ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 115

  • 41 688
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 583
Аз да добавя, че при мен ранното събуждане не се влияе от храната, тъй като си ям като звяр 2 пъти дневно. При мен си е баш от ЕГН-то мисля.
Тази сутрин кантарът показа 49 кила, влязла съм активно в режим сваляне.
Скрит текст:

# 721
  • Мнения: 678
Кога ли и на мен ще ми се случи такова нещо😒

# 722
  • Мнения: 5 396
Аз ще взема да се разболея на първия ден от тестовата фаза. Дращи ме сериозно гърлото. Някакви препоръки за бонбони без захар, мед и други подсладители?

# 723
  • Мнения: 4 583
Аз ще взема да се разболея на първия ден от тестовата фаза. Дращи ме сериозно гърлото. Някакви препоръки за бонбони без захар, мед и други подсладители?
Мисля, че няма такива. Или имат захар, или подсладители. Просто трябва да избереш по-малкото зло.

# 724
  • Мнения: 5 396
Ще питам за Traubenzucker. Това е най-малкото зло в моя случай.

# 725
  • Мнения: 1 562
Аз имам проблеми със съня, когато намаля много въглехидратите.

# 726
  • Мнения: 678
Аз ще взема да се разболея на първия ден от тестовата фаза. Дращи ме сериозно гърлото. Някакви препоръки за бонбони без захар, мед и други подсладители?
И аз съм така с гърлото от днес,пръскай спрей стрепсилс с лидокаин и има стрепсилс за смучене,но все оше устисквам

# 727
  • в пералнята
  • Мнения: 1 027
Нормално, защото за да се държи кз стабилна през нощта, тялото произвежда повече кортизол, иначе се отива в хипогликемия.
Аз го установих с глюкомер при себе си и спрях фастовете.

Трябва да има баланс във всичко.
Аз пия от този казеин. Пред го пиех преди дълги фастове.
Optimum Nutrition Gold Standard Casein Protein Powder 1054573 4 https://amzn.eu/d/cKrPP6W

# 728
  • Мнения: 13 167
Аз ще взема да се разболея на първия ден от тестовата фаза. Дращи ме сериозно гърлото. Някакви препоръки за бонбони без захар, мед и други подсладители?
Гаргари с разтвор на сода, може в малко топла вода да е или в чай от лайка. Това като алтернатива на хапчетата за смучене. Спрейове с Гранофурин знам че има, не съм търсила колко са лесни за намиране. Такива пак локални неща но не за смучене.
Кармолис само че капките, в чаша горещ чай и дишаш над нея изпаренията.
Аз ако съм вкъщи слагам и масло от чаено дърво в арома лампа, гадно мирише но при мен обикновено и носът е запушен та не ми пука Grinning

# 729
  • София
  • Мнения: 7 836
Шарпи, и аз се боря към това число на кантара, но за сега първо искам да видя 50 кг.
Обаче с тези тренировки свалям за сега повече на см, отколкото кг.

Балкай, при болки в гърлото редувам ментолов спрей за гърло Ангал и таблетки Трахизан за смучене , веднага действат и не съдържат захар.

# 730
  • Мнения: 4 583
Иля, аз пък бях зациклила на сантиметрите в бедрата. Те са ми най-трудната част винаги. Лесно набухват при съгрешения и много трудно спадат дори при правилен режим. В момента се чувствам отлично, не искам да свалям повече, но и не искам да качвам трайно над 50. Явно последните промени в храненето ми се отразяват супер, та възнамерявам и така да продължавам.

# 731
  • София
  • Мнения: 7 836
Супер си, Шарпи, продължавай с това хранене, при такива резултати не променяй нищо сега.

# 732
  • Мнения: 5 396
Намерих някакви таблетки без захар, засега проблеми нямам с тях, да видим дали ще са ефективни. На мен това ми е големият проблем - как ще се отразят на стомаха ми. За незапознатите - не само захар, но и едно 90% от подсладителите не ми понасят.

# 733
  • Мнения: 7 764
с ефизола как си, на мен другите не ми действат

# 734
  • Мнения: 13 167
Ефизолът си е класика, със захар е от време оно. Гледам че и захарин даже са взели да му слагат освен нея, едно време май само със захар беше.

Общи условия

Активация на акаунт