🎁Абонаментни кутии в България - Тема 30

  • 46 738
  • 544
  •   2
Отговори
# 90
  • INFJ
  • Мнения: 9 736
Предполагам, че те са като есенциите в корейската грижа - те обикновено са такива течни, като водичка. Капките на Лали и те са такива, използвам ги като първа стъпка, веднага след измиване на лицето.

# 91
  • Мнения: 3 813
Да, нещо като Лали са

# 92
  • Мнения: 1 000
Сещам се, че капките за съвършена кожа бяха в някоя от кутиите (Кибрит?). Някой има ли впечатления от тях? Кожата ви стана ли съвършена? :Д

Аз харесвам повечето продукти на Руми, но точно капките за съвършена кожа за мен лично бяха голяма глупост. Нито някаква промяна има в кожата ми, нито като усещане правят нещо специално на кожата. Консистенцията им е на желе и въпреки, че са същия грамаж като серума пуга, който аз много харесвам, то серума го ползвам поне 6-7 месеца, а тези капки сигурно за 2 месеца свършиха.

Последна редакция: пн, 12 фев 2024, 19:50 от S.G.C.

# 93
  • INFJ
  • Мнения: 9 736
По принцип идеята на есенцията, е да хидратира, като основна роля, и да помогне на следващите продукти (серум, крем) да се абсорбират и проникнат по-дълбоко в кожата. Реално от такъв продукт, не очаквам чудеса, но си има своето място в рутината.

# 94
  • Мнения: 70
Докато чакаме да видим утре какво ще съдържа кутията на Rumi, ето малко четиво - https://www.infarmaciq.com/glow-wooden-spoon-serum/

За един от продуктите на марката - серумът GLOW. Кое е серум и кое не е. За рекламата. За цените и пр.
Щото винаги е добре човек да разполага с повече информация, за да може да направи добър избор.

PS: Утре в 11 ще я обявят. Пет пълноразмерни продукта, единият от тях - за тяло. Ще започнат да разпращат в началото на март. Нямам представа какво ще има вътре,  но отвън е красива кутията.

Последна редакция: вт, 13 фев 2024, 12:19 от Cassius

# 95
  • Мнения: 1 565
Страхотен дизайн от ГБ.

# 96
  • Мнения: 7 370
Страхотен 💚дано и продуктите са хубави,предполагам ще е по-скъпа

# 97
# 98
# 99
  • Мнения: 530
Никога не съм ползвала козметката на Руми, ако може някой да каже заслужават ли си тези продукти в кутията?

# 100
  • Мнения: 63


Споделям една снимка от мен на кутийката Кибрит и Руми 💜
Страхотно издание! Вие какво мислите?
На мен ми липсва едно серумче само 🤭 Но винаги ще се намери някой като мен, да измрънка за нещо нали 😄

https://www.instagram.com/stories/healthy_headspaces/33024267753 … =NTFpNDI2cHg1bmhw

https://kibrit.bg/box/rumi

# 101
  • Мнения: 70
Никога не съм ползвала козметката на Руми, ако може някой да каже заслужават ли си тези продукти в кутията?

Едва ли някой би могъл да Ви даде еднозначен отговор.
Ако харесвате продукти, разработени на основата на природни компоненти, ако не Ви е неприятен дъхът на такива продукти - да речем, едно студено пресовано масло от шипка, първоначално мирише на свинска мас, след няколко минути обаче ароматът е коренно различен и на мен лично много ми допада, ала зная, че не с всеки е така.

От нещата, включени в тази кутия, съм ползвала пяната (в комбинация с почистващия балм на маслена основа върши чудесна работа), нощния крем - който, заради маслото от облепиха в състава, леко жълтее, ала попивайки добре в кожата, цветът като да не се забелязва, в момента пък съм с дневния крем. Всички тези, за които говоря, се спогаждат отлично с моята зряла, тънка и чувствителна кожа (не забравяйте, все пак, че винаги първо трябва да се прави тест за реактивност), но при мен почти няма видими бръчици и то са единствено около очите, та не зная как се справя тази козметика с този вид проблем. Но - попиват добре, усещането от ползването им е приятно, кожата изглежда здрава, жизнена, гладка и светеща. Цената на кутията е много добра, а тъкмо сега ще имам възможност да тествам околоочния крем и лосиона за тяло.

# 102
  • Мнения: 4 785
Кутията е абсолютен топ за мен ! Браво Кибрит! Heart

# 103
  • Мнения: 598
Поръчах ❤

# 104
  • Мнения: 1 000
Хубава е кутията, аз си харесвам продуктите на Руми, нооо голям карък излязох. На практика нито един от тези продукти не бих използвала. Освен евентуално крема glow, но от него имам вече 2 опаковки от предните кутии с Руми. Ще си помисля още, ама както се точех и за двете кутии, накрая никоя. Ще изчакам гудбокс какво ще покжат и може на тях да дам шанс този месец.

Общи условия

Активация на акаунт