Истинска ли е близостта във форума?

  • 2 798
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 619
Защо, Кросамая?!
Не вярвам никой да не се замисля.
Има хора, които дотолкова ми допадат,
че чак се притеснявам да не би да се разочаровам за в бъдеще.

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хм, Мюриель ме подсети за игрите на съдбата /или на мъжете ни/ за разминаванията ни във времето и мястото с Дона...А може би иска да ни каже, че така ни е по-добре?

# 47
  • Мнения: 1 533

Някъде по темите вече казах, че съм пълна смотла, не лъжех.

Затова ме чувстваш близка!

# 48
  • София
  • Мнения: 6 743
Да, според мен е истинска.Макар и вируално, чувствам доста хора близки по душа.Други много харесвам и искам да познавам,  трети ме респектират...
А с доста се познавам в реалния живот.С някои от тях по-близо и за сега нямам разочарования....освен едно...
(много удобни били многоточията на Експрес ... Mr. Green )

# 49
  • Sf
  • Мнения: 808
Защото искам да спомена много хора. Защото искам и мен да ме споменат тези, които аз харесвам, а те не ме... Днес ми е смотано Simple Smile

Май не трябваше да отговарям...

# 50
  • Мнения: 15 619
Понякога дори си мисля,
че и аз може да оставям другите с погрешни впечатления...  Embarassed

# 51
  • Мнения: 1 629
Ани, пиле, недей тъй. Не съм те споменала, щото се познаваме и на живо. Обещали сме ти варненска окупация, няма да се отървеш лесно Mr. Green

Дамаянти, поименно, моля. Нищо, че е само един Mr. Green

# 52
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кросамая, аз си мисля, че luna питаше по принцип... За първи път не съм съгласна с поименно-то на Мю.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, поименно, моля. Нищо, че е само един Mr. Green
Ще ме простите, но не мога да го изтипосам просто така  Blush

А, може би тук е мястото да сипна малко мазнинка и да кажа, че има хора които МНОГО харесвам, а оставам с впечатление, че те мен ...никак.Не, че е от значение, защото не се познаваме лично, но , малко като едно време в ученическите ми години, когато винаги харесвах момчета, които мен не, и обратното  Tired

# 54
  • Sf
  • Мнения: 808
Ани, пиле, недей тъй. Не съм те споменала, щото се познаваме и на живо. Обещали сме ти варненска окупация, няма да се отървеш лесно Mr. Green

 Grinning как разбра?!?!?

Чакам ви!!!

ДЕ ВАня, мда, прави сте!

# 55
  • Мнения: 1 629
Аааа, Ванче, не е честно така. Ти знаеш, нали? Grinning
Дамаянти, това е синдромът 'искам всички да ме харесват'. Не му обръщай внимание Grinning

# 56
  • Мнения: 15 619
... оставам с впечатление, че те мен ...никак.Не, че е от значение, защото не се познаваме лично, но , малко като едно време в ученическите ми години, когато винаги харесвах момчета, които мен не, и обратното  Tired
Това е повсеместно явление. Ха ха ха.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, това е синдромът 'искам всички да ме харесват'. Не му обръщай внимание Grinning
Да, определено е този синдром  #2gunfire и е крайно време да порасна  ooooh!

Но искам да кажа и друго.Често се е случвало да ми помогнат хора от форума без да се познаваме лично.И то за важни неща. (не става дума за лични драми  Wink )

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Стига бе, Мю, пак ще ни обвинят, че окупираме темите Joy
Колкото до близостта във форума - тя е явна, не може да се скрие. И не става дума за харесване толкова, колкото за един процес на опознаване, който завършва с това, че краставите магарета се надушват по телепатия и се събират в темите, без дори да са се наговаряли в Кю - паралелния ни форум Mr. Green

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ъхъ, Дона винаги ми пуска фитили на кю, аз се излагам, а тя си пази имиджа!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт