МАЙска мама е красива сладурана, нищо че е едра и голяма

  • 12 726
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 362
 Привет и от мен!Поздравявам Майчето за готината темичка!!!А от тези списъци направо ми се замота главата-много неща трябват бе Laughing
      Hug

# 31
  • Мнения: 3 089
ми те са силно разширени всъщност. но аз реших да не съкращавам и да трия по мое усмотрение. всяко майче само ще реши какво от списъка да вземе и по колко. аз само събрах всичко видяно Simple Smile

# 32
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
 Cry Cry Cry имам си грип и много хапчета-ампицилин.панадол.стодал.витамини и някакви таблетки за смучене-фитолор.Много ми е якооо -шегувам се едва стоя и то със слънчевите очила че ми дразни светлината.Божке носът ми е зверски запушен от едната страна и много ме дразни. Sick Sick Sick Sick
Майче направо нямам думи -страшно е станала темичката.
Оф отивам да си полегна по някое време пек ще ви навестя.А за количките аз съм за триколкото на Чико но знам че е тежичка  newsm78.Дали пък е толкоз тежка.

# 33
  • Мнения: 373
Тина78, аз лично те ти препоръчвм да използваш гела Лиотон 1000.Не само, че не помага , ами така оконтурява вените, чеее...не ми се говори.Има един гел на Др.Тайс, който съдържа екстракт от кестен.Аз съм доволна от него -успокоява и като че ли вените се скриват...

# 34
  • Мнения: 534
...здравейте майски майчета и ви поздравявам с новата темичка...понеже бях цитирана, но май не добре разбрана си позволявам да ви кажа, че молбата за след 135-ия ден е право на майката, не задължение...ако не подадеш молба ти се плаща 180лв - минимума обезщетение за отглеждане на малко дете и майките, които например ги водят "фиктивно" на работа, ги осигуряват на 180лв - мин. осигурителен праг да речем за продавачка - те няма смисъл да подават молба, щото 90% от 180лв. е по-малко от 180лв и  те ще получат тези 180лв - не може по-малко от това и понеже е голяма галимация по представяне на молбата и тем подобни в НОИ, за това казах че няма смисъл да подавате молбата....само ако майката получава голяма заплата - тогава си е направо задължително да подаде молба за плащане на обезщетението от НОИ. То и в другия случай се плаща от НОИ, но чрез работодателя...
...аз работя в системата на НОИ, не точно с болничните, но от "обща култура" трябва да знам основните моменти и за това си позволявам да ви кажа тези неща...
дано съм ви била полезна...
на всички желая през май да видят по-по-най-сладките бебоци  Hug

# 35
  • Мнения: 1 531
хей и от мен и браво на майчето - нищо, че е копи - дето викаш, оставяш поле за въображение за следващия  Laughing

още в предния си постинг забравих да се накарам на мама21, а сега това е още по-актуално - стига с тези лекции, стига с туй хоцкане, стой си вкъщи ДАЛЕ4 ОТ ГРИПАААА  Naughty   не стига, 4е като цяло не си много добре, ми сега и болест - стой си бе, полежи си, грижи се за себе си, взимай пример от мен -  яко по4ивам изкъщи или най-много из квартала предимно  bowuu

аз съм съгласна за шезлонг4ето, и аз все хубави неща за него чувам... вече съм се спряла даже на бертони за към 45-50лв в тон с евентуалната ми бъдеща коли4ка или на хаук за 55-60лв с ме4о пух
Heart Eyes

# 36

Zdraveite Mai-4eta!! Brei golemi premejdia - sazdadoh specialno site za da vi pusna link kam spisaka tuk - dva daje - http://alejul.hit.bg/Copy of L Bebe pokupki S2003.xls
http://www.sharebigfile.com/file/72555/Copy-of-L-Bebe-pokupki-S2003-xls.html

Izpratih go na niakoi ot vas, no posle mashinata kaza, 4e ia spam-vam i eto me tuk, taka 4e vsi4ki da mojete da go pregledate i dano da vi e polezen. Li4no az pri parvoto rajdane se obarkah ot tolkova mnogo bebeshki stoki i toi 4udesno me vodi. Vtorata stranitza e li4no moiat - tova v 4erveno taka i ne go kupih i ne mi e triabvalo v nikoi moment. Koli4kata kupih okolo mesec i polovina po-kasno. Ot 20tia den se nosehme v kenguruto i beshe mnogo priatno na beba.

Rossita - i nie biahme bez tatko 3 meseca okolo razdaneto i se spravihme 4udesno. Tatkovcite sa paniki i malko popre4vat v toia moment - taka 4e relax - po-dobre taka. Da ne me 4ue moiat.  Laughing

pozdravi!

PS mai4e bravo za hubavata nova tema

# 37
# 38
# 39
# 40
Zdraveite mai4eta,4estita ni nova temi4ka!Iskam da popitam ima li mami koito ve4e pazaruvat?

# 41
  • Мнения: 96
Ехоооо здравейте,
как се чувствате тази сутрин?

Аз имах не много лека вечер снощи и едвам заспах, толкоеа ми беше тежко на корема, че нямаше поза, в която да усетя облекчение, но на сутринта всичко си беше нормално..Леле мами, ами като станем 9 месец??Аз сега изкачвам 5 етажа в офиса защото сградата е стара и няма асансйор и да ви кажа толкова почивки правя, и като се изкача, 5 мин не мога да си поема въздух:))))Мани мани

# 42
  • Мнения: 20
 Здравейте и от мен! Аз също в момента работя вкъщи и избягвам да излизам много често, предимно излизам в квартала, за да се поразходя малко.
 За покупките още не съм започнала да разглеждам , а дори и незнам какво ще ми трябва. Решила съм в началото на април да купя необходимите неща за болницата и да стегна багажа. Леглото на бебчо ще купим предварително. Ние също ще си вземем един скрин, в който ще държим нещата на бебето, защото нашите гардероби са пълни, а и искам то да си има негово място. С останалите неща май ще изчакаме, те и бабите ще помогнат  Laughing. А за количката ще изчакаме след като се роди. До тогава надявам се да съм наясно каква количка ще ми трябва.При нас проблема е че сме на 3-ти етаж, а няма асансЬор  #Cussing out. След няколко месеца ще се местим в ново жилище и там ще е по-добре, но в началото ще е трудно, няма как.
 Иначе вече реших за раждането. Май ще съм в Тина Киркова, чела съм хубави отзиви. Май и лекар съм си избрала, но има време до началото на март, разбрах че в началото на 8 месец трябва да се свържа с нея, може и нещо друго да измисля.
 Хубав ден ви пожелавам и само положителни емоции! Hug

# 43
  • България
  • Мнения: 3 621
Тина78, аз лично те ти препоръчвм да използваш гела Лиотон 1000.Не само, че не помага , ами така оконтурява вените, чеее...не ми се говори.Има един гел на Др.Тайс, който съдържа екстракт от кестен.Аз съм доволна от него -успокоява и като че ли вените се скриват...
Добре , че не съм си купила все още, а уж казват че е добър. някоя друга мама ползвала ли го е да сподели, защото тогава се ориентирам към д-р. Тайс.
Alejul 10ks  bouquet

# 44
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
Оф ма може ли да е толкова смотан тоя нет всичко ми изтри и пак почвам да пиша.
Ниночке аз съм си в къщи и се грижа за поддържането на постоянната си мастна тъкан Mr. Green за разлика от други работи апетита ми е за завиждане.
За спането-моооого ми е трудно това нещо все място не мога да си намеря-тежи ми подпира ми нещо иначе шомпалчето само през даня ме бие.Снощи таткото предложи да спи на дивана.Не стига че носът ми е запушен а и нещо от ляво ме натиска постоянно.Абе да ви питам аз като че ли на високо в смисъл полу легнала ми е най-добре да спя вие как сте newsm78.
Аз имам един списък от списанието Моята бременност.Мога да го препиша и да го дам на някой ако иска.
Тина 78 как си мила?Ехооо Heart Eyes
Забравих да кажа-Гутен морген гугутки

Общи условия

Активация на акаунт