Разваляне на сватба

  • 11 381
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 631
и аз познавам един такъв беглец. То беше голям цирк на тая сватба. Отиваме пред гражданското на Красно село (това е преди точно 7 години) и както обикновено се изчаква преди церемонията. Докато си чакаме и се подготвяме да крещиме "горчиво" младоженеца отива до тоалетната и не се върна повече. То бяха припадъци, то беше чудене, рев, псувни.....абе грозна картинка. А той човечеца уж до тоалетната и драс да го няма . Прибра се след 1 месец ни лук ял ни лук мирисал, без да дава обяснения. В последствие разбрахме, че това било обмислено отмъщение към девойката, която му слагала рога напред назад и е искал да я унижи.

# 46
  • Мнения: 4 752
Не съм присъствала на такова " зрелище " Laughing
За причините се замислих...
Който и да бяга в деня на сватбата едва ли ще е от страх. За такава постъпка се иска основателна причина, та дори и осъзната в "последния момент".

# 47
  • Мнения: 817
Веднъж се случи с една моя роднина/не знам точно каква ми се пада на мен Thinking/ ,първа братовчедка на майка ми.
Та нейния избраник я заряза буквално два дни преди свадбата ,е так просто се изпари.А те милите бях вложили толкова много в тази свадба , а са доста зле финансово................. .Тогава си спомням ,че баща ми беше пратил двама бияча/бяха мутренски времена/ и му бяха съдрали задника ,грубо ,но заслужено #Cussing out #2gunfire
За щастие ,тя после си намери свестен съпруг и се умъжи...........

# 48
  • София
  • Мнения: 3 687
Преди години бях на сватба на мой братовчед в гражданскито в Красно село.Там са много зали и постоянно влизат и излизат младоженци.
С майка ми бяхме отишли по- рано и докато чакахме отидох да поразгледам...
Пред една зала чакаха поредните младоженци.
Самите те стояха леко настрани от гостите и си говореха нещо- уж спокойно ,но изведнъж булката си хвана роклята ,завъртя се и...заслиза гордо по стълбите към изхода Shocked
Странното е че младоженеца не я последва,нито тя тичаше да се скрие...
Проследих момичето с поглед- излезе от гражданското и...отиде към улицата...спря си такси и ...изчезна
Гостите бяха окупирали младоженеца ,а той стоеше като свинкс и нито говореше ,нито мърдаше...
Поинтересувах се- сватбата не се състоя -поне този ден Rolling Eyes

# 49
 Rolling Eyes а какво да кажа аз сега-моето си е пресен случай, но не става дума точно и за младоженец-беглец.знам ли.просто страх от самия брак.
живееме вече близо 5 години заедно, чакаме бебче след месец и половина.на мене ми беше все тая дали сме женени или не , но като ми предложи не можах да устоя и се съгласих Rolling Eyes Embarassed Mr. Green.Сватбата нямаше да бъде тайна, но щеше да е скромна. в тесен кръг.Както и да е-и самия той беше убеден, че всичко ще мине.Уредихме документи, кумовете, поканихме няколко човека близки, които взеха много насериозно и повече с трепет от нас нещата.Сватбата трябваше да е днес в 11ч.В петък вечерта ми казва-не искам да подписваме.Според мене го хвана шубето.И адски се беше изнервил заради това, че нямаме пари да поканиме хората на ресторант  ит.н. Викам му абе какво ти пека-нали си е за нас.По-нататъка ще направим нещата.Но....Това по-скоро беше повода.Просто са му избили чевиите в последния момент.....И в един момент си каза че вместо да се радваме тая седмица преди събитието, това се е превърнало в един много подтискащ момент .
Аз много ревах-най-вече защото всичко беше уредено и малко или много хората ще си кажат-какъв е проблема.Деликатно е-някои си мислят сигурно, че ме е зарязал.Объркващо е, защото той не ме гони, явно всичко постарому иска....Просто да се отложи това нещо с брака. Ама аз надали пак ще се съглася-не бих понесла пак да ми върти тез номера #Crazy Laughing/Абе шубе го е, даже даде пример че има страх дали ако се оженим да не почнеме да се караме и накрая както ни е било добре да се разделим.Майка му и имала една година брак кошмар, не познава баща си, всичките му роднини са разведени...и просот това съвсем го разубеди./
не спира да ме гушка и целува-понеже съм сплескана и даже ме пита дали не го мрозя сега и дали го обичам и дори го било страх да не го зарежа след тоя слечай......Кво да кажа...по-нататък ще реша Joy ,
А и сега не ме подтиска това, че е отказал- а че майка му /живеем с нея Sick Tired Tired за съжаление, засега няма как..../ постоянно му вдига скандали.Даже му казала-ако бях на нейно място щях да се самоубия.Да, бременна ще се самоубивам.Боже! #Crazy #Crazy Той разбира се казва-какво ми викаш все едно съм я изгонил както е бременна !!!!А тя- е то по-добре така да й беше казал вместо така да се отказваш.Не виждам логика ама карай.не че намирам логика и в неговото поведениа  ooooh!.Ще го преживея.С подпис или не ако сме заедно и се подкрепяме всичко е квит.
Та.....нещата са странни.Не е заради друга-познавам го добре.Според мене просто го е шубе.И въпреки това наляво надясно казва, че съм му жена.Тва с подписа щеше да е формалност.
сега важното е, че чакаме бебе и искрено се надявам чувствата му да са искрени, защото иначе..... #Crazy #2gunfire....ако пак нещо се направи на ударен...просто ще го зарежа bowuu вече.Няма какво да се чуда Whistling Crossing Arms Thinking Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 1 951
Аз познавам.Бяха герои в Море от любов.Събраха се ,за кой ли път.Вече са окончателно разделени.Проблемите се задълбочиха и не можаха да направят сватбата ,за която всичко  беше купено.Имат дете ,което живее без баща.

# 51
  • Мнения: 1 426
... а младоженеца просто е казал - НЕ и ги е поканил в ресторанта да се почерпят, щото така или иначе били платени кувертите Rolling Eyes Луда работа.
Това се случи преди много години на моя колежка... Момичето после изпадна в страхотна нервна криза и дълго време изпитваше страх да се покаже сред хора. От работата проявиха разбиране и й дадоха 3 месеца неплатен отпуск.
А една друга моя позната, щеше да се жени за един, примерно Веселин, и беше съобщила на родителите си извън България, че готвят сватба след 3 месеца, да си идват. Междувременно той я заряза, но тя - не знам как - за тия три месеца успя да си намери един друг Веселин и наистина се ожениха в посочения срок.

# 52
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Не познавам, обаче искрено се забавлявах с вашите истории, особено онази със смяната на името на пръстане  hahaha

Преди години бях на сватба на мой братовчед в гражданскито в Красно село.Там са много зали и постоянно влизат и излизат младоженци.

Много зали са, но само една се използва за обреди. А хора има винаги, все се изчаква за следващата сватба. Ние закъсняхме за нашата /не бе, не беше наша вината, заради свекървата беше/ и служителите просто поканили следващата двойка. Ние се оженихме след тях.

# 53
  • Мнения: 4 916
...
А една друга моя позната, щеше да се жени за един, примерно Веселин, и беше съобщила на родителите си извън България, че готвят сватба след 3 месеца, да си идват. Междувременно той я заряза, но тя - не знам как - за тия три месеца успя да си намери един друг Веселин и наистина се ожениха в посочения срок.

 Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Познавам, да...Аз самата... Grinning
Също имах сватбена рокля, гостите бяхме поканили, кумове...Изведнъж се почувствах като хваната в капан, може би бях прекалено млада /на 20 години/, на съвсем друг акъл.
Между другото, с изоставения "младоженец" после бяхме 7 години заедно и още на няколко пъти щяхме да се женим, но все нещо се случваше и отлагахме сватбата...Накрая се разделихме. Явно не е било писано  Thinking

# 55
  • Мнения: 2 746
И аз познавам такива, дето развалиха сватбата си 4 дена преди датата....но за огромно съжаление поводът беше голяма трагедия, която сполетя семейството на булката.Всичко им беше готово, рокля, костюми, поканите раздадени....Все още са заедно двамата, но за сватба не щат и да помислят, горките, голям шок изживяха.

# 56
  • Мнения: 353
И аз познавам такива-мъжът даже ми е роднина...
След шестгодишна връзка и бурни гимназиални години решиха да се вземат,защото дамата  Laughing забременя...Сгодихме ги и заживяхме щастливо в трепетна подготовка на сватбата,аз щях да съм шаферка и се сдобих с красив розов тоалет А моя роднина започна стажа си като заврян зет.Няколко седмици по-късно,както си ровел в някакав шкаф моят роднина попадна на интересна находка-писъмца от множество кавалери историята е с давност двайсетина години
От писмата станало ясно,че дамата добре си е поживяла,докато моя роднина се е потил и тормозел в казармата...Някои от писанията го навели на мисълта,че вероятно той не  е таткото...
При последвалия скандал  дамата направи криза и попадна в спешното.Там установиха,че не е бременна.Моя роднина си събра някои партакеши и си се прибра у тяхдругите така и не си ги получи
Сватбата беше определена за следвашия ден  ooooh!
Така и не всички гости успяха да научат навреме,че събитието се отменя и се появиха.... Embarassed

# 57
  • Варна
  • Мнения: 826
Не.А и незнам защо си мисля че такива работи (специално пред олтара, а не преди това) стават само по филмите.....незнам... Laughing Трябва да си получил бая голям сигнал,за да се откажеш в последния момент и пред толкова хора..... newsm78

# 58
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Не, не познаавам лично...
но хората са различни, сигурна съм има и такива, които се разколебават ........

# 59
  • Мнения: 6 996
С моя мъж се скарахме пред гражданското. Трябваше да се прибира за едни неща вкъщи, точно 10 минути преди нашия час. Много се вбеси. Каза, че ако не му мине и не  се върне - прибрал си се е в неговия град. Аз седях и се хилех. Joy
Върна се. Ама ако не се беше върнал, щях да умра от смях.

Общи условия

Активация на акаунт