Бачорски и златната ябълка - Тема 9

  • 39 005
  • 1 056
  •   1
Отговори
# 990
  • София
  • Мнения: 6 468
Явно върши работа, щом почна да се гадае по сянка Joy

# 991
  • Мнения: 1 521
Качиха се вече от Малдивите хората 😄

# 992
  • Мнения: 9 025

Стига толкова чуденки.

# 993
  • Мнения: 723
Малко се отвратих от Атанас.Видя парите в Данко и смени плочата.Мълча,мълча и направи интрига в Стокхолм като бяха.Емилия му била виновна.За снимките на Наска с Емили и изтрития коментар на Рози. Такъв тип хора не ми допадат.Коркото и да се подмазва на Наска за първата дама по-любим няма да й стане.Нали виждате ,че я е срам от неговите братя и сестра.

# 994
  • Мнения: 984
Не съм седнала да гадая по сянка,а просто ми се наби на око и явно не съм се излъгала Wink

Даниел пак е с безобразни шорти.Пълен цирк,както той казва.

# 995
  • Мнения: 7 718
Каква интрига е направил Атанас ? Каза, че коментарът на Розалия не е бил добронамерен.

# 996
  • Мнения: 3 900
VaniaK : "Абсолютно и на мен Мими ми направи впечатление. Като искаш не спазвай дрескод, но поне сложи нещо по-адекватно, а не розова шапка с козирка, дънков елек и сандали. Пълна нелепица. А, мъжа ти до теб с костюм и вратовръзка."
-Според мен, Мими ги иронизира, като не спазва дрескода. Може и да и е било забавно 1-2 пъти, но после да и е писнало от тематично облекло. Бачорът сигурно се дразни на тази работа, ама се е променил и не  бие вече. Simple Smile "добър човек'.

-Гошко - за него чакам да разбера тайната на живота му - как се е озовал в това семейство?  Що се казва Бачорски, да не го е осиновил Дъртия Бачор? Има ли Мари други деца, виж Бачорът има. Какво е било детството му? Кога са дошли при Бачорски да живеят? Май Георги знае английски, като го е пратила майка му. Как няма жени разбиращи от политика и от чалга едновременно?

Мими, ако иска да ги иронизира, може да го направи по-изискан начин. В моите очи тя излиза по-скоро смешна. Не съм снобка, обаче понякога не е зле маааалко поне да съобразяваш облеклото си.

Мари няма други деца.
Георги (мисля), че в началото каза, че е Петков, но е по-известен като Бачорски. Според мен това е само за инстаграм и да е по-разпознаваем. Може и да е осиновен по някакъв начин, но не си е сменил официално фамилията. Какъвто и да е бил баща му, при положение, че е починал, е грозно след това да му захвърлиш името, независимо кой те е отгледал след това. Ако бащата е неизвестен - разбирам. Но тук случая не е такъв.

# 997
  • Мнения: 723
Каква интрига е направил Атанас ? Каза, че коментарът на Розалия не е бил добронамерен.

Намеси Емилия,че всичко било тръгнало от нея.Както и да е.Не ми е вече симпатичен,а ми беше.

# 998
  • Мнения: 19 525
Не съм седнала да гадая по сянка,а просто ми се наби на око и явно не съм се излъгала Wink

Даниел пак е с безобразни шорти.Пълен цирк,както той казва.
Ама и плажното ансамбълче на Танаска кърти.

# 999
  • Мнения: 1 399
Познахте на Малдивите са.

# 1 000
  • София
  • Мнения: 6 468
Какъвто и да е бил баща му, при положение, че е починал, е грозно след това да му захвърлиш името, независимо кой те е отгледал след това. Ако бащата е неизвестен - разбирам. Но тук случая не е такъв.
Георги от малкото, което каза за баща си, не останах с впечатление, че е бил много читав човек. Щом се оправдава поведението на Розалия, което на моменти си в абсолютно агрегиране, редно е да подходим с разбиране и към далеч по- сдържането, но показателно отношение на Георги. Сигурно си има неговите причини.

# 1 001
  • Мнения: 3 900
Какъвто и да е бил баща му, при положение, че е починал, е грозно след това да му захвърлиш името, независимо кой те е отгледал след това. Ако бащата е неизвестен - разбирам. Но тук случая не е такъв.
Георги от малкото, което каза за баща си, не останах с впечатление, че е бил много читав човек. Щом се оправдава поведението на Розалия, което на моменти си в абсолютно агрегиране, редно е да подходим с разбиране и към далеч по- сдържането, но показателно отношение на Георги. Сигурно си има неговите причини.

Много малко се знае и сигурно е на мнение: “За мъртвите или хубаво, или нищо.” До колкото се разбра е бил алкохолик, не знам дали ги е бил, говореше се, че и бил милионер, но и това не знам от къде дойде и дали е истина.

# 1 002
  • София
  • Мнения: 6 468
Това с милионера дойде от крясъците на Розалия, но според мен се отнасяше за стария Бачор, не за починалия баща на Георги.

# 1 003
  • Sofia
  • Мнения: 26 573
Георги не е Бачорски.
В 1еп.се представи с друга фамилия.
Петков бил по документи.

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 13:23 от Doli

# 1 004
  • София
  • Мнения: 6 468
В инстаграм се е кръстил Бачорски, иначе знаем че не е.

Общи условия

Активация на акаунт