ЮЛСКО бебе хубаво наддава, а пък мама килограмите стопява!

  • 9 028
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 708
забравих
ПРАСЧО Hugголямо благодаря  newsm51  love001

# 46
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Добро утро и от нас!

Честити месечинки на Лора,Виктор,Иван и Кристиян  bouquet  bouquet  bouquet

Да се похваля,днес ядохме попара за закуска-два сухара,сирене,масло и вода,не чай.Водата е розова Девин и не я преварявам.На Цвети много и хареса попарката! PartyОт няколко дни започнах пак да правя и домашни плодови пюрета,варя си ги на пара,слагам бисквитка и 1-2 лъжици домашно кисело мляко за вкус.Стават супер.  Grinning
Цвети се занимава много с играчките без значение какви са!
Вчера се разходихме с кенгуруто,днеска като гледам какво слънчице грее май ще излизаме с количката 1stroller
Айде отивам да пийна едно кафе и се оправяме за разходка!
Бетта на Цвети картофа не и хареса и няма скоро пак да и давам.В плодовете се съдържа всичко което има и в картофа,че и повече даже,без нишесте,затова слагам на пюренцата бисквитка Wink

# 47
  • Мнения: 1 584
Привет и от мен!

Аз преполових работния ден и сега съм малко почивка за едно капучино, че главата ми ще експлоадира  Sad

Пепи, вкъщи се говори само на български. И за миг не съм си помисляла да и говоря на немски - него ще го научи за отрицателно време от гледачката и децата там. Даже в момента залагаме с татито на какъв език ще проговори  Mr. Green

Пак за Пепи , тук карфиола го дават с пюретата за след 4 м. Ако си въвела повечето зеленцуци като картоф, морков, тиквичка, тиква, чушка, според мен можеш и карфиол вече да въведеш.

Което ми напомня да питам - тия чушки някой давал ли ги е? Има ли готови пюрета, защото тук май не съм виждала newsm78 Ако са домашни - печени, или сварени или печени пък после варени newsm78

и пак за Пепи   Новите Памперс са с еластична лепка и на мен лично са ми много по-удобни Peace Но са малко по-изрязани отстрани - татито се майтапи с Ясмин, че носи прашки  hahaha

и пак за Пепи   Mr. Green в банана има хистамин (както и в домата) и затова се води алерген.

Джорджи, ние като бяхме в Кения миналата година имаше аниматори в хотелския комплекс - бяха много готини Peace През деня организираха спортни прояви, а вечерта - скечове. Постоянно оплюваха дебелите англичанки как по цял ден не се помръдват от шезлонгите Laughing Аз там ходих редовна на Аква аеробика и много ми харесваше - супер е за стягане на тялото  Peace

Дунда, честито! Да си я карате много и без произшествия!

# 48
# 49
  • Мнения: 444
      Hug
maira : Веднъж сложих зелена чушка в пюрето+останалите зеленчуци, но тя има много силен аромат и нещо не го одобри/изяде го де/. Хем сложих едно малко парченце от нея да се вари , а цялото пюре миришеше на чушка. NaughtyМоже би ако чушката е печена ще е по- вкусно. Naughty
pepi111 : Аз от два дни давам броколи, но съм чувала ,че са по-леки от карфиола. newsm78
Мама Дани : Дани преди също много крещеше, но сега не се сеща особено.Сигурно напъването му дразни гърлото. newsm78 Ще замълча за тази нощ, че както казва Прасчо-похвалиш ли се , после всичко наопаки става.Вие как спахте?
amerie, mgizdova, Мама Дани, Isito LCH И аз мисля до годинка да преварявам водата. Peace
                                                                bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 170
Ох,момичета страшно съм ядосана и искам да ви питам какви са отношенията м/ду вашите родители и тези на мъжете ви?
Снощи мъжът ми ми каза,че сестра му му казала,че майка ми се обадила на свекърва ми да и честити именния ден и накрая и била казала да не създава много интриги.Направо полудях като чух.Тази сутрин се обадих на майка да я питам дали е вярно,а тя жената само дето не припадна като чу.
Свекърва ми има някакъв шум в ушите и не чува много добре и затова допускам,че пак не е разбрала нещо и си ги е нагласила както на нея и се иска,но това изобщо не я управдава.Не разбира ли тая жена,че с тези нейни приказки само може да развали отношенията ми с мъжа ми.А така настройва и сестра му срещу майка,а ние с нея имаме прекрасни отношения.
Дано разбрахте нещо от това което написах и извинявайте че ви занимавам,но трябваше да споделя с вас.
Ей,това свекървите са големи зверове.Само да не обидя някой,че сигурно има и изключения.

# 51
  • Мнения: 326
Наблюдавам го но мисля че е от крясъците. Защото нито през ноща, нито през другото време не е кашлял. А като викне и понякога се накашля.  newsm78 Благодаря ви за бързите отговори.

Аз чушка не съм давала, но ние не сме от бързите.

Сега ходихме до аптеката и си взехме ваксината Инфанрикс, но нямали Имовакс Полио. #Cussing out ще чакаме и ще търсим другаде ако се наложи. Искам да ги слагаме тези гадини и да забравя за тях.  #2gunfire

Незнам дали е леко или тежко броколите, но аз се водя по Криси ако нещо му понася той си го яде, ако ще му навреди не го иска. На тази възраст децата сами си показват природата говори много в тях.  Hug

# 52
  • Мнения: 444
kris79 Остави ги сами да се оправят, че накрая ще се скарате вие с мъжа ти.Големи хора са все пак! Crossing Arms
Мама Дани Това трети прием ли ще ви бъде? Ако не намериш, кажи и аз да поразпитам. Peace
Знаете ли  дали кокосовият орех влияе на кърмата? Нещо тези дни чорапите са яко пълни  bombs, а не се храня по-различно/освен кокоса/, нито пък почивам повече...Дани пък се мръщи на толкова пълни и се наложи да се цедя...Но ми дожаля за кърмата и взех , че я замрaзих  във формите за лед/за черни дни/. Joy Знаете ли колко време може да се съхранява така и остава ли нещо полезно в нея след това? newsm78
Айде, ние ще кусаме... feeding
П.П. Бетта, за мен ще трябва да промениш темата..:Юлско бебе хубаво наддава, а мама килограмите удвоява! Joy

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 14:42 от Nanny

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
Честити месечинки!
Да питам вашите бебоци спят ли на възглавничка?
И аз мия дупето на Дари на чешмата и от време навреме с кърпички.
Айде отиваме да папаме!

# 54
  • Мнения: 326
Нани мерси мила свеки е в Сф и тя може да ми ги донесе, нали трябва да се съхраняват в хладилник ваксините и затова я търся тук.
Това ни е втория прием, въпреки, че започнахме с 1вата навреме още 2 месец, но до сега отлагах заради алергиите му.

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 13:31 от Мама Дани

# 55
  • София
  • Мнения: 688
Бетта, за мен ще трябва да промениш темата..:Юлско бебе хубаво наддава, а мама килограмите удвоява! Joy

Или пък: Юлско бебе хубаво наддава, а и мама назад не остава!  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 444
Цитат
Юлско бебе хубаво наддава, а и мама назад не остава
...каши дояжда и не хвърля пюрета,
крокодили и торти в стомаха си мета. Joy   Изтрещях!

# 57
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Току що се връщаме от "разходка". От сутринта така хубаво е напекло тук и аз ентусиазирана излязох. Да ама на половината път се наложи да завия обратно и почти на бегом да се приберем вкъщи - духа страхотен вятър, хвърчат боклуци и клони - ужас. А е толкова мекооо! Язък, дет се вика!
ИвИчка, тъкмо днес си мислех, че се баше "заканила" да пишеш в друга отчетна...добре че се появи!
Isi kam, благодаря   bouquet!
Maira,  благодаря за посветения на мен пост   bouquet!!! Имам спомен за чушките, че могат да се въведат около 7-ми месец. Може да са печени и пасирани, може да са варени и пасирани. Готови пюрета само от чушка не съм виждала.
kris79 Остави ги сами да се оправят, че накрая ще се скарате вие с мъжа ти.Големи хора са все пак! Crossing Arms
newsm10
Nanny, замразената във фризер кърма си е толкова полезна, колкото и прясната. Препоръчителният срок на съхранение е 6 месеца.
Red_heart, не слагам възглавница на Вяра. Знам, че до годинката поне не е необходимо да се ползва този атрибут.

# 58
  • Мнения: 2 481
Момичета- кокичета писах на господари на ефира за моя проблем!Да видим сега какво ще става! newsm78

 Юлска Мама каши не хвърля,макар на диети с бебето наддават и двете! Това за заглавие???? Crazy

И аз изтрещях  Crazy

А сега ако ми се обадят от господари на ефира  дъли ще се покажа квато съм срамежлива ooooh!!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Привет и от нас  wavey
Иси мажа ги с  Плумекс и двамата, но при нас много няма ефект защото се оказа, че и гърлото е много червено, боляха ги и ушичките.... М/у другото от него има и за възрастни. Баща ми се маже с него и е много доволен. Явно когато е само хрема от настинка помага.
След 5 дневно стоене в къщи днес реших малко да ги разходя да подишат въздух - надишаха се на прахоляк  Cry, такъв силен вятър излезе, че целите ни лица стана прашни, въпреки многократните ми опити да обръщаме гръб на вятъра. Crossing Arms. Дано не ги довърша ooooh!.
Днес една баба продаваше коприва и доста се зачудих да ли да не взема, но се отказах - сега като че ли съжалявам. Да ли може да се слага по малко в пюренцата? newsm78
Аз усилено се боря с кг. Свалила съм 4 и имам още толкова за да вляза в старите си р-ри. Предполагам, че този месец ще ги  Whistling и тях, а ма от сега ме е страх, после като почна да си хапвам да не си ги върна обратно.

Общи условия

Активация на акаунт