Камъни в жлъчката - тема 10

  • 7 379
  • 202
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 154
Дадоха ли ти антибиотик след операцията?

# 196
  • Мнения: 44
Дадоха ли ти антибиотик след операцията?

Не,
Биха ми еднократно преди операцията.

# 197
  • Мнения: 4 154
Като бях аз в болницата едната жена в стаята я бяха оперирали от херния. Тя беше от провинцията е настояваше да я изпишат още на другия ден за да си е със семейството. Изписаха я. И след ден може би я гледам пак там. Викам какво стана, защо си пак тук. Каза, че вдигнала  температура. Та ако пак вдигнеш, обади им се. Не го подценявай. Може би трябва антибиотик.

# 198
  • Мнения: 44
Бях сега при доктора, прегледа корема, натисна тук там и каза, че няма притеснения да е от корема и операцията. Каза, че не съм за антибиотик , ако вдигна над 38 да му пиша.
Даже махна някои от превръзките,  остави тази на пъпа само.
От време на време леко ми се гади.
Продължаваме напред.

# 199
  • Мнения: 3 495
Описаните симптоми са нормални, ако не продължиш да вдигаш Т и нямаш силни болки. То и при толкоз стрес, нали знаем кортизолът, че влияе на имунната система. И това ще мине!
(и на мен АБ ми сложиха преди операцията, но то аз бях и от 2 месеца все на някакви вливки заради силното възпалние. След операцията не ми назначиха никакъв АБ)

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 22:43 от Мечка Малинарка

# 200
  • Мнения: 44
Описаните симптоми са нормални, ако не продължите да вдигате Т и нямате силни болки. То и при толкоз стрес, нали знаете кортизолът, че влияе на имунната система. И това ще мине!
(и на мен АБ ми сложиха преди операцията, но то аз бях и от 2 месеца все на някакви вливки заради силното възпалние. След операцията не ми назначиха никакъв АБ)

Благодаря за подкрепата. Днес нямам температура. Ядох сега печени картофи и моркови които смачках и на много ситно пилешко.
Единствено още ме боли леко по гърлото и хранопровода и понякога ме дразни гърлото и се прокашлям и тогава ме боли корема и нещо днес гърба по -силно горе плешките и кръста и понякога ми се струва целия гръб.

# 201
  • Мнения: 3 495
И това ще мине. Плюс това знаем, че си много чувствителна Simple Smile. Движи се, хапвай, наслаждавай се дори на принудителната уж почивка - няма пък да пазарувам, няма пък да чистя, няма пък това, няма пък онова Grinning

# 202
  • Мнения: 44
И това ще мине. Плюс това знаем, че си много чувствителна Simple Smile. Движи се, хапвай, наслаждавай се дори на принудителната уж почивка - няма пък да пазарувам, няма пък да чистя, няма пък това, няма пък онова Grinning

Много много благодаря това много ме успокоява , защото трябва да се науча на хубави мисли и да не мисля други неща. Вече мина и ще е само напред , едва ли след вече 4 дни може за има нещо така ще се успокоявам.  Знам, че ще се оправя въпрос на време.
Мечка Малинарка много благодаря

Общи условия

Активация на акаунт