Искам да кажа...(214) през ЯНУАРИ 2024

  • 46 889
  • 859
  •   1
Отговори
# 810
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 927
ММ е майстор на шницели. Прави ги огромни. Ще ви ги снимам. И т.к. заявих, че не иска шницел има свободни. Та чувствайте се поканени.

Много бързо, се справихте с Хюмън дизайна. Аз чета за потоци и порти.

# 811
  • Мнения: 5 492
Аз си задоволих любопитството, не мисля да влизам в детайли.

Последна редакция: ср, 31 яну 2024, 00:18 от tuty

# 812
  • Мнения: 15 109
Правя понички на мамин златен. Преди това отметнах смяна на чаршафи и пилешка супа. Добре че роботът почисти, че иначе щях да се застрелян.

# 813
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 110
Мари, благодаря Simple Smile
Главата ме боли ужасно днес, имах работа сутринта и след това съм на хапове и в леглото, искам да живея нормален живот Head Band

# 814
  • Бургас
  • Мнения: 16 581
Радвам се,че децата ще са във ваканция,а не онлайн.

И аз излизам в почивка 15 дни.
Ще е интересно!

# 815
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 110
Добро утро, девойки!
Не спах добре, сънувах едни цветни сънища.
Важното, е че имам идеи за готвене. Малко пазар може да направя, че напоследък изпразвам и фризера, и хладилника Grinning
Бубе, ти получи ли корейския крем?
Аз набелязах мостри от Ибей.
Карзче, добре е да си починеш Hug
Аз мислех, да ходя днес и утре на ски, но няма да мога, а се запалих Simple Smile
Новинка, успех с новостите Simple Smile
Селесте, как е Марто?

# 816
  • Мнения: 39 752
Добро утро и от мен. Не се наспах.
Ети, какво ще готвиш?

# 817
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 110
На първо четене, Мари - мариновани свински гърди, надупени картофи. Пълнени чушки, зелена салата, сиренки и може би кекс.

# 818
  • Мнения: 39 752
Ехааа! За пореден ден ще накараш момичетата от темата да огладнеят рано, рано. Защо ли те попитах? Кексът е задължителен!

# 819
  • София
  • Мнения: 2 172
Добро утро!
Аз пък се радвам, че децата ще са на училище. Още не са оформени по всичко.
Карзче, дано успееш да си починеш добре.
Ети, с такова меню днес твоите хора ще са много доволни.
Ние довечера ще сме на рд на племенницата на ММ, та с каквото ни нагости свекървата.

# 820
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
Добро утро!

Ети, браво на децата! Все така да имаш поводи, да ни се похвалиш.
Още не съм ги получила. Пише, че са със заявка и ще пристигнат към края на месеца, демек днеска и чакам да ми ги пратят. Нямам търпение вече, пък и на сми на привършване запасите!

Тути, не се коси и аз съм някакъв генератор и се разочаровах, че не съм единствена и неповторима, та и аз няма да задълбавам! Joy

Последен ден от месеца! Кога мина бре?!

Хубав ден, момичета!

# 821
  • Мнения: 14 401
Добро утро!

Тегав ден имах вчера на работа и то по необичайни причини... Май искам да е кампания, защото тогава нямам време за такива глупости.

Вечерта я прекарахме в търсене къде да мръднем за уикенд през февруари.  Ми явно ще е никъде - където искаме няма места 🙄 Ще мръденм през март, за рождения ми ден, а през февруари ще си направим спа уикенд на място.

Спокоен ден, банда!

# 822
  • Бургас
  • Мнения: 16 581
Добро утро!
Ети, благодаря за идеята за надупените картофи. От много време не съм ги правила.

# 823
  • Мнения: 15 109
Добро утро.
Али, давам идея да разгледаш промоционалните билети на wizzair за февруари,  може са си харесаш нещо за един уикенд.
Аз вчера си получих подаръка от играта на бг мама, имах резерви към крема, защото е с лавандула,  но сутринта кожата ми изглеждаше добре.
Хубав ден.

# 824
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260
Добро утро!!!
Ети, и аз ще готвя нещо днес, но твоето меню.... не бих могла....
Съни, кой е кремът?
Дано всички болни да са по-добре днес!
Спахме добре, Митето нямаше Т.
Но толково страшно, раздиращо кашля при заспиване, че поска в 23.30 инхалация...
После спа спокойно....
От утре сме он-лайн....
Кому е нужно....
Вчера цяла вечер съм в Teams, Зуум, Класруум.... и основно в месинджър и на телефона...
Нали съм и учител, и родител, и класен...
Трябва да проверя готовността на всички...
Днес ще е напрегнато.
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт