Отговори
# 45
  • Мнения: 545
Росина, вие вече да не минавате на една дрямка? Ние сме на две като всяка е от по час-час и малко.

Относно приспиването и аз, и мъжът ми имаме свои начини към момента, но честно казано ми се иска пак да си заспива сама. Откакто започна да се изправя на крака, почти не е заспивала самостоятелно в леглото си. Все става и започва да прави някакви нейни неща, а преди това уж е била достатъчно будна/изморена. Аз я приспивам на ръце, полюлявайки я, а ММ на нашето легло. Другото специфично при нашата девойка е, че като заспива или реве, или мрънка или на висок глас издава звук, който ние оприличаваме на подобен, който ползвахме като я успокоявахме като беше съвсем малка и имаше колики Grinning Та, общо взето при нас с малки изключения заспиването е много звучно.

# 46
  • Мнения: 522
Kinira, около 3 часа и 40 минути. Но първото приспиване съвпада с взимането на кухнята и заспива в количката. Спи час, след това спазвам този интервал и заспива много бързо. Ev, май до месец ще трябва да мине на една дрямка, защото като стане от първи сън в 12 и после си легне в 16 без нещо, става късно за вечерно лягане. А аз не искам да ляга след 21.

# 47
  • Мнения: 251
Здравейте, от доста време не съм се включвала, моето дете е на една дрямка. Криви се доста, но не иска да спи🤣
Направо става чудо.. трябва да го кача в колата, за да заспи.
Няма още зъбки на 10-ти направи 10 месеца. Пуска се по мебелите от няколко дни.
Рожден ден и кръщене планувах да са тази година, но баща ми почина  (лекарска грешка) и не мисля, че  не е уместно да правя, въпреки, че всички казват да направя, че той щеше да се радва.. направо ми е каша главата.
До преди 2 месеца си спеше в стаята и в кошарата заспиваше сам, но сега иска на спалнята. Обмислям да му махна кошарата и да сложа спалня с прегради да го пробвам дали иска да спи там.

# 48
  • Мнения: 522
BBB business, точно това направих и аз, сложих му ниско, голямо легло, въпреки че е с прегради, но се получи.

# 49
  • Мнения: 334
Здравейте и от нас , здрави сме ☺️, имаме две зъбчета горе , иначе за ходене мислех,че ще проходи до нова година както някой беше казал ама на 😄😄😄💙 доста сме енергични . Кръстихме го още миналото лято - беше на 4-5 месеца ,за да отмине и това . Добре се получи ,беше послушен 😄💙 за рождения ден мисля някаква украса с торта вкъщи и зависи вече от времето дали ще е вътре или на двора . Иначе преди няколко месеца, когато се правеше ПКК и урина ,педиатърката ни предписа капки желязо и общо три месеца с тях - остана още месец . Но аз не мисля ,че е анемичен или нещо такова , но както и да е пием си ги 😄😄 иначе е музикална личност малкия ,забелязвам го в последно време ,че шато чуе позната песен и почва с танците 😄😄 един въпрос как се качва скрита снимка която се маха след известно време . Искам да ви покажа дон бонбон ☺️☺️☺️💙

# 50
  • Мнения: 1 577
За да качиш скрито нещо, трябва да хо "обвиеш" , ако си на телефона - на ръка да изпишеш:

[.spoiler]    тук линк за снимката.  [./spoiler]

БЕЗ точките, сложих ги, защото иначе ще е скрит кодът за скрито 😎

# 51
  • Мнения: 334
За да качиш скрито нещо, трябва да хо "обвиеш" , ако си на телефона - на ръка да изпишеш:

[.spoiler]    тук линк за снимката.  [./spoiler]

БЕЗ точките, сложих ги, защото иначе ще е скрит кодът за скрито 😎
та ето го нашия младеж ,исках една снимка с Уокър има как си ходи ама не я намерих 😄😄 та много обича да бие .... Хвърля неща в кошове ,и танцува 😄

Последна редакция: пн, 22 яну 2024, 11:19 от Танюша @

# 52
  • Мнения: 1 577
Танюша,  прекрасен е ❤️❤️❤️

Ако никой не те цитира, спокойно можеш да изтриеш снимката и няма да е останала в сайта 👍

# 53
  • Мнения: 334
Танюша,  прекрасен е ❤️❤️❤️

Ако никой не те цитира, спокойно можеш да изтриеш снимката и няма да е останала в сайта 👍
💙💙💙 скрит фен е на кокомелон 😄😄

# 54
  • Мнения: 361
  Как да я подстрижеш то няма почти коса 🤣🤣
Зъбче все още нямаме ние , иначе апетита си е на място. От два месеца си хапва от нашата храна , като внимавам със солта и подправките . Ушите и ги продупчиха ,когато беше на 9м.плака малко , но после забрави. Все още не се изправя напълно моето шишко 😁😁😁за пълзене , то при нас по-скоро е лазене 😂😂😂като някое червейче е хаха

За мамите ,които имат момичета оставям тук идея за месечинка

 


Писали сте за съня , при нас е ужас 😣😣 през деня е добре , спи два пъти . Веднъж по-дълго и една кратка дрямка , но през нощта е ад. Не спи иска да си играе, ставаме играем няма умора 🤦🏼‍♀️ снощи в три часа си е легнала . Иначе спи към 11-12 през нощта . По всякакъв начин опитах , но не и не , каквото и да направя си ляга късно. Преди вършех някоя и друга домакинска работа ,след като тя заспи , но вече и това е невъзможно 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

# 55
  • Мнения: 334
  Как да я подстрижеш то няма почти коса 🤣🤣
Зъбче все още нямаме ние , иначе апетита си е на място. От два месеца си хапва от нашата храна , като внимавам със солта и подправките . Ушите и ги продупчиха ,когато беше на 9м.плака малко , но после забрави. Все още не се изправя напълно моето шишко 😁😁😁за пълзене , то при нас по-скоро е лазене 😂😂😂като някое червейче е хаха

За мамите ,които имат момичета оставям тук идея за месечинка

 


Писали сте за съня , при нас е ужас 😣😣 през деня е добре , спи два пъти . Веднъж по-дълго и една кратка дрямка , но през нощта е ад. Не спи иска да си играе, ставаме играем няма умора 🤦🏼‍♀️ снощи в три часа си е легнала . Иначе спи към 11-12 през нощта . По всякакъв начин опитах , но не и не , каквото и да направя си ляга късно. Преди вършех някоя и друга домакинска работа ,след като тя заспи , но вече и това е невъзможно 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
пу пу принцеса , жива и здрава да ти е . И на мен ми се е случвало това с късната игра и понякога си мисля ,че са от ония регресии на съня .Иначе ,ако не ги взимам да го приспивам играе и до два . Ама тука от няколко дни на къс пас го хващам и няма мърдане . Утре ще му закача и люлка на двора да се радва на живота 😄😄😄 аз уж съм човек с много идеи ама за месечинките хич ме нямаше . Хахахах ,но за рд-то съм се задействала искам да бъде шест плюс ,макар ,че той няма да помни 😄😄 . Мами вадите ли бебоците на вън дори ако е 0-1 градуса . Стига да не вали и духа поне час два излизаме . Чудя се детето ли има нужда от чист въздух или аз 😄😄😄😄😄

# 56
  • Мнения: 672
Танюша @,  ние сме в апартамент, но имаме голяма и слънчева тераса, на която зкачихме люлка и обедното хранене винаги е на нея. Много рядко пропускаме. Само ако времето е мега отвратително. Иначе аз съм асоциална по принцип и хич не ми се излиза 🤣, но на люлката прекарваме по цял след обед.

# 57
  • Мнения: 361
Ние излизаме на разходка,дори когато вали или духа , градусите на вън не ме спират .

Това със съня при нас не е еднократно , всяка вечер сме така. Днес си остана с една дрямка и си викам аха ще заспи по-рано , да ама не. Уж към 21:30 легна спеше , но в 23 се събуди и в момента още си играе 😣

# 58
  • Мнения: 522
И ние излизаме на разходка във всякакво време. Просто на мен не ми се стои вкъщи постоянно.

# 59
  • Мнения: 1 651
Ние не излизаме когато е много студено или ветровито. Като цяло аз не обичам да излизам безцелно и да се шматкам и все гледам някакви неща да отхвърлим - до куриер, магазин и т.н. Отскоро започнах да взимам кучето с нас с количката , така 2в1 правим разходка всички, горе долу се оправям Grinning

Преди като малкия беше по-малък, доста сме се разхождали с кучето, а той в ерго раницата, но вече доста тежи, а и не вярвам да стои мирно.

Общи условия

Активация на акаунт