Валенсия, Сицилия или Бари?

  • 470
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Кое ще изберете вие за майските празници и защо Simple Smile ?

Много красиви дестинации на всички през 2024 г. Flowers HibiscusFlowers Cherry BlossomNature High BrightnessNature Sunny

Последна редакция: пт, 12 яну 2024, 14:04 от minion4е

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
1. Сицилия  2.Валенсия  3.Бари е моята класация, макар че съм ходила само в  Сицилия и Бари

# 2
  • Мнения: 11 089
Сицилия.

# 3
  • Мнения: 212
Препоръчайте кое точно в Сицилия не е за изпускане. Благодаря Flowers Four Leaf Clover

# 4
  • Мнения: 11 089
Била съм само в източната част, около летище Катания - там може да посетите Сиракуза (особено старата й част Ортиджа), Ното, Модика, Рагуза (и четирите са част от Вал ди Ното, сърцето на късния барок), Етна, Таормина, Савока. Катания аз не харесвам, но тъй или иначе полетите от БГ са дотам и на Райън, и на Уизеър.
Сицилия предлага много и в другите си райони - Палермо, разни градчета около него, Долината на храмовете в Агридженто, но зависи с колко дни разполагате и колко ви се пътува. Островът не е малък. Има добре списвана тема за него в подфорума "На път". Транспортът е много евтин и прилично организиран и ако имате достатъчно време и стегната програма, може и без рент-а-кар дори.
Времето през май се очаква да е разкошно. През лятото е много горещо, както и в Пулия, де.

# 5
  • Мнения: 212
Била съм само в източната част, около летище Катания - там може да посетите Сиракуза (особено старата й част Ортиджа), Ното, Модика, Рагуза (и четирите са част от Вал ди Ното, сърцето на късния барок), Етна, Таормина, Савока. Катания аз не харесвам, но тъй или иначе полетите от БГ са дотам и на Райън, и на Уизеър.
Сицилия предлага много и в другите си райони - Палермо, разни градчета около него, Долината на храмовете в Агридженто, но зависи с колко дни разполагате и колко ви се пътува. Островът не е малък. Има добре списвана тема за него в подфорума "На път". Транспортът е много евтин и прилично организиран и ако имате достатъчно време и стегната програма, може и без рент-а-кар дори.
Времето през май се очаква да е разкошно. През лятото е много горещо, както и в Пулия, де.
Благодаря Flowers Four Leaf CloverNature SunnyNature Low Brightness

# 6
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 079
Ами зависи с какво ще пътувате и как ще се придвижвате, едно е да си в един град като Валенсия, друго е да обикаляте из повече места.

Общи условия

Активация на акаунт