известни професионалисти.30 и няколко години се е опитвала да направи музикална кариера.Уви,безуспешно.Някои пък дори не толкова талантливи,успяват да пробият.

Последна редакция: пт, 08 дек 2023, 01:41 от alex_bg

# 100
  • Мнения: 2 097
Няколко добри участника изгониха, оставиха по-слаби. Не ме вълнува дали победителят ще е българин или не.
Още не знам как Надежда “спечели” срещу Дани, която пя прекрасно. Както каза Дара с песен “ клише”.. и въпреки това, тази песен съм я слушала в чужди формати, Надежда не ме впечатли.

# 101
  • София
  • Мнения: 2 325
И тук е въпросът защо гонят добрите участници, а оставят слабите?

# 102
  • София
  • Мнения: 7 170
В чужбински формати, треньори седят заедно на два залепени стола. Т.е. когато единият натисне бутона, а другия не е съгласен, просто няма избор...Каква е идеята на такива скачени съдове?

# 103
  • Мнения: 3 821
Слабо начало, особено от Александър.

# 104
  • Мнения: 2 702
Много зле това хлапе - Александър. И първата изпълнителка с толкова суперлативи... ами също не беше уау. До тук нищо!

Последна редакция: нд, 10 дек 2023, 20:19 от dia4ti

Общи условия

Активация на акаунт