Кафеавтомат – заслужава ли си и какъв да изберем. Тема N⁰4

  • 4 799
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 443
Капсулите ограничават в избора. На зърна може да се пробват доста повече разновидности кафе.
Ако искаш да изхвърляш екологично, отново си е разправия - събирай, изцеждай, пакетирай, разходи се до пункта, който в малките градове може и да няма. А и цената стана двойна на кафето на зърна.
доста кафета пробвах за 1г

# 31
  • Варна
  • Мнения: 5 206
О, благодаря. Харесва ми как изглежда. Даже го намерих и в бяло. Но дълбочината му е 43 см и бая ще стърчи от кафе-кътчето.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 024
Доста по-компактен е от другите им модели, аз затова го предпочетох.

# 33
  • Мнения: 689
Здравейте, дали някой е имал следния проблем. Кафеавтомата ни спря да дозира водата , ако не ги спреш, ще си налива 1 час.
Дали можете да ми дадете идея какво да пипна по него или си е за майстор 🤷‍♀️

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Нова тема имало, благодаря!
Повече от месец вече сме с автомата... ами кеф си е!
Що не сме вземали по-рано...

Saeco PicoBarista го няма вече, да, иначе него щях да взема, защото като цена са близки с 5та серия на Philips. Последно го видях обявяван на 1600лв.
Сегашния модел с тови маркуч хич не ме грабва и вземах Philips 5441.

Кафе, тестваме видовете на коста. Ами ние пием мляко с кафе попринцип и за сега всички ни харесват. (В момента единия вид е и на много голямо промо в Метро - 1.5кг за 30лв)

# 35
  • Мнения: 78
Здравейте, четох доста от изписаното по темите и се спрях на този модел. Устройва ме като цена и се надявам и кафето, което прави да ни допадне. Въпросът ми е има ли опция за регулиране на температурата на водата?

https://www.tehnomix.bg/kafemashina-delonghi-magnifica-evo-ecam290-21-b

# 36
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Мисля в сайта на Делонги има ръководството за употреба. Вижте там за регулирането на Т на водата. Аз също проучвах този модел, но минаха два месеца и не съм на 100% сигурна, но мисля, че има регулиране. Моята е Старт, тоест по-нисък клас, и има.

# 37
  • Мнения: 246
Здравейте,
ще се радвам на Вашето съдействие. Спряла съм се на този кафеавтомат https://www.technopolis.bg/bg/Kafeavtomati/Kafeavtomat-DELONGHI- … b=characteristics

Заслужава ли си? Хубав ли е? Важно е да прави капучино, приемам и други предложения.
Предварително благодаря на отзовалите се!

# 38
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 443
Александра нашият е същият. Доволни сме.

# 39
  • софия
  • Мнения: 376
И ние сме със същия. Нямам никакви забележки. Прави и супер капучино.

# 40
  • Мнения: 246
Благодаря Ви!
Купихме го преди няколко дни, доволни сме.

# 41
  • Мнения: 8 526
Макиато от моята Gaggia-перфектно

# 42
  • Мнения: 4
Здравейте,
След дълги чуденки се обзаведохме с експресо автомат делонги магнифика С, но не мога да нацеля кафето.
Знам, че на ръкохватка кафето няма сравнение, но реално всяка вендинг машина е на принципа на домашните автомати.
Моля за съвет за плътно кафе с каймак.

# 43
  • Мнения: 1 220
То за да е с каймак, зависи от машината. Настроили ли сте си едрината на мелене на автомата?
Иначе пробвайте различни марки, все ще си намерите вашето. Има назад в темата коментари за кафета.

# 44
  • Мнения: 4
Да намалена е мелачката, аз определено не мога да се ориентирам колко изпечено кафе да търся. Сега пуснах поръчка за лаваца вендинг Espresso Gusto Pieno да видим дали ще промени вида на сегашното доста по просто Лидлско кафе

Общи условия

Активация на акаунт