Кои жени наричат "фатални"?

  • 12 715
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 447
Мисля си, че фаталната жена е много секси  и знае как да го използва в свой интерес Grinning
Ммм, не е точно това, според мен... Фолкпевиците фатални ли са? Че са секси, е ясно.

# 61
  • Мнения: 6 155
Аз нещо не мога да си я представя фаталната жена  newsm78
Кое всъщност й е фаталното?
22 дами са гласували с ДА...кажете по кое качество се определяте като фатални или защо се определяте като такива?  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 155
Аз нещо не мога да си я представя фаталната жена  newsm78
Кое всъщност й е фаталното?
22 дами са гласували с ДА...кажете по кое качество се определяте като фатални или защо се определяте като такива?  Rolling Eyes

Не разбра ли - бършат праха, перат чорапи, търкат тенджери и каквото се сетиш още.....
Ти не го ли правиш? Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 5 103
Съгласна съм с Дона за висшия пилотаж. Евтиното курве омайва с евтини номера. Може и да излъже някой глупак, но ще е временно. Фаталната жена за мен е умна и изключително хитра, познава отлично слабите страни на мъжете, притежава добре развита интуиция и веднага надушва що за птица е конкретния мъж, което я прави чудесен манипулатор. Знае как да оплете един мъж в мрежите си, за което се иска не само перфектна свирка, ами и умствен багаж.
100% съгласна  Peace

# 64
  • Мнения: 2 495
Съгласна съм с Дона за висшия пилотаж. Евтиното курве омайва с евтини номера. Може и да излъже някой глупак, но ще е временно. Фаталната жена за мен е умна и изключително хитра, познава отлично слабите страни на мъжете, притежава добре развита интуиция и веднага надушва що за птица е конкретния мъж, което я прави чудесен манипулатор. Знае как да оплете един мъж в мрежите си, за което се иска не само перфектна свирка, ами и умствен багаж.
Напълно съм съгласна с Лейди HugАз съм такъв тип жена, и не само че съм родена на 13 число,но и пък смело мога да кажа че привличам мъжете.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Фаталната жена никога няма да си признае, че е такава, защото веднага губи интерес 

# 66
  • Мнения: 2 229
Не, изобщо не съм. С моя овчи поглед, последното което би си помислил за мен е "фатална". Crazy

# 67
  • Мнения: 2 759
          За мен фатална е Одил от "Климати" на Мороа. А също и мъжът, оказал се фатален за нея. И аз не мога да го обясня, обаче няма нищо общо със сексапила. Поне в повечето случаи. Страстта и сексапила също са различни неща за мен.

# 68
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Фатална е всяка, която е разбила сърцето на някой мъж ...... вероятно на всяка от нас се е случвало  да е "фатална" поне веднъж

# 69
  • Мнения: 5 877
И още нещо - фаталната жена няма никаква полза от това, че е фатална.
Тя е такава само за тези, които не иска. В най-добрия случай й се разминава с чувство за вина.
Във всички останали случаи си е най-обикновена жена - малко смешна, тук-там въздебеличка, абе с всичките си кусури, защото я няма недостъпността като изкусен гримьор да ги прикрие.

# 70
  • Мнения: 1 006
Първата ми асоциация е Шарън Стоун в "Първичен инстинкт".

# 71
  • Мнения: 1 312
Съгласна съм с Дона за висшия пилотаж. Евтиното курве омайва с евтини номера. Може и да излъже някой глупак, но ще е временно. Фаталната жена за мен е умна и изключително хитра, познава отлично слабите страни на мъжете, притежава добре развита интуиция и веднага надушва що за птица е конкретния мъж, което я прави чудесен манипулатор. Знае как да оплете един мъж в мрежите си, за което се иска не само перфектна свирка, ами и умствен багаж.

Точно това е и според мен Peace

# 72
  • Мнения: 2 386
И още нещо - фаталната жена няма никаква полза от това, че е фатална.

Именно.

# 73
  • Мнения: 822
Жената с чар фатален,води мъжа до изход летален.Признавам си,такава съм.Дори вече и за някои съфорумци ...
И не е задължително да си най-сексапилната прелъстителка...Всички средства са позволени.Важното е да си ловец и да вкараш преследвания мъж в клопка.Истина е,че тези смешни същества най-често сами се оплитат в мрежите...

# 74
  • Мнения: 677
Ниара,плашиш ме..Мисля да информирам модератор,но и следовател.. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт