Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 986
Ех, сега, защо да се беси Ферит. Както Гюнгер накара всички да се влюбят в него накрая на първи сезон, да се взима в ръце и сега. Стига е писал глупости за разни там, да не казвам какви.... Има си главна двойка, да се сети коя е най-после.
Клюка от арабките, Буче си заминава. Чакам сега да видя колко тези арабки са в час, че все много знаят Joy

# 676
  • Мнения: 1 161
Тоест Мистери да очакваме да рита топа днес Пелин и фандома да си отдъхва 😃

# 677
  • София
  • Мнения: 1 986
Ами по-скоро в началото на другата серия, но още не вярвам Simple Smile

# 678
  • Мнения: 9 473
Ще видим какво ще стане важното е накрая да си струва
 всичко гледано не да се бием по главите защо сме гледали...






ПП:Ако Буче напуска значи това което дочух е вярно.
Аз ще пища накрая на целия панаир...

# 679
  • Мнения: 119
Минавам да си дам непоисканото мнение. Следя в момента сериите по бтв. Толкова ударно ме грабна този сериал в началото, рядко ми се случва. Обааааче понякога седя и се чудя защо продължавам да гледам. Какъв е тоя сценарий, накъде искат да върви историята? Лакатушат се непрестанно от едната крайност, в другата. Аз дори не разбрах кога се влюбиха Сейран и Ферит предвид отношенията им. Ами опротивял ми е Ферит още от тези серии, а не знам като стигна до там, докъдето сте вие. Само младо и неопитно момиче би хлътнало по такъв, наистина. Да не говорим, че първото обичам те, първата целувка...ми някак не ми бяха кулминация, не ме развълнува. Имаше толкова потенциал в историята, а имам чувството, че вече я попрецакаха. Познавайки се, сигурно ще го изгледам до край, но наистина ви казвам, яд ме е. Нека има драма, нека има развитие в героите, но понякога имам чувството, че гледам чисто луди. Да не говорим колко пъти след финала съм се чувствала напрегната от всички тия скандали. Така вървейки историята, не бих казала, че съм за да се събират главните герои, което ми е за първи път в турски сериал Grinning

Всё още гледате приятната част на филма! 😀😀

# 680
  • Мнения: 416
Какво разбрах аз.
Скрит текст:
Буче напуска сериала,но Сертер оставал и щял да търси отговорност от Ферит.Гюнгер за малко е напуснал "Рибарчето" заради новия си филм,но контролирал нещата.Последно Суна щели да я направят още по-отвратителна в опитите си да се сближи с Ферит.Щяла да го моли да и помага за развода и с Кая.Още веднъж щяла да ходи при гадателката и тя още повече щяла да и обърка мозъка.

# 681
  • Мнения: 9 473
Архив :











Последна редакция: пт, 16 фев 2024, 16:11 от x BlackRose x

# 682
# 683
  • Мнения: 615
Цитат
Всё още гледате приятната част на филма! 😀😀

Да и аз така чета, че определяте всички до този момент и не ми се мисли за натам. Grinning Дано поне приключат сериала адекватно и приятно. Flowers Four Leaf Clover

# 684
  • Мнения: 1 161
Цитат
Всё още гледате приятната част на филма! 😀😀

Да и аз така чета, че определяте всички до този момент и не ми се мисли за натам. Grinning Дано поне приключат сериала адекватно и приятно. Flowers Four Leaf Clover
Надали ,сега сигурно Сейран ще гръмнат,те само на паралели си играят нашите сценаристи

# 685
  • Мнения: 9 473

А това е за мен! Бана неееее....

Не може аз да се готвя да пускам снимки с Молянка и да ми цъфне селфи с куче...
Не ,че мразя котки ,но кучетата са друго нещо. Kissing Face

Мерт и едно с Наги чакаме да пусна манифест










# 686
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 931
Я да го сложа пак, че е много сладък 🫠🫠🫠

🧿🧿🧿🧿🧿

# 687
# 688
  • Мнения: 2 333
Оффф бе Мечоооо 😍😍😍😍
Защо е с такива болнични дрехи при Пельо в реанимацията ли ще влиза???
Предлагам да снимат в болницата до края на сезона:)

# 689
  • Мнения: 9 473


Cem Adrian - Duymak Istiyorum CupidNotes





Много ми е хубаво като отворя архивите сещам се за преди.... Heart

Общи условия

Активация на акаунт