Краят на срока приближава, а ДЕВЕТОКЛАСНИК иска просто да минава

  • 40 093
  • 748
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 244
Благодаря за поздравленията. Преди малко на тренировката ѝ са отишли нейните приятелки с торта, балони, конфети. Предполагам, че много се е зарадвала.
Tatatuni, честит ти рожденик и на теб. Да е щастлив и успешен.
И аз помня девойката на Ханна.

Последна редакция: пт, 02 фев 2024, 06:58 от CС1

# 271
  • Мнения: 11 072
Красавица е рожденичката! Още много успехи да има в живота!

# 272
  • София
  • Мнения: 855
Определено! И красива, и умна, че и шампион!  Да е жива и здрава, останалото сама ще го постигне! Късмет да има момичето в живота! Flowers Sunflower

# 273
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 336
Честити да са рождениците! Много успехи и здраве им желая!

И Ра не е писала скоро май. Дано да са добре.

# 274
  • София
  • Мнения: 1 448
СС1 чудно момиче, да е жива и здрава, много щастлива и успешна, ЧРД!
Тататуни ЧРД и на твоя, да е здрав и много щастлив и на него успехи и радости желая!

# 275
  • Мнения: 1 749
Честити да са рождениците! Да са здрави и успешни!

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 1 949
gargamela,
 "Във връзка с грипната епидемия кметът на Пловдив Костадин Димитров със своя заповед обяви 6 и 7 февруари 2024 година за неучебни дни за всички училища на територията на Община Пловдив."
Познах 😉

# 277
  • Мнения: 268
Честити да са рождениците! Здрави, усмихнати и успешни!

# 278
  • София
  • Мнения: 2 873
Ех, няма ли да обяват и за София?

# 279
  • София
  • Мнения: 3 403
Рождениците да са здрави,щастливи и успешни.

Хана,душата ми се пълни като слушам/чета за постижения на децата.Браво на девойката.

Мандаринка, и моята дъщера с не толкова висок диоптър,но голям астигматизъм.Решихме да се оперира като навърши възраста подходяща за операция.

Девойката завърши много добре,но не и стигна малко да взима стипендия.По единия предмет имаше две оценки 5 и 6.Госпожата решила да и пише 5 за актино участие(в деня в който нямат часове по този предмет) и я оформи с 5.Моята отишла да пита дали има как да си повиши оценката,но госпожата била непреклона,другия срок да се стараела повече.А като и каза,че заради 5-та няма да получава стипендия,усмихнала се "гадно".Най-дразнещо в цялата работа,че на някои деца които шумят в часа  и само с две оценки(5 и 6)им писала 6-ци.
Казах и,че в живота ще се среща с много несправедливост и това са само оценки.
Сега с  децата от училище отмарят на Банско карайки ски.

# 280
  • Мнения: 4 621
Натуся, и моят син (братчето на наборчето) получи 5 за активно участие и това му оформи 5 за срока по един от предметите.
Мислех, че за това се пише само 6 -)
Но явно значи, че активно вдигаш ръка и ти се дава думата, но имаш някои пропуски в отговорите -).
От друга страна, по други 2 предмета, където беше между 5 и 6 получи 6 от практическо изпитване, за да стане 5.50 и съответно по другия 6 за активно участие.
Т. е зависи от благоразположението на преподавателя.

# 281
  • София
  • Мнения: 3 403
Натуся, и моят син (братчето на наборчето) получи 5 за активно участие и това му оформи 5 за срока по един от предметите.
Мислех, че за това се пише само 6 -)
Но явно значи, че активно вдигаш ръка и ти се дава думата, но имаш някои пропуски в отговорите -).
Т. е зависи от благоразположението на преподавателя.
Те изобщо нямаха час този ден,с други думи оценката "изсмукана от пръста" заради оформянето.
Разбира се,че благоразположението и симпатиите на някои учители играят роля.Имат и такива които с добра дума и мааалко по-висока оценка стимулират.

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 26 685
Оххх,аз май не ви писах,какво стана при нас. Целият клас е с 2 за срока по физика. Без двама-трима.
Без думи съм просто!

# 283
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 336
Петица за активно участие е някаква страшна тъпотия. Като не искат да им пишат шестици, поне да ги изпитат, за да им проверят знанията реално, а това е ни рак, ни щука.

Карзче, що така със секирата при вас? Не е само по този предмет май.

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 26 685
Господина им е много строг. Казал им,че който има последни оценки  две двойки,няма да ги изпитва. Директно 2. Без значение другите оценки какви са. Трудно им е по физика. И по математика,химия... Много двойки имало в класа. Моя ми се оплака.
Учителите и те го казаха на родителската, децата имат сериозни пропуски на материала от предишни години и от там идва всичко.
И всичко това от безумното онлайн обучение!

Общи условия

Активация на акаунт