Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 41

  • 39 443
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 500
Приключих с The gentlemen днес. Страхотен! С голямо удоволствие го изледах и му давам му 10 от 10. Само малко се поизмъчих с англ. субтитри, но по-добре с тях, отколкото с никакви. 😊

# 661
  • USA
  • Мнения: 7 375
Мен хич не ме грабва от трейлъра,който гледах и този бритиш акцент още повече не ми харесва.
Въобще не обичам сериали за наркотици и наркомани.
Комедийно ли е?

# 662
  • Countryside
  • Мнения: 11 659
Пробвай джентълмените, ако харесваш Гай Ричи като стил ще ти хареса, действието е от схема в схема и държи в напрежение. Аз много харесвам бритиш акцент. Всъщност главния герой( Тео Джеймс) уж потомствен аристократ, но хич нямаше бритиш акцент. Joy Брилянтна игра на всички актьори, и за къде без Вини Джоунс, който тук го играе джентълмен Joy Има наркотици, но се отнася за схемите с прането на пари от самите наркотици и главните играчи, а не за наркомани. Свърши с отворен финал, като за втори сезон.

Последна редакция: пн, 18 мар 2024, 13:10 от Г-жа Букет

# 663
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
Прекрасен е сериалът! При Гай Ричи винаги има една тънка линия хумор, преливащ в черен, много приятна.

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 7 056
Някой знае ли каква е причината сериала Алфа да го спрат по BTV и да го преместят по BTV action.

# 665
  • Мнения: 168
Някой знае ли каква е причината сериала Алфа да го спрат по BTV и да го преместят по BTV action.
Защото е тъп според някои, но мисля , че по тази логика първият преместен трябваше да е Съни бийч.

# 666
  • Галифрей
  • Мнения: 4 380
Намерих този пост

# 667
  • USA
  • Мнения: 7 375
Изгледах първи епизод на The gentlemen и ми се стори голяма загуба на време.
Ще дам шанс още 2-3 епизода,може пък да задобри.
Нито темата ми хареса,нито събитията и не ми беше забавно.

# 668
  • Мнения: 641
И аз започнах The Gentlemen снощи, но не ме грабва въобще засега.
Отделно не ми е чак толкова симпатичен Theo James.
Няма  за момента персонаж, който да ме заинтригува. Но и аз ще дам шанс на още един епизод поне.
Въпреки големия хайп по София Вергара и Griselda, това също не можах да го изгледам докрай, макар да обожавам такъв тип сериали. Липсваше му нещо, но не знам точно какво.

# 669
  • Мнения: 308
Аз разтушавам с Дневниците на вампира. Досега не го бях гледала. Grinning
Очаквах да е по-зле, но засега е приятен и точно каквото ми трябва.
Гледам, че едно време в бг мама си е имал отделна тема и е въртяла оборот. Grinning

# 670
  • Мнения: 36 946
Не сте сами - аз също не харесвам Тео Джеймс (на външен вид, а и не ме впечатлява като актьор). Познат ми е най-вече като гласа на Хектор от Castlevania, а иначе съм гледала и Сандитън, но сериалът не ми хареса и почти не го помня.

Аз доглеждам втори сезон на Квантов скок - мислех, че ще го изгледам още преди два дни, но се оказа много блудкав и затова го забавих. Реших да го догледам само защото ми остават 2-3 епизода и защото го отлагах дълго, иначе да съм го зарязала.  Елиза Тейлър - Кларк от Стоте, е със значима роля.

Май няма да гледам и Трите тела (видях предварителни ревюта на американската версия, които са разочароващи), а и нищо от текущите сериали не ми хваща окото. Исках да си избера нов западен, но поради липса на избор, пак ще се спра на нещо корейско.

# 671
  • Berlin
  • Мнения: 11 344
Тъкмо минахме 1ви сезон на Йелоустоун. Има ли тема за него? Ще пропия уиски и ще пропуша заради този сериал, само с конете няма да се разберем.🤣

# 672
  • Галифрей
  • Мнения: 4 380
pppqqq - Гледай ако искаш останалите двата сезона на Садиктън, където Шарлот става гувернантка и намира нова любов. Много по - готин  мъж от Сидни.

# 673
  • Мнения: 6 294
Аз започнах втори сезон на Reacher,не лошо криминале.Виждам че е по книга.Нещо не ме кефи главния герой,но пък историите са интересни.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 778
  Най-после и аз приключих със ,,Западен свят".Интересна идея, хареса ми. Сериозно разобличаване, (да не казвам разголване, защото то си бе предостатъчно по сценарий) на човешката същност. Но не бих го гледала втори път.
  От събота съм на ,,Дъждът"/,,The Rаin"- става, но пак не бих го повторила след време.
  Паралелно си чакам епизодите от ,,Местен извънземен"( много го харесвам и препоръчвам) и ,,Тhe Ones ..."- Дано е последен спиноф.

Общи условия

Активация на акаунт