Февруарчета 2024 - Тема 10

  • 24 036
  • 799
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 343
Вземи си десертче или банан за всеки случай. А усещането е ... ами ти нали каза, че ти е било скучно по време на вливката желязо. Еее нещо такова е хахах

# 76
  • София
  • Мнения: 8 593
Скучно е, да. Моята акушерка се заговори с мен, ама щото имаше какво - обясни ми кое какво е, какви стойности гледат, как се казват лепките и т.н. Обаче следващия път сигурно ще цъкам на телефона. Малко като с нов фризьор е работата, според мен 😂 А и тя каза, че не може по цял ден с всички да си лафи, понякога си мълчат хората.
Освен да си носиш ядене, трябва вече да си яла и да си пила “поне литър вода”. Аз обядвах вкъщи, пих голяма чаша вода и отидох на тонове. Половин час е пътят до болницата, но май добре се получи (с изключение, че малкият се вълнуваше и беше много активен).

# 77
  • Мнения: X
Много ме забавлява обаче как продължавате да ме обиждате наричайки ме малко дете защото аз съм решила да дам пари 😀Благодаря момичета . Ще ви оставя да се забавлявате и да сте си полезни в темата без мен. Точно защото сме цветни и различни някак си е странно моето желание да е приравнено на детско.Аз мога да кажа тогава същото за желанията на другите.
Усетих и разбрах че за никой тук даването на пари нее в реда на нещата явно само аз и моите познати сме ненормални които смятат че няма. нищо лошо в това ако така си преценил в крайна сметка.
За това след като съм ви толкова тинейджърска и детинска с цел самата аз да не се засягам повече ви пожелавам лека и спокойна бременност и раждане и да имате пухкави бебета скоро.
Успех момичета 🥰

# 78
  • Мнения: 483
Мен ме държаха 20 минути и аз си цъках на телефона,та не го усетих въобще,ама то и толкова ме подритваха,че кой те оставя братче да ти е скучно Grinning

# 79
  • Мнения: 1 014
Ето затова работих до края, за да не чета глупости по цял ден в Бг мама Grinning

# 80
  • Мнения: 353
Ама изобщо не ме изненадва какво се случи в темата. Във фейсбук стана абсолютно същото още в началото. Крайно Време беше 😄

Знаете ,че аз пък живея в чужбина. Нито за раждане плащам, нито подаръци вземам. Изобщо не го приемам. Но който имал - дал.

# 81
  • Мнения: 123
За събуждане на бебенцето много добра работа върши портокалов сок с малко десертче. На мен записите ми се падат все по време, когато усещам че спи, та намерих формулата 😀

# 82
  • Мнения: 3 640
Портокалите - да, ама пък такива киселини имам от тях! 😀 Моят на чай реагира. Много обича да пия топли напитки, но чай най-вече.

# 83
  • Мнения: 223
От тези десертчета как се качват килцата направо не е истина. При мен явно се качват понеже не съм яла цял живот сладко . Направо е страшно !!! Че и газирано започнах да пия !

# 84
  • Мнения: 343
Момичета, от днес трябва да съм в 45 дневен. Обаче в НОИ няма нищо все още. Знаете ли дали излиза в справките на същия ден или на следващия?

# 85
  • София
  • Мнения: 853
Момичета, може да сте обсъждали, но да си попитам. Simple Smile В трескаво търсене съм на педиатър. Моля, да препоръчате такъв в район Оборище - гр. София или поне да не е в другия край на града.

Благодаря!

# 86
  • Мнения: 1 326
Batmum, аз съм от вчера, но то първо трябва да идеш при следящия те АГ, той си издава съответния болничен, който ти трябва да представиш във фирмата ти и едва след като те го предадат към НОИ ще го виждаш в системата. Не е автоматично. Стандартен болничен си е.

# 87
  • Мнения: 123
Отразява се след като работодателя го представи пред НОИ.

# 88
  • Мнения: 223
Да ,и мен ме интересува някой добър педиатър в София !!!
Момичета, може да сте обсъждали, но да си попитам. Simple Smile В трескаво търсене съм на педиатър. Моля, да препоръчате такъв в район Оборище - гр. София или поне да не е в другия край на града.

Благодаря!

# 89
  • София
  • Мнения: 8 593
Педиатрите в София, които работят с бебета, обикновено не поемат нови пациенти. Преди да ни запишат с връзки при една лекарка, кумата ми беше говорила с нейната да запише младежа колкото да има ЛЛ, малко проформа, пък ние така или иначе най-вероятно повечето време ще  ходим на частно, защото ще можем да стигаме по-бързо и да си планираме времето. Сега вече ми е по-спокойно и се надявам да няма спешни ситуации, за да можем да си ходим при препоръчаната лекарка.

Общи условия

Активация на акаунт