Искам да кажа...(214) през ЯНУАРИ 2024

  • 46 897
  • 859
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 14 409
Съни, да си призная, не ми се лети и мърда. Искам да си лежа и да се кисна в топъл басейн, без да се налага да продам бъбрек за целта. Много натоварвна ни беше годината,  новата и тя не е по-различна и имаме нужда просто да нищоправим на различно от дома място.

# 826
  • Мнения: 15 121
Боби, някаква българска натурална козметика Дебора.
Разбирам те, Али. На мен по принцип и почивката ми е като ежедневието и не си представям нищоправене, затова предложих. СПА хотелите излизат изгодно през седмицата.  Може да пробвате почивка в Букурещ и да отидете до Терме. Ще имате спа, а на вас май не ви е толкова далеч.

# 827
  • Бургас
  • Мнения: 6 674
Добро утро!

Ети, добре е, да не дърпам дявола. Няма никакви симптоми на болен. Ще си допие АБ и ще остане вкъщи и другата седмица.

Надупени картофи беше и моята идея за вечеря. Имам сладки картофи обаче, та може да ги направя на пръчици, да ръсна малко пармезан и във фурната.
Иначе баницата се пече, лещата е почти готова, хлябът и той се меси. Майка ще дойде след малко при Марто, а аз отива да оправя ноктИте. Следобед ще рАботя.

# 828
  • Germany
  • Мнения: 8 033
Добро утро!
И аз не спах добре и едвам станах сутринта. С тези будения посред нощ съм като разбита после...
Тези дни имам много за учене и само ви наглеждам. Другата седмица летим за БГ и се опитвам разни неща от тук да планирам и лудницата е пълна.
Всички болни да оздравяват!
Хубав да ви е деня!

# 829
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 948
Добър ви ден! Гледам свършили сте всичката работа на света. Айде, някой и у нас да дойде, моля.
Котката ме събуди в 2 часа, рядко решава че му се играе, но защо точно с мен реши.
Сложих ориз в оризарката, та за вечеря ще е ориз с къри скариди. набързо направих и Цезар сос ( у нас върви като в ресторант, та успяваме един голям буркан филета аншоа да го приключим за месец), имам и направени кротони, и роман салата, та и Салата Цезар ще има.

# 830
  • Мнения: 5 511
Ети, браво, готвиш като майка ми. Аз, да си призная, нямам особено желание и умения за приготвянето на толкова храна.
Току-що имах интервю с една госпожа, търся си колежка, дойде кашляща и болна. Уж било остатъчна кашлица, дано. Каза, че е карала ковид, аз ковид по ковидни времена не карах, ако се разболя ще се гръмна. Почна да ми гъделичка на носа, кажете ми че се филмирам. Следобед имам още две интервюта, ще слагам маска, видяло се е.

# 831
  • Бургас
  • Мнения: 6 674
Тути, съмнява ме толкова бързо да реагираш, по-скоро си втълпяваш. Дано е така!

# 832
  • Мнения: 1 217
Ох, как успявате да готвите по толкова неща наведнъж ви се чудя. Аз имам нещо за вечеря да измисля и една салата и пак не ми е хич любимо да се занимавам и все гледам да става бързо. Поне ми се получава и е вкусно 😃. За днес май ще е телешко с ориз.

Тути, и аз не вярвам веднага да проявиш симптоми, трябва си инкубационен период. Дано се запазиш здрава!

Аз направих одеве една онлайн консултация с УНГ, че не ми се иска точно сега да водя детето по кабинети. Според лекарката няма нужда от антибиотици, а трябва да подсилим имунитета и организмът сам да се пребори. Изписа 2 вида спрей, шуслерови соли и Цинабсин. Малко съм скептична към хомеопатията, но някои се кълнат в нея, та ще видим.

# 833
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 948
Аз съм от тези дето бързо се панират ако детето е болно, вземам антибиотик, и никога не давам....оставам организма да се бори сам. Като че ли така ме научи педиатърката на Калин от САЩ, та тя ми казваше...давам антибиотика за твое успокоение, но не му го давай. И се лекувахме с коластра и оцет, и разни кремчета..

# 834
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 120
Тути, здрава ще си, ще видиш!
Момичета, не всеки ден готвя така.
Вчера с това главоболие чак вечерта успях да направя 3 яйца, малкия ги изяде, ММ заспа без да е ял. Не помня и на обед дали яде той. Та днес, защото почивам, засега главобола ми е слаб. Отидох на пазар, че се оказа, че нямам някои неща и не успях докато пия кафето да направя сиренките и кекса. Разходих кученцето. Аз малко си се помотках. Та сега са готови сиренките само. Малкия не иска, не иска и кекс. Дано щерката като се прибере да хапне. Гърдите са за всички. Чушките, подозирам, че само аз и мм ще си ги хапнем. Та така у нас. Иначе имам желание, но когато мога Simple Smile

# 835
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 948
Аз пък нямам никакво желание, но ми се налага:)
добре, че слязох до мазето за скариди, та да взема и боб и чушки. Аз ще съм на зелен боб, че нещо не ми се ядат скариди.

# 836
  • Бургас
  • Мнения: 6 674
Аз пък нямам никакво желание, но ми се налага:)
И аз така, готвя по задължение и все бързи неща, без много врътни.

# 837
  • Бургас
  • Мнения: 16 625
Хомеопатията наистина помага. Все повече се доверявам на нея.

# 838
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 948
Те и мойте са така, бързо и бягам от кухнята. Ей за това и сладкиши не правя, и не меся.

# 839
  • София
  • Мнения: 7 191
съни, можеш ли да виждаш всички дестинации за февруари например? Или за всяка конкретна гледаш по отделно? Хич не съм в час с този сайт Blush
ети, браво, умни дечица.
На синът това е последна възможност за стипендия (12 клас), от 8-ми клас се класира неотклонно всеки път, сега чака оформяне, ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт