Диетата на д-р Ори Хофмеклер-4

  • 18 076
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 305
Благодаря ти, Water Lily   love001 Супер си мила. Мда, Риката и при нас е като брат и на нашите като детенце. Преди имахме коли женско и баща ми се видя в чудо с 4 жени (мама, аз, сестра ми и Биджана) и сега си имаме мъжко куче - уж за някакво равновесие, но малчо си ни работи всичките. Само баба ми се ядосва когато идва на гости и аз на шега кажа "Я виж Рик баба ти е тук"  newsm62
За бягане вече не става, но за дълги разходки все още е чудесен приятел.

Пожелавам упражненията с коремните преси да ти станат навик - то нали апетита идва с яденето.  Crazy Аз по принцип ги правя рано сутрин преди работа и така знам, че вече съм свършила поне една полезна работа. Иначе вечер ме мързи - особено сега зимата.... срамота, но какво да се прави. Свалила съм си упражнения с топката и си купих "фет бърнинг йога" на Ива Димитрова от Малееви. Гледах диска и нямам думи - упражненията може и да са стават, но не се обяснява дишането и цялостното упражнения как се прави - тя прави и крака и ръце, чува се само за краката  Mr. Green

Усмивки и приятна вечер на всички

# 76
  • Мнения: 689
Съни-да не е пиратски запис-те се озвучават меко казано: лошо.Моя на Синди е точно такъв,добре,че знам инглиш Wink

Вижте сега тази картинка-много ме амбицира!Аз съм това второто чудовище...

# 77
  • Мнения: 305
Water Lily, не е. Купих си го от книжарница, но се продават и в клуба на Малееви. Звука е Ок, но обясненията са ужасни  Mr. Green в едно упражнение се използват примерно и ръце и крака, а те обясняват само за краката или само за ръцете  Party Като цяло не е професионално направено - да се чудиш Малееви навън нищо ли не са научили за представянето на един продукт. Утре ще я гледам няколко пъти и варианта е да науча движенията и да ги правя без звука защото ще се объркам Rolling Eyes

Хубаво е, че си се амбицирала още повече. Аз съм за всяко благородно средство щом помага да постигнеш целта  newsm10. Усмивки

# 78
  • Мнения: 305
 Здравейте момичета smile3525 , надявам се, че сте добре и новата седмица е започнала с усмивка, а натовареното ежедневие ви е погълнало постепенно позволявайки ви да се наслаждавате на случващото се около вас. Желая ви една прекрасна и спорна седмица изпълнена с много щастливи моменти и удовлетворяващи ви резултати както в работата, така и с режима. Пожелавам на момичетата с дечицата много скъпи и оценени мигове.   bouquet

Аз за момента съм на литър и половина вода, едно киви и чаша зелен чай  Crazy За по-късно си имам яйчице, китайско зеле и пилешко месо.

Усмивки

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 527
Здравейте, момичета, какво ще кажете за съчетанието на тази диета с японския чай Инхуа - след като през деня не се яде друго, освен плодове, необходимо ли е да се пие по три пъти на ден или би трябвало да има ефект и само при 1 пакетче - вечер, преди хранене, защото нали само вечер се яде "нормално" newsm12, а пък той се пие преди хранене?

# 80
Здравейте милички момичета Hug
Бързам да ви пиша, защото и аз имах тези дни проблеми с влизането във форума  Cry и сега не знам докога "ще ме пуска"

Както бях обещала - време е за отчет .... следват резултатите за една седмица
талия -  - 2 см
ханш -   - 1 см
бедро -  - 1 см

килограми -  - 2 кг  newsm44 newsm03

Успехи на всички и дано се оправи връзката, че като не мога да влизам страшно много ми липсвате!

# 81
  • Мнения: 305
Солима  smile3525, много се радвам за теб. Супер резултати. Искрено ти желая да продължаваш все в същия дух. Много усмивки от мен

Валя, за съжаление нищо не мога да ти кажа за чая. Усмивки

# 82
  • Мнения: 346
solima чудесен резултат, поздравления   bouquet
Water Lily и аз се движа там някъде, между втората и третата, което значи, че до лятото трябва да блеснем с нови фигури /според графиката/ Wink.
Sunny girl много ми хареса това със ставането за гимнастика в 5 сутринта. И аз мисля да започна да ставам, но в 6 часа, така ще имам време да направя тренировката необезпокоявана от никого. От днес се разкарвам с тежести на краката, и сега като ги свалих се почувствах като перце, а двете тежат само 1кг.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Момичета, черпя ви виртуално, защото днес моя приятелка роди момиченце. Да й е живо и здраво!
 newsm38  food002 cook Popcorn
Все нездравословни неща, но нали са виртуални... Hug

# 84
  • Мнения: 689
Солима-искенно завиждам за см. в минус!Аз не съм се мерила-щерка ми е срязала метъра Sick

Съни-от 2 дена мисля да тренирам сутрин,но нямам воля(а и спя само 2 часа)И на теб завиждам за упражненията!

Стефания-зле сме ние с теб-но горе главите и силна воля!

Катюшка:да и е живо и здраво бебечето на приятелката ти  bouquetИ моята приятелка е бременна в 4-ти мес.Дай Боже и аз да ви черпя..

Валя-чайовете за отслабване,пити 3 пъти дневно,,,прочистват ,,стомаха-може и парченца храна не преработена да излезе и постоянно си в WC,от което се отслабва,но болките са ужасни и може и да е опасно за здравето.Иначе 1ч.вечер е ок-поне няма да дебелееш.

# 85
  • Мнения: 305
Добър вечер от мен мили и прекрасни момичета  newsm51,

katjushka, да е живо и здраво момиченцето на приятелката ти, да ги радва с таткото и много да ги слушка -- поне в началото  Grinning Благодаря ти много за почерпката. С удоволствие ще пробвам от всичко  Embarassed
Аз чакам моята приятелка да роди всеки момент и се притеснявам малко по-малко от нея самата Crazy С нетърпение чакам малката принцеса да се появи на бял свят и леля и Стела да я гушка.

Stеfаnia, признавам сутрин ми е малко трудно ставането от топлото ми легълце - иначе си се будя сама някъде между 4:00 и 5:00  Party но, вечер по-често се появяват различни ангажименти у дома и извън и някак си ми е по-лесно да карам по течението и да си обещавам великото от Утре  Mr. Green Пожелавам ти в 6:00 сутринта да се събудиш бодра, бодра, с усмивка и готова за интересните физически предизвикателства които ще ти помогнат да се чувстваш още по-щастлива и доволна от себе си и не на последно място ще изваят тялото ти.

Water Lily, на теб искрено и от сърце ти пожелавам да настанат по-спокойни нощи и първо да се наспиш добре, после ще посрещнеш и ти денят с някоя и друга тренировка.   bouquet

Усмивки и хубава вечер на всички.

П.С. след китайското зеле и пилешкото, си хапнах малко ориз със зеленчуци и кисело мляко --- това беше моето меню за днес

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 527
Момичета, искрено завиждам на тези, които успяват редовно да спортуват, поздравявам ви за постоянството newsm51 ! Аз съм много несериозна в това отношение, особено като се има предвид, че от около една година имам в къщи бягаща пътека - механична, не електрическа. В началото меракът ми беше много голям и я ползвах редовно - сутрин и вечер, После започнах само вечер, а от есента насам - почти не я ползвам smile3518 . И обикновено все си намирам някакви оправдания - лятото - много е горещо и имам чувството, че ще припадна /пътеката ми е в спалнята, тя е западна стая и там нямаме климатик  Weary/, а пък зимата - там е много студено, защото не топлим, абе изобщо ...  smile3511 И не знам как да си го докарам пак мерака за спортуване  smile3520

# 87
  • Мнения: 13 540
Здравейте най-сетне и от мен  Simple Smile
Тия дни не мога да намеря кой знае колко време за форума или успявам само да прочета какво сте написали и пак търча нанякъде...
Поне що-годе си спазвам режима, с изключение на някои малки прегрешения вечер.

Относно това:
...
Ето и нещо което намерих в нета: Как да разбера колко калории трябва да поемам на ден?
Вземете теглото си в килограми, умножете го по 22 и после умножете полученото число по 1.3 - ако водите неактивен живот или по 1.5 - ако сте по-активни. Например жена, която тежи 60 кг. и прави редовно упражнения, се нуждае от 60 x 22 x 1.5 = 1 980 калории на ден, за да поддържа теглото си. Ако обаче иска да отслабва бавно, трябва да изключи от менюто си около 500 калории и следователно трябва да поема около 1 480 калории.
...
Ами че то излиза, че трябва да ям като змей бе хора #Crazy! По тия сметки излиза, че трябва да поемам около 1800кал, за да отслабвам  newsm78... със сигурност не ги докарвам толкова, дори и да хапно повечко на вечеря
Лошото при мен е, че със спорта никаква ме няма, а и кишата по улиците не ме предразполага към разходки  Sad Иначе ако си навия на ината и се прибирам от работа пеша (около 30 - 35 мин ходене), мисля, че ще имам по-добри и по-трайни резултати, отколкото само с диета. Ама като се знам, още докато пиша това, все едно става дума за някой друг  Rolling Eyes С милия вкъщи от една седмица се каним да почнем да правим коремни преси, но той ги мрази и все иска да е "от утре"  Wink Стискайте палци скоро да реши, че вече е утре, че така ще съм доста по-мотивирана и постоянна, отколкото сама да се просна на пода да правя преси
Приятен ден на всички

# 88
  • Мнения: 305
Хей, Валя  smile3525, вярваш или не но наистина всичко зависи от теб самата. Мерака за спорта би дошъл само със самия спорт. "апетита наистина идва с яденето"...в началото наистина ще ти е трудно, но след някоя и друга тренировка не само ще се чувстваш добре, но ще си щастлива и доволна от самата себе си. Да не говорим и за самите резултатите, които няма да се забавят ако си постоянна. Съвета ми е да си поставиш първоначално малка цел + при мен действа и някаква награда която си обещавам ако постигна въпросния реузлтат  Party Сега през зимата се облечи добре, пусни си хубава музика която те радва и се сприятели с пътечката си   bouquet Валя, за съжаление мотивацията наистина трябва да дойде от теб самата. Имаш подкрепата ми  Grinning

# 89
  • Мнения: 305
Натка   newsm51, здравей
не знам колко вярни са тези изчисления и може би не трябва да се водим на 100% по тях. Но, мисля, че 1400 калории са си съвсем нормални когато искаш да свалиш. Аз наистина съм против да се пада под 1000, но това е мое мнение.  Thinking Стискам палци мъжа ти да достигне до "Днес вече е утре"  Mr. Green и да се забавлявате семейно с коремните преси. Усмивки и спорен ден ти желая

Общи условия

Активация на акаунт