Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 41

  • 37 672
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 36 666
5-ти епизод на Шогун - ако чакахте историята с фазана - почти целият епизод е за нея.
Скрит текст:
Също и изпълнението на Бунтаро с лъка (наистина си помислих, че в тази версия са го убили) и скандала с Марико, както и пословичното земетресение.
Наистина харесвам сериала, но тази тъмница ме дразни. Ако в Канада не грее слънце, да бяха осветявали с прожектори.

# 676
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Тъкмо минахме 1ви сезон на Йелоустоун. Има ли тема за него? Ще пропия уиски и ще пропуша заради този сериал, само с конете няма да се разберем.🤣

Заповядай - https://www.bg-mamma.com/?topic=1513729

# 677
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 510
Две вечери заспивам на Maid. Разтеглени сцени, протяжно действие, главната героиня е хем самоотвержена майка, хем самата тя не може да избюга от токсичната си майка( Анди Макдауел е в стихията си, но просто не е за издържане). С превъртане ще го изгледам, защото темата е много интересна, но никак не става. Аз обичам сериали с действие, дори и да не са екшъни, ако някой го приема буквално. Тук си заспиваш бързичко.

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 16 420
Благодаря ви! Не бях чувала за тази телевизия.
Мисля,че я няма при нас.

# 679
  • Berlin
  • Мнения: 11 305
Maid e по действителна история мисля.

# 680
  • София
  • Мнения: 27 315
Masters of the Air
https://www.imdb.com/title/tt2640044/

Продукция на Amblin Television и Apple Studios / Мрежа: Apple TV+
Минисериал от 9 епизода.

Приключи третата телевизионна драма на Спилбърг и Ханкс относно ВСВ.
Сериалът е историческа военна драма за ВСВ - базирана по едноименната книга на Доналд Л. Милър.
Сценарист и шоурънър е Джон Орлоф (сценарист на Братя по оръжие).
Изпълнитени продуценти са Стивън Спилбърг и Том Ханкс (''Band of Brothers'' и ''The Pacific'').

Емоционален сериал и исторически достоверен в по-голямата си част. Тежък е за гледане, но има и своите по-леки и забавни моменти. Постарали са се да дадат драмата на войната и от немска гледна точка, че дори и от руска такава, макар и за кратко. Не е някаква американска пропаганда в никакъв случай.
Каста е на високо ниво, както и ефектите и операторската работа.

Единствената ми критика е, че в доста моменти сериалът беше направен като документалка едва ли не, а и твърде много актьори и герои се смениха. Как да бъдеш емоционално провързан към персонажи, които се появяват и изчезват (убити разбира се от немците) за един епизод... Това го нямаше в предните два сериала за ВСВ на Стивън и Том.

Хареса ми и препоръчвам!
-
8

# 681
  • UK
  • Мнения: 2 857
Започнах да гледам https://m.imdb.com/title/tt20883126/?ref_=ext_shr_lnk по Амазон Прайм.
Историята е интересна, психо трилър, обаче сериала е направен зле, а така се надявах на хубав испански трилър. Ще го изгледам, че ми е интересно как ще свърши. До колкото прочетох е по книга, може да я сложа в списъка за четене.

# 682
  • Мнения: 35
Две вечери заспивам на Maid. Разтеглени сцени, протяжно действие, главната героиня е хем самоотвержена майка, хем самата тя не може да избюга от токсичната си майка( Анди Макдауел е в стихията си, но просто не е за издържане). С превъртане ще го изгледам, защото темата е много интересна, но никак не става. Аз обичам сериали с действие, дори и да не са екшъни, ако някой го приема буквално. Тук си заспиваш бързичко.

Интересно. Аз пък даже два пъти го гледах и бях безкрайно впечатлена от целия сериал, страшно ми хареса.
В момента аз гледам Abbot Elementary, който харесва хумор тип The Office ще му допадне, забавен е.

# 683
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 510
Maid e по действителна история мисля.

Още по- жалко тогава, че не са се справили.


Интересно. Аз пък даже два пъти го гледах и бях безкрайно впечатлена от целия сериал, страшно ми хареса.

Аз обичам стегнато действие, без излишни пълнежи, а тук може 8 минути да гледаш как една жена танцува, после 10 минути да слушаш логореята на побъркана жена, 3 непрекъснати минути как някой чисти и пр. Ако махнат тези протяжни празни сцени, директно 2 серии заминават. Ами направи 2 серии по- малко, ама да са изчистени и качествени.

Същата работа ми се случи с Mano de hierro, който завърших снощи. Обожавам испански сериали, имат страхотни такива, еталони! Този започна ударно, страшно зарибяващо и увяхна по някое време, точно заради пълнежите. Тотално ме разочарова. Отделно, че е съвсем недовършен, през цялото време вмъкват нови герои, нови сюжетни линии, забравят вече започнати и става негледаемо. Много се разочаровах наистина. Даже Хайме Лоренте не спасява нещата.

# 684
  • USA
  • Мнения: 7 356
Keep breathing (Netflix) 6/10
Хареса ми часта с оцеляването й в горите след катастрофата, не ми харесаха препратките към миналите й моменти,особено тези с майка й.
Преекспонирани драми, на които се наблегна,вместо да бяха фокусирали над оцеляването й като добавят повече елементи,нещо по-интересно от това какви берис стават за ядене и кои са отровни,как да си превари вода от язовира,за да е питейна.
Епизодите са къси,по 40-та минути и изгледах за един ден с превъртания.

# 685
  • София
  • Мнения: 5 847
Аз все още гледам The new look, но започвам леко да се отегчавам.

# 686
  • Berlin
  • Мнения: 11 305
Maid e по действителна история мисля.
Още по- жалко тогава, че не са се справили.
😂 То може и действителната история да не е била толкова интересна, хаха.

# 687
  • Мнения: 1 429
Здравейте, синът ми гледа един сериал You. Трилър се води. Нз обаче дали ще го намеря с Бг превод някъде. Ако някой го е гледал с бг субтитри, може ли да сподели къде?

# 688
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 269
Здравейте, синът ми гледа един сериал You. Трилър се води. Нз обаче дали ще го намеря с Бг превод някъде. Ако някой го е гледал с бг субтитри, може ли да сподели къде?
Пробвай тук https://filmi123.online/48209/ti

# 689
  • Down south
  • Мнения: 7 731
Гледам първи епизод на "Palm Royale" и много-много ми харесва!
Започна днес, част от актьорите са ми любили + Рики Мартин  Sunglasses
Препоръчвам

Общи условия

Активация на акаунт